Sari la conținut

TRansex Letisia


Postări Recomandate

  • Oras:Bd. LibertăÅ£ii, nr.14, sector 5
  • Oras:Bd. LibertăÅ£ii, nr.14, sector 5

si care este problema ta pana la urma ma muie?

tu cu cine mortii tai crezi ca vorbesti ma, limbiricå? voi astia, care umblati cu fluieru in gaoz ca sa stiti vand va basiti, va aparati intre voi fute-m-as på fericirea voastra

Link spre comentariu
  • Oras:No man's land
  • Oras:No man's land

tu cu cine mortii tai crezi ca vorbesti ma, limbiricå? voi astia, care umblati cu fluieru in gaoz ca sa stiti vand va basiti, va aparati intre voi fute-m-as på fericirea voastra

bateti cosa ma prostocea futate dumnezo sa te futa de muian prost.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ultimele zile in Romania. Pentru cei interesati.

Servicii:

-Sex oral neprotejat/protejat

-Anal doar protejat

-Masaj erotic/relaxare

-69

-Puncte erogene

-FK(depinde de persoana)

Doatre 18 cm cu 4 grosime.

Zona centrala (Nerva Traian)

Erectie 80%. Pot fii si activa.

Nu ezitati sa ma contactati :)

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Despre Letisia ce sa zic?

Am citit topicurile despre ea si am decis sa o vizitez. Stabilit intalnire. Punctuala. Zona blocul Loteriei, Nerva Traian.

Am ajuns, am urcat. Portarul e cam indiscret.

Stabilit o ora 200 lei. Platit inainte.  I-am spus ca as dori ambele experiente, si pasiv si activ si oral si anal. A zis OK hai sa incepem. Am inceput cu un oral din partea ei. Curata, simpatica. Sani mici, tari. Am continuat cu un vice-versa. Finalizare dupa 10 min de "joaca". Apoi a intervenit partea "neinteleasa". Am povestit putin, nu mi-a placut ca raspunde la telefon in timpul asta. Am zis sa continuam cu analul si atunci mi-a zis ca pentru asta trebuie inca 200 desi nu trecuse decat 30 min. Poate nu am citit eu bine dar am inteles ca 200 este pentru o ora indiferent ce cuprinde ora si 100 pentru finalizare. Am avut o discutie in contradictoriu dar nu am vrut sa fortez si am lasat-o asa. Cert este ca 200 lei pentru o finalizare orala pe care o gasesti cu 30 oriunde este prea mult chiar si pentru o transsexuala. O mini teapa. Asta e, mergem inainte si invatam.

Nu mai revin.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Se pare ca nu ai inteles unele lucruri si simt nevoia sa ma explic, nu doar pentru tine ci si pentru ceilalti.

 

In momentul in care am discutat ti-am explicat exact ca 100 de lei este un oral, oferit doar din partea mea, daca mai doresti si altceva pe langa totul se plateste.

Gen cum a fost la noi, Ai dorit un sex oral(100 de lei), pe langa acest oral sa mai intamplat si un 69 si unde mai pun ca mai fortat sa te sarut... si mai ai si pretentia la finalizare oral..

Toti care m-au sunat le-am prezentat situatia in felul urmator.

100 de lei- sex oral doar din partea mea-o singura finalizare\

200 de lei- sex oral, anal si asa mai departe -o singura finalizare.Daca tu ti-ai dat drumul in 10 minute aici sunt eu de vina?

Ti-am explicat asta si la fata locului si inainte sa vii, Daca tu nu te terminai in cele 10 minute atunci era posibil si ceea ce iti doreai tu.

Asa ca te rog frumos, masoara-ti cuvintele. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bd. LibertăÅ£ii, nr.14, sector 5
  • Oras:Bd. LibertăÅ£ii, nr.14, sector 5

Draga Jili. Zi mersi ca nu ma cobor la nivelul tau.

Cuvinte urate putem spune toti .

Daca nu iti convine ceva nu te uita sau nu comenta. Nu ma intereseaza ce reputatie ai pe acest site, dar te-as ruga sa cauti motive de cearta in alta parte.

 

nu te supara, frate.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...