Sari la conținut

Transex Alexandra


Postări Recomandate

Din pacate in ultima perioada n-a mai lasat nimeni nici o revenzie, nu e ca si cum Alexandra s-a retras sau nu i-a mai facut nimeni nici o vizita.

 

Sunt curios sa aflu daca anii de tratament hormonal i-au afectat potenta, sunt unul dintre barbatii care ma dau in vant dupa mutual fuck.

 

Ma poate ajuta cine cu ceva informarii?

 

Multumesc!

Pai Alexandra nu isi posteaza de 50 ori pe zi tinutele, pulile clientilor, miile de euroii stransi la plic sau ultima mani/pedi pe care o are. Si nici nu se iubeste cu toti labarii care posteaza si restul de pupincuristi. Deci e normal sa nu fie activitate aici. Unii oameni isi vad de viata lor, nu si-o transforma intr-un boudoir public.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Pai Alexandra nu isi posteaza de 50 ori pe zi tinutele, pulile clientilor, miile de euroii stransi la plic sau ultima mani/pedi pe care o are. Si nici nu se iubeste cu toti labarii care posteaza si restul de pupincuristi. Deci e normal sa nu fie activitate aici. Unii oameni isi vad de viata lor, nu si-o transforma intr-un boudoir public.

YOU NAIL IT!

totusi, este sau nu in Bucuresti?

La ce nr de telefon mai raspunde?

Intreb si eu asa ca Vineri ajung in B pt 1 sapt si poate in weekend ii fac o vizita  :serenade .

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Salut baieti, am fost eu de doua ori la ea recent. Arata din ce in ce mai bine pe zi ce trece. Este cea mai feminina transexuala pe care am vazut o vreodata.

 

Se afla undeva pe panga bulevardul decebal. S a mutat recent deci are un apartament dragut si curat, dusul bun cu geluri de dus cu tot.

 

Are o pula superba de 20 cm de care nu o sa poti sa te saturi. Este activa/pasiva, cu mine doar activa si pot sa zic ca te fute prea bine. Recomand cu toate increderea sa I faci o vizita.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu

Are numar de telefon are whatsapp ðŸ’â€â™€ï¸o poti contacta sa ii ceri poze 0723060643, alexandra gold nu sta pe acest forum â¤ï¸ðŸ’‹ pupici

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...