Sari la conținut

TRansex Letisia


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Umblam cu poze prost modificate in Photoshop?

 

Cat despre tablou, daca persoana care a facut acea poza este nebuna, ce spune asta despre anturajul ei si despre cei care locuiesc cu ea si accepta asa ceva pe perete?

Tin sa te anunt ca pozele mele nu sunt editate in photoshop da sunt editate dar doar culori, partile corpilui meu au ramas neatinse, decat sa lasati comentarii aiurea mai bine vi si vezi cu ochii tai.

Multumesc

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Umblam cu poze prost modificate in Photoshop?

 

Cat despre tablou, daca persoana care a facut acea poza este nebuna, ce spune asta despre anturajul ei si despre cei care locuiesc cu ea si accepta asa ceva pe perete?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Umblam cu poze prost modificate in Photoshop?

 

Cat despre tablou, daca persoana care a facut acea poza este nebuna, ce spune asta despre anturajul ei si despre cei care locuiesc cu ea si accepta asa ceva pe perete?

Cand am zis acele lucruri despre persoana care a creat acel tablou, totul a fost pentru amuzament.

Iti trebuie anumite studii, o gandire mai ampla si un mod de viata un pic mai diferit ca sa vezi exact detaliile acestui tablou ca sa iti dai seama de ceea ce este arta.

Nu stau sa ma cert, dar daca nu ai cunostinte in domeniu nu te mai baga, ca sincer iti faci singur o reputatie proasta

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...