Sari la conținut

0746555098 Doar pentru kamikaze


daulabuci

Postări Recomandate

  • Oras:-
  • Oras:-

Iau din ziar numarul acesta de telefon la care , o voce placuta ma indruma spre zona Iosia,Mestesugarilor unde ea, o doamna finuta si plinuta, de 30 ani(asa se recomanda) imi va produce placere prin sex oral si normal la 50 lei/nr. Suna bine!Ajuns la locul faptei intru intr-un apt (sau garsoniera?) sordid, unde o femela de hipopotam ma astepta. Speriat, dau sa fug dar ma gandesc sa schimb totusi cateva cuvinte. Femeia e imensa si urata dar vorbeste destul de ok, zice ca a lucrat si pe dincolo(mira-m-as!!!)asa ca fac eu niste calcule rapide si imi vine proasta idee sa investesc 50 de leuscani intr-un oral cu protectie. Ea zice ca oricum doar asa face, aka protejat si se apuca de treaba, isi da jos bluza, are niste sani imensi dar care arata crunt si multe tatuaje. Cum vederea ei avea asupra mea(si a penisului din dotare) efectul apei reci, dupa vreo 10 min ii zic ca vreau sa termin cu un handjob pe sani , inchid ochii, ma concentrez si, cu mare greutate, reusesc!Vreau sa merg sa ma spal dar baia absolut mizerabila ma face sa renunt. Fug departe...:carPS: Am mai avut experiente legate de sex cu destule urate si grase, dar asta sare direct pe locul 1 in topul personal

  • Like 2
  • Minus 5
Link spre comentariu

  • Oras:Inca pe pamant...
  • Oras:Inca pe pamant...

Aflandu-ma in Oradea pe 22 decembrie mi-am zis sa incerc o dameza, un oral scurt.... Din pacate eram presat de timp si fiind si inainte de masa (pe la 10.00) am luat niste numere de telefon din ziar si am tot sunat. Dintre toate doar aceasta muiere mi-a raspuns, asta cu nr. 0746555098. Mi-a explicat tarifele si unde sa ajung, in Iosia, vis-a-vis de o brutarie. Am luat un taxi, am fugit rapid acolo. O sun cand am ajuns, dupa maxim 10 minute si ce sa vezi ... nu mai raspunde. Am tot incercat pana mi s-a descarcat telefonul, de zeci de ori si nu a mai raspuns. Dupa vreo juma de ora de nervi am luat iar un taxi si am plecat. In concluzie... m-am plimbat 2 ture cu taxiul (de-a sula) si nimic. Am dat banii pentru oral la taxi... :P . A dat dovada de o nesimtire crasa! Dupa parerea mea, e DE EVITAT!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...