Sari la conținut

Transex Alexandra


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salut! Am vizitat 3 transe in buc .pana acum" alexandra gold ( 250 lei un numar) jessy ts ( 200 un numar) andrea (200 un numar) " am cerut de fiecare data o intampimare in lenjerie " cv" si toate au fost in halat ca si cum ...hai lasa da bani , fute , pleaca . Ca eu am treaba .

Oricat ai platii pt.ele nu conteaza .nu conteaza ca tu muncesti poate o saptamana pt.banii astaia ( 400 lei "o ora") si nu iti ofera nimic .sunt doar niste barbati cu tate care nu merita nici macar / din cat cer .Nu respecta clientu si nici efortul lui .Sper ca nu am jignit pe nimeni.

Este doar punctul meu de vedere .servicii / pret .NU MERITA !!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost și eu la Alexandra astazi....dar am ramas profund dezamgit

nu este deloc asa cum credem,iar serviciile lasa de dorit....nu te supara pdar arati ca un barbat machiat cu tate...sincer dezamagit...nu se merita

NU RECOMAND

ma pisi eu azi nu am luat nici un client ,ce tupeu jegos,eu cred ca ti sa parut cam scump si de asta ai ramas dezamagit

....cand vulpea nu ajunge la struguri spune ca sunt acri ....noi romanii ...popor de kkt

  • Like 1
Link spre comentariu

Pardon petre441. Retrag ce am spus si mi-am ieșit unpic cam exagerat din pepeni. Am simțit nevoia sa intervin sa fiu de partea domnișoarei când am văzut mitocănia aia crasă și am interpretat comment-ul tau la mesajul meu (fiind cu subiect subanteles) că eu as fii edy. Nu îmi venea să cred. Eu incercam să fac ceva constructiv si mi se spunea în mod simplu că eu as fii edy. Imi cer scuze.

  • Like 1
Link spre comentariu

Pardon petre441. Retrag ce am spus si mi-am ieșit unpic cam exagerat din pepeni. Am simțit nevoia sa intervin sa fiu de partea domnișoarei când am văzut mitocănia aia crasă și am interpretat comment-ul tau la mesajul meu (fiind cu subiect subanteles) că eu as fii edy. Nu îmi venea să cred. Eu incercam să fac ceva constructiv si mi se spunea în mod simplu că eu as fii edy. Imi cer scuze.

Am ramas mirat .Cum sa spun ca tu esti edy ? edy e unic...se accepta scuzele

Link spre comentariu
  • Telefon: Intrucat nu mai exista... :)
  • Oras:Spania. Barcelona. Sau pe langa...
  • Telefon: Intrucat nu mai exista... :)
  • Oras:Spania. Barcelona. Sau pe langa...

Pardon petre441. Retrag ce am spus si mi-am ieșit unpic cam exagerat din pepeni. Am simțit nevoia sa intervin sa fiu de partea domnișoarei când am văzut mitocănia aia crasă și am interpretat comment-ul tau la mesajul meu (fiind cu subiect subanteles) că eu as fii edy. Nu îmi venea să cred. Eu incercam să fac ceva constructiv si mi se spunea în mod simplu că eu as fii edy. Imi cer scuze.

 

@petre441 nu se referea la tine, ci la ratatul ala de si-a luat ban in aceeasi zi in care s-a inscris (obisnuit, de altfel). Tu nu puteay fi celebrul edy, ca ai cont din 2016, omul n-a rezistat niciodata mai mult de cateva zile, hai saptamani... :)

Link spre comentariu

Cat tupeu nesimtit poti sa ai.... daca te esti un frustrat nici nu ma mira, acum spui ca nu ai avut pe nimeni in aceea zi...eu zic sa te gandesti mai bine.

Eu vorbesc din ce am vazut si experimentat cu tine..si da.. chiar esti la un nivel foarte jos, din toate punctele de vedere....mai ales in felul cum arati....eu zic sa ramai cum te-a dat Dumnezeu ca cum arati acum nu esti deloc bine

Link spre comentariu

vezi ca imediat sare unu petre441 de pe aici si zice ca  esti unu edy :laugh2  ca nu mai poti scrie aici ca gata e nu stiu cine e jale ce e aici

Nu ma, imi zicea mie că orice exces de energie pentru topicul ăla se risipește in neand. Și cam avea dreptate :)))

Link spre comentariu
  • Oras:Buc
  • Oras:Buc

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...