Sari la conținut

Salon masaj erotic FANTASY TIMISOARA


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Da...cu părere de rău am schimbat aseară programul de funcționare .va fi de la 16-02 și vineri și sâmbătă de la 19-04.îmi cer scuze pt inconvenient pe viitor voi fi mai precis cu programul de functionare.Mulțumesc de intelegere

Link spre comentariu
  • Oras:arad
  • Oras:arad

Sebi...in juma de ora nu ai reușit sa faci fetele sa deschida telefoanele??

Tu stii..dar eu zic pas..si azi si de azi inainte

Si au dat fetele demisia?? Nu au lasat preaviz? ?

Pacat..vroaim sa fac o recenzie sincera salonului da vad ca nu am cum

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Dragul meu...Am vb cu fetele sunt p drum sa deschida..nu sunt un șef aspru și le accept întârzierile e prima oara..eu sunt o persoana open-mind și le înțeleg sunt femei.nu îmi place ca angajatul meu sa vina cu stres la lucru...mai un pic și ajung și ele la lucru iar eu vin cu wisky😆😉...

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Is 4 fete dragule sau draga depinde 😆😆..dar e bun ca ajung clienții înaintea fetelor e un început promitator!nu crezi😆😉?mă bucura faptul ca cei care vin abea așteaptă sa deschid sa revina....cu ocazia ăsta țin sa le multumesc,înseamnă ca serviciile sunt foarte bune!

Link spre comentariu
  • Oras:arad
  • Oras:arad

Daca Remus e in legatura cu Jadore..adica Claudiu..ar trebui sa taca din gura..pentru ca nu are ce comenta despre alte saloane

iar Sebi..ziceai ca nu esti sef rau..dar e o afacere..zuci ora x ..deschizi pravalia la ora x...cum ar fi ca o alimentara sa nu aiba ce vinde? Care mai e rostul afacerii atunci?

Ps: ziceai ca tu nu practici metoda cu taxi..ieri mi s a spus clar..120 masajul..daca vii cu taxi 200

sa nu zici ca fara conventia cu taxiul nunao clienti

clientii ti i faci asigurand servicii de calitate..fete ok..program bun

cea mai buna reclama e aici pe site..dar ai inceput cu stangu din pacate

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Daca Remus e in legatura cu Jadore..adica Claudiu..ar trebui sa taca din gura..pentru ca nu are ce comenta despre alte saloane

iar Sebi..ziceai ca nu esti sef rau..dar e o afacere..zuci ora x ..deschizi pravalia la ora x...cum ar fi ca o alimentara sa nu aiba ce vinde? Care mai e rostul afacerii atunci?

Ps: ziceai ca tu nu practici metoda cu taxi..ieri mi s a spus clar..120 masajul..daca vii cu taxi 200

sa nu zici ca fara conventia cu taxiul nunao clienti

clientii ti i faci asigurand servicii de calitate..fete ok..program bun

cea mai buna reclama e aici pe site..dar ai inceput cu stangu din pacate

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Draga cucugol2 în aceasta afacere și mai ales la început e foarte greu,având 4 fete nu pot avea un program d la ora 12-04 ăsta ar însemna să le supra solicite pe fete,ceea ce nu se poate așa ceva.iar metoda cu taxi dacă citești bine aceea recenzie eu am răspuns la cea mi-a zis remus adik ca el e d pe forum și a venit și a fost încasat cu 200.ceea ce e total gresit!metoda cu taxi o practica toate saloanele de aceea e informat clientul de la bun început la telefon.datoria mea e sa fac publicitate și sa ofer prin maseuze servici de masaj erotic foarte bune.dacă tu consideri ca e greșit sa ofer o decenta normala în programul de lucru a maseuzelor și dacă ele întârzie după părerea ta ar trebui sa fiu mai dur e total gresit.

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Nu cred ca a fost cineva de pe forum și a fost încasat cu 120 sau 200 și a spus ca e de pe forum..si dacă stau sa mă gândesc bine cam toți de pe forum știu cum sa procedeze atunci când doresc sa meargă la un salon de masaj😉..își fac programare,vin fără taxi,și spun ca Is de pe forum..nimeni nu e perfect eu sper cu timpul sa fac un program așa Cum îmi doresc și clientela sa fie multumita..

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Nu vreau sa intru in discutii cu nimenia

Nu am decat un singur cont pe accest forum

Nu scriu pe alte pagini la alte saloane

nu ma intereseaza

Daca as avea ceva de discutat cu patronul accestui salon as discuta in fata frumos

Nu pe forum

Ne- a legat o prietenie de 8 ani

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Mulțumesc cucugol2 ..așa voi face și cum am spus orice recenzie făcută de clienți care au fost la mine va fi luată în considerare și voi face tot posibilul ca sa Mulțumesc cum pot și știu .

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Ceea ce e important pt mine ca venind la salon la mine pleci mulțumit și revi..pt asta țin sa Îți mulțumesc cucugol2 și oricând dacă ai idee sau cva și dorești sa vb cu mine poți întreba la salon și vom sta de vorba.o zi placuta Îți doresc.

Link spre comentariu
  • Oras:Buzias
  • Oras:Buzias

Ca să actualizez după recenzia de mai sus: am fost din nou la aceeaşi fată ca să văd şi eroticul cum merge şi a ieşit o experienţă... mai mult educativă. :)

 

M-am bazat prea mult pe faptul că e deschisă la discuţii despre ce-ţi place şi ce nu-ţi place, deşi ştiam că în principiu nu mi se potriveşte pentru erotic stilul ei de masaj mai apăsat, şi m-am trezit că lucrurile nu prea au mers. Am fost pe-aproape de final de vreo două ori dar pur şi simplu nu-mi citea bine reacţiile şi nu accelera manevrele la timp ca să nu mă piardă. Deci se pare că mult mai important e să ţi se potrivească maseuza ca personalitate şi stil de masaj decât să fie deschisă la cereri şi preferinţe exprimate verbal - cu prea multă vorbărie se transformă în seminar despre masaj şi nu iese masaj propriu-zis. :P

 

Asta e, altă dată tre' să-mi ascult instinctul şi să aleg o fată cu stil mai delicat de a atinge.

 

În rest, aerul condiţionat s-a rezolvat, muzica s-a rezolvat, prosoapele... poate se mai rodează ele în timp :), tariful tot 100.

 

 

Nu mai dau note pe ce-am dat deja, rămăseseră doar astea:

Body massage: 8 (a făcut şi ea poziţia "cracii-n sus" la masajul cu sânii, dar nu prea am văzut mare spectacol că nici lumina nu era grozavă şi parcă şi-o şi ascundea un pic să nu i-o văd prea bine :P)

Tehnici de finalizare: 6 (doar sâni şi mâini, insistenţă prea multă şi prea constantă cu mâinile, fără reacţii adecvate la semnalele mele de schimbări de respiraţie, schimbări în tăria erecţiei sau mişcări de bazin care cereau accelerare).

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...