Sari la conținut

Alessya 0740670546


Postări Recomandate

  • Oras:București
  • Oras:București

Ciudata femeie după multe, foarte multe încercări mi a răspuns.. Fac programare ajung și ma suna sa îmi dea adresa completa bloc etaj etc .. ÃŽn fine precizează ea cu sunt 2 blocuri unu mai cenușiu altu mai închis bla bla sa sun la interfon se pare ca nu ala era blocul o sun ca nu răspunde la interfon și probabil am greșit blocul... Ce sa vezi pentru asta nu ma mai primit a zis ca nu se mai poate sa ne vedem ca nu stam asa sa ne plimbam peste tot 🤦â€â™‚ï¸.. Păcat ca era în zona mea și dacă avea servici bune îmi era comod sa o vizitez mai des...

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

si am dreptate , am explicat de 3 ori nu am zis bla bla bla :slap2

Mai bine pe viitor zi adresa completa gen bloc M36 sca a etc mai bine decât cum ai zis tu un "sunt 2 blocuri unu gri și altul mai închis" sau ceva de genu si dacă nu am nimerit din prima era greu sa îmi mai zici o data adresa.. ÃŽn fine tu știi .. Nu te acuz cu nimic fiecare face cum vrea. Sa ai o zi buna 😘
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Mai bine pe viitor zi adresa completa gen bloc M36 sca a etc mai bine decât cum ai zis tu un "sunt 2 blocuri unu gri și altul mai închis" sau ceva de genu si dacă nu am nimerit din prima era greu sa îmi mai zici o data adresa.. În fine tu știi .. Nu te acuz cu nimic fiecare face cum vrea. Sa ai o zi buna

Colegu'

 

Ai putea sa ne soui atât cât ai aflat din adresă? Poate fac o pre-orientare, astfel încât la fata locului sa fiu cât de cât familiarizat.

Adresa fiind foarte aproximativă, n-ar trebui sa se supere nici Alessya.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Pur si simplu nu o inteleg pe fata asta, am sunat de mi-a venit rau si nu raspunde si asta in conditiile in care o cunosc fiindca i-am facut o vizita o data si am fost placut impresionat. Nu stiu ce vrea, poate lucreaza doar cu anumiti clienti, eu  unul renunt.

Link spre comentariu

Ciudata femeie după multe, foarte multe încercări mi a răspuns.. Fac programare ajung și ma suna sa îmi dea adresa completa bloc etaj etc .. În fine precizează ea cu sunt 2 blocuri unu mai cenușiu altu mai închis bla bla sa sun la interfon se pare ca nu ala era blocul o sun ca nu răspunde la interfon și probabil am greșit blocul... Ce sa vezi pentru asta nu ma mai primit a zis ca nu se mai poate sa ne vedem ca nu stam asa sa ne plimbam peste tot ‍♂.. Păcat ca era în zona mea și dacă avea servici bune îmi era comod sa o vizitez mai des...

femeia e cel putin plecata. asa mi-a facut si mie. dau mesaj pt programare si ma intreaba daca am mai fost. zic ca da, ca mai fusesem in urma cu cateva luni. ma programeaza, ajung la locatie si o sun. imi zice scara si interfonul. sun la interfon si nmic. o sun inapoi ca nu raspunde si imi zice "pai ai zis ca ai mai fost, cum nu stii care e scara" pai plm eu stau sa tin minte unde sta fiecare. am incercat sa-i explic cu frumosu, ca am mai fost, proasta nimic "daca ai mai fost stii si scara, daca nu aia e". retardata ce sa-i faci...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...