Sari la conținut

TRansex Letisia


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna tuturor !!! Nu o cunosc personal pe Letisia,dar am fost la colega ei Alexandra,care este exact cea din poze pot spune ca in realitate arata chiar mai bn..locație,prestatie totul a fost ok nota 9-10 pot spune bănuiesc deci ca si Letisia este probabil la fel de serioasa,dupa cum am vazut este foarte draguta si ea...sper ca in curând sa ajung si la ea,va pupik pe amândouă

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna tuturor !!! Nu o cunosc personal pe Letisia,dar am fost la colega ei Alexandra,care este exact cea din poze pot spune ca in realitate arata chiar mai bn..locație,prestatie totul a fost ok nota 9-10 pot spune bănuiesc deci ca si Letisia este probabil la fel de serioasa,dupa cum am vazut este foarte draguta si ea...sper ca in curând sa ajung si la ea,va pupik pe amândouă

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Aceasta domnisoara este incredibila...il are pe "vino-incoa" la ea. :)

Desi nu ma atrage o astfel de experienta (intrucat nu cred ca as putea sa o duc la final) totusi, cand ma uit la pozele ei, imi vine sa pun mana pe telefon :) 

Link spre comentariu
  • Telefon: Intrucat nu mai exista... :)
  • Oras:Spania. Barcelona. Sau pe langa...
  • Telefon: Intrucat nu mai exista... :)
  • Oras:Spania. Barcelona. Sau pe langa...

Totuși nici o recenzie concludentă ! E clar , avem deaface cu un Fake . Rog administratori sa ia masuri !

 

Amigo, ai o problema... 8 postari, in care nu faci altceva decat sa intrebi "a fost cineva?". Du-te tu daca esti curios. Nu inteleg de ce te bagi in seama sa strigi sus si tare "FAKE" cand habar n-ai si cauti drumuri batatorite de altii.

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...