Sari la conținut

Transex Alexandra


Postări Recomandate

Buna! Vad ca lumea nu prea face recenzi, nu ca are avea nevoie Alexandra..dar ptr asta a fost creat acest forum.

Am fost si eu la Alexandra (fiind a 2 exeperienta de genu), am comunicat pri mesaje, foarte politicoasa (desi era doar 11 dimineata). Imi spune adresa, ma prezint la fata locului, imbracata sexy, foarte frunoasa.

Am stabilit sa stau o finalizare, am achitat 250 Ron.

Ca si actiune am ales doar partea pasiva din partea ei. ON foarte bun, analul la fel, se misca foarte bine si se execita.

Cat desprea jucarie, tot timpul a stat sculata.

Prr mine o fost o exeprienta foarte ok, bineinteles ca o voi mai revizita.

O recomand cu incredere.

Toate cele bune!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Mesaj pentru băiețeii cu peruca de pe publi ,e al 5-le-a client care-mi spune ca i-au lipsit bani după ce a apelat la anumiți Travestiți de pe aici,nu vreau sa las aici adresa sau numele persoanelor in cauza deoarece sper sa va potoliți ,aviz și clienților care se duc la așa ceva și sunt muiți și furați de niște băieței ca gen e mai ieftin cu 100 lei sa știți ca nu asta înseamnă sa ai experiența cu tipa Trans ,asta înseamnă altceva dar nu pot sa scriu aici ca sunt o finuța :) ,va pup

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator moonnight
Reputație: 0

Din pacate in ultima perioada n-a mai lasat nimeni nici o revenzie, nu e ca si cum Alexandra s-a retras sau nu i-a mai facut nimeni nici o vizita.

 

Sunt curios sa aflu daca anii de tratament hormonal i-au afectat potenta, sunt unul dintre barbatii care ma dau in vant dupa mutual fuck.

 

Ma poate ajuta cine cu ceva informarii?

 

Multumesc!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...