Sari la conținut

Auchan titan Bruneta alessya 0740670546


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

ai fi interesata de un sejur in Poiana Brasov in perioada 28 iulie -3 august

pt alte discutii cosmin 0769494590

 

Nu fac deplasari daca nu cunosc persoana. Si de cand tb sa te sun eu pe tine? nu mai exista optiuni cu minute???????

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

buna seara tuturor, pozele ,serviciile,si preturile sunt 100% REALE. Eu sunt noua in Romania si mi e destul de dificil sa ma adaptez, dar nu mint si ma simt satisfacuta daca si voi plecati cu zambetul pe buze. Am inteles ca alte fete mint ( nu dau exemple) ,dar pentru mine e umpik stresant avand recenzii sa fiu intrebata SIGUR ESTI CEA DIN POZA, SIGUR E 100 ORA?? Ce-i pe site e si n pachet ! va astept ,o seara frumoasa :-*

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

buna, azi cum stai cu programul. ma intereseaza dupa ora 13:00?

merci

Buna scumpule, am tot scris aici sa sunati pt programare, nu dau detalii pe,forum cand si cum lucrez. Sunati va rog frumos

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

avand cateva tentative de enervare

1. Esti in titan dar unde?

2. bld 1 decembrie dar unde???

3. vin din unirii

4. Sunt pe nicolae grigorescu

Si aici fac o paranteza voi nu cititi anuntul meu, cum as putea da ca punct de reper TITAN sau un bulevard??????? Poti veni de oriunde si sa fii oriunde, datoria mea e sa te indrum de la un punct stabilit de mine ca n am fata de GPS !!!

m am gandit sa scriu din nou punctele de reper la care puteti ajunge Piata 1 Decembrie langa circa 13, strada postavarul Casa rivoli.

 

Fiti seriosi daca vreti seriozitate ! daca sunteti nemultumiti e tot din vina voastra, ajungeti pe unde nu trebuie, sau va asteptati sa stiu bucurestiul de parca as fi satelit.

 

Multumesc pentru intelegere si va astept

  • Like 6
Link spre comentariu
Vizitator taki
Reputație: 0

avand cateva tentative de enervare

1. Esti in titan dar unde?

2. bld 1 decembrie dar unde???

3. vin din unirii

4. Sunt pe nicolae grigorescu

Si aici fac o paranteza voi nu cititi anuntul meu, cum as putea da ca punct de reper TITAN sau un bulevard??????? Poti veni de oriunde si sa fii oriunde, datoria mea e sa te indrum de la un punct stabilit de mine ca n am fata de GPS !!!

m am gandit sa scriu din nou punctele de reper la care puteti ajunge Piata 1 Decembrie langa circa 13, strada postavarul Casa rivoli.

 

Fiti seriosi daca vreti seriozitate ! daca sunteti nemultumiti e tot din vina voastra, ajungeti pe unde nu trebuie, sau va asteptati sa stiu bucurestiul de parca as fi satelit.

 

Multumesc pentru intelegere si va astept

 

Si cel mai ieftin telefon cu android are gps si google maps, dar banuiesc ca multi sunt handicapati si nu stiu sa foloseasca telefon lor, si cei cu telefon de 500/800 euro lol

Link spre comentariu
Vizitator taki
Reputație: 0

Nu fac deplasari daca nu cunosc persoana. Si de cand tb sa te sun eu pe tine? nu mai exista optiuni cu minute???????

 

 

buna

1.faci si masaje?

 

cat ma costa o ora la hotel?

 

...

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Greu da omul de tine, un interval orar in care putem să facem programări?

 

 

Nu intervalul conteaza, sunt programata si logic nu pot raspunde la telefon ! doar nu preferati varianta sa revin eu cu un telefon cand va e lumea mai draga ! e cel mai bine sa reveniti tot voi cu un telefon, multumesc

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Revenind la aceeasi rutina de zi cu zi...Cand cineva reuseste sa ma faca sa sar de la 9! :)))

 

Cat costa o ora in compania ta?! Mult costa, fara 100 ron si un trandafir n ai ce cauta la usa mea, ma rog daca nu gasesti flori se poate si o tigara o ciocolata, o atentie acolo...Fara bonuri de masa !!!!!

 

Ce faci de 50 de lei?!

Nimic special, iti arat usa! daca mai pui 10 lei ti o arat si o pe parte si pe alta !

 

 

Sunati daca sunteti de acord cu pretul, zona si serviciile din pachet!!!!

VA astept, pupicei

Alessya xx

  • Like 4
Link spre comentariu

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Neata, eu incerc dar nu reusesc sa ne auzim :(

Daca ai raspunde la telefon....

 

Mai bine nu mai incercai, aceeasi problema daca fac deplasare, am tot scris ca fac deplasari doar la cei care au fost deja la mine !! ca e la dracu titan si mi inchizi telefonul in nas. Eu zic ca unii chiar aveti o problema la capusor, un stol ceva... REPET : sunati ma daca sunteti de acord cu locatia, pretul si serviciile, multumesc :-* :-P

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...