Sari la conținut

Transex Alexandra


Postări Recomandate

  • Oras:Piata Iancului
  • Oras:Piata Iancului

eu zic sa o vizitezi sa ne spui dacă i se scoala sau nu

ca bine spui florine ⤠ce tot atat comentați ca e ca nu e .. vizitati fata sa vedeti ce va asteapta 😂😂 recomand cu incredere â¤
Link spre comentariu
Vizitator florinflo7
Reputație: 0

ca bine spui florine ⤠ce tot atat comentați ca e ca nu e .. vizitati fata sa vedeti ce va asteapta 😂😂 recomand cu incredere â¤

ðŸ‘ðŸ‘ðŸ‘
Link spre comentariu
Vizitator florinflo7
Reputație: 0

salut,mai are cineva videoclipuri cu Alexandra ? este foarte sexy tipa !

de ce nu te duci direct la ea și o vezi live nu in videoclipuri
Link spre comentariu
  • Oras:Piata Iancului
  • Oras:Piata Iancului

Prietena mea alexandra gold are cea mai mare ... in bucuresti dintre Ts si cea mai tare ... am muncit impreuna si ni vorbesc prostii.. va pup dragilor 💗💯💯💗💯💯😘😘😘😘😘💯😂💗💯💯

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Cer scuze fata de colegi dar aceasta este prima postare.

Am fost la Alexandra.

Locatie- Decebal -garsioniera la parter ( nu am observat nimic care da ma deranjeze)

Alexandra are o personalitate placuta si te face te simti relaxat (avand in vedere o prima experienta pentru mine a contat mult)

La fizic este,inalta, simpatica si f feminina, facand exceptie binenteles “jucaria” care este direct proportionala cu inaltimea.

Are silicoane , fermi si frumosi.

Cadou 250 o finalizare-nu am fost grabit desii avea mancare comandata ajunsa in acelas timp cu mine.

Note: locatie usor de accesat , nu stiu cu parcarile avand in vedere ca sunt blocuri de jur imprejur. 10

Fizic 10 cu mentiunea ca nu am cu ce compara.

Pret 250 o finalizare ok cu mentiunea ca nu cunosc preturile

Servicii 10 dar nu am cerut prea mult avand in vedere ca eram inhibat 99%. Dar nu m-I se pare o persoana care nu este open minded.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Cer scuze fata de colegi dar aceasta este prima postare.

Am fost la Alexandra.

Locatie- Decebal -garsioniera la parter ( nu am observat nimic care da ma deranjeze)

Alexandra are o personalitate placuta si te face te simti relaxat (avand in vedere o prima experienta pentru mine a contat mult)

La fizic este,inalta, simpatica si f feminina, facand exceptie binenteles “jucaria†care este direct proportionala cu inaltimea.

Are silicoane , fermi si frumosi.

Cadou 250 o finalizare-nu am fost grabit desii avea mancare comandata ajunsa in acelas timp cu mine.

Note: locatie usor de accesat , nu stiu cu parcarile avand in vedere ca sunt blocuri de jur imprejur. 10

Fizic 10 cu mentiunea ca nu am cu ce compara.

Pret 250 o finalizare ok cu mentiunea ca nu cunosc preturile

Servicii 10 dar nu am cerut prea mult avand in vedere ca eram inhibat 99%. Dar nu m-I se pare o persoana care nu este open minded.

â¤ï¸â¤ï¸ðŸ’‹ðŸ’‹kissess post-152217-0-45829400-1536274278_thumb.pngpost-152217-0-45829400-1536274278_thumb.png
  • Like 3
Link spre comentariu

Cer scuze fata de colegi dar aceasta este prima postare.

Am fost la Alexandra.

Locatie- Decebal -garsioniera la parter ( nu am observat nimic care da ma deranjeze)

Alexandra are o personalitate placuta si te face te simti relaxat (avand in vedere o prima experienta pentru mine a contat mult)

La fizic este,inalta, simpatica si f feminina, facand exceptie binenteles “jucaria” care este direct proportionala cu inaltimea.

Are silicoane , fermi si frumosi.

Cadou 250 o finalizare-nu am fost grabit desii avea mancare comandata ajunsa in acelas timp cu mine.

Note: locatie usor de accesat , nu stiu cu parcarile avand in vedere ca sunt blocuri de jur imprejur. 10

Fizic 10 cu mentiunea ca nu am cu ce compara.

Pret 250 o finalizare ok cu mentiunea ca nu cunosc preturile

Servicii 10 dar nu am cerut prea mult avand in vedere ca eram inhibat 99%. Dar nu m-I se pare o persoana care nu este open minded.

 

ai dat 25 da sute ca sa ii sugi pula ma ??

Link spre comentariu

ma pisi eu azi nu am luat nici un client ,ce tupeu jegos,eu cred ca ti sa parut cam scump si de asta ai ramas dezamagit

....cand vulpea nu ajunge la struguri spune ca sunt acri ....noi romanii ...popor de kkt

ma scuzati postarea este foarte veche  dar nu am putut sa ma abtin ,, noi romanii... popor de kkt "  pe bune, in primul rad te ai bagat si pe tine tot aici si 2 nu cred ca este chiar asa de kkt ca ai ajuns sa prestezi aici  incercam sa fim mai deschisi catre nou. Ca avem si frustrati mincinosi este adevarat dar sa spui ,, popor de kkt " cred ca este cam mult.

o seara frumoasa.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Intr adevar, a fost o generalizare inutila,evident ca nu suntem toti in aceeasi "oala"., si eu la randul meu fac parte din acest populatie si nu ma sustrag de majoritate. M am referit la educatia unora care este precara. Imi pare rau daca ti am apasat niste butoane si scuze tuturor care se simt revoltati din cauza acestor cuvinte!

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...