Sari la conținut

Alys , sunt noua in Targoviste - 0725675372


alys18

Postări Recomandate

Vizitator Cautatorul
Reputație: 0

Alys, poti pune niste poze? Si aici nu-i site de anunturi... pentru a putea ramane ar fi bine sa detaliezi descrierea fizica cat si serviciile si tarifele. altfel o voi considera reclama si voi sterge anunturile iar tu vei fi banata... OK?

Link spre comentariu
  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest
am 1.68 ' date=' 50 kg .. am locatie , lucrez singura.. 100 RON/ora oral+ normal ... 50 RON finalizarea [hr']si am sanii mari am uitat sa precizez nr 4 sunati'ma si va pot da mai multe detalii..
am incercat sa te sun, ai raspuns, dar daca nu vorbesti nu am cum sa iau legatura cu tine .....
Link spre comentariu
Vizitator Cautatorul
Reputație: 0

Gogoncea, in ce sens nu mai este valabil? astept un raspuns de la tine sau de la alt membru, ca sa stiu daca mai are rost sa las threadul sau sa-l sterg. Alys vad ca nu a mai intrat pe forum de a doua zi... suspectez ca e vorba de amuzament...

Link spre comentariu
Daca site-urile nu-ti cer taxa pentru a vedea informatiile' date=' se poate pune link (cum este olx, site-uri cu anunturi matrimoniale, etc).[/quote']salut am fost eu la dameza vinerea trecuta.anuntul este de actualitatedar va spun ca nu se merita sa va cheltuiti timpul si baniisa intru in detaliiam sunat pe la ora 21 , mi-a raspuns , i-am zis ca sunt din bucuresti si ca vreau sa-i fac o vizita. zis si facut/ m-am urcat in masina si am plecat la targovisteam ajuns pe la ora 22 am sunat si ..........surprise initial nu mi-a rspuns la telefondupa multe incercari a raspuns si mi-a zis ca are treaba si daca vreau sa raman cu ea sa mai stau cam o oraam stat / dupa vre-o ora si 20 min a venit intr-o masina insotita de alti 3 tipi(pesti) credam fost condusi intr-o garsoniera jalnica pe langa Practiker(tg) . tipa nu este uratica. are cam 1,72 sani f mari -4dar atitudinea 0s-a dezbracat a inceput un oral facut in sila, dupa care mi-a zis sa ma urc eu pe ea ca ea nu sta deasupra. a comentat nu a acceptat altepozitii. nimik spectaculos. mi-a dat senzatia de curva de centura. eu unul nu as mai reveni
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...