Jump to content

domina kasandra 0765822045

Recommended Posts

Daca esti in cautarea unei femei dominante careia sa-i faca placere sa se joace cu mintea si corpul tau, daca vrei sa devii jucaria de sex, animalul de companie sau poate chiar sclavul ei, daca simti nevoia de a fi disciplinat sau vrei pur si simplu sa servesti o adevarata Stapana, opreste-te aici… sunt ceea ce cauti.  ofer sclavilor submisivi sedinte de dominare hard si soft, umilire fizica si verbala, spanking, footfetish,penetrare anala,uro,scato,cunnilingus,annilingus, Pony Play Games,Ceruire (Hot wax),, Smoking Fetish.accept cupluri

post-150500-0-63381800-1434551853_thumb.jpg

post-150500-0-12520500-1434551858_thumb.jpg

post-150500-0-70808600-1434551862_thumb.jpg

post-150500-0-70855900-1434551866_thumb.jpg

post-150500-0-77016600-1434551877_thumb.jpg

• Like 10
  • Replies 963
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Daca esti in cautarea unei femei dominante careia sa-i faca placere sa se joace cu mintea si corpul tau, daca vrei sa devii jucaria de sex, animalul de companie sau poate chiar sclavul ei, daca simti

mistress

lick your mistreess hot pusyy

Posted Images

Guest KingSartoris

Esti superba. Vin curand la mare si cu siguranta iti voi face o vizita pentru ca sunt dornic sa-ti gust funduletul tau apetisant.

Umilire in semi-public ai face?

• Like 3
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Chiar asa Miss Kassy daca tot lucrezi doar outcall si nu ai locatie nu e la fel si daca o faci prin vestul tarii cum sugereaza colegul ?

Aici sunt preturile cel putin cu 100 in plus dar si mai bine daca esti cu dominarea. Timisoara , Oradea is sigure ca ai avea succes.

• 4 weeks later...
  • 5 weeks later...
Guest falcosul

am vizitat tipa, asta vara, in drum spre mare. statea intr-o garsoniera (sau apt de 2 camere semi-decomandat?) pe langa Casa de Cultura din Constanta. cu adresa pe GPS am gasit usor locatia. 

pentru ca sunt cateva luni bune de atunci, o sa fiu succint:

PLUSURI:

1. are o carne foarte tare si misto pe ea, mai ales curul, e excelent

2. e curata, niciun miros care sa sperie

3. are un zambet placut

4. locatia era curata

5. (cu mine) a fost punctuala

MINUSURI:

1. putin pe graba. am stat mai putin de 25 min door-to-door

2. nu te atinge pe pula (zici ca dai usturoi la varcolac, sare ca pisica la castravete). dar, pot sa inteleg, e din filmul de domina

3. pentru white supremacists: nu e cea mai buna optiune. she is dark, nigga. nu e cioara sub nicio forma, dar nici blonda nu e.

ALTE OBSERVATII, SUBIECTIVE:

1. Tariful a fost de 230 RON (stiu, si mie mi s-a parut ciudat, dar am mers la ATM si fix atat am scos)

2, Face tot ce scrie pe cutie.

3. Daca ar fi in Bucuresti, as revizita-o

Kudos,

Andone

• Like 1
  • Minus 2

Si mie mi-a placut de ea , am fost asta vara .

Era 200/ 1 h da i-am lasat 230 sa fie si de o cioco probabil de acolo  a ramas 200 + atentia  , bonus ca esti multumit, eu cel putin am fost. M-a finalizat prima data in 69 ea folosind mana singura data cand am acceptat manual mode si a fost fain ca privelistea era magnifica :)

A 2 a oara in normal  a rezistat eroic si a cedat concomitent cu finalizarea .

• 8 months later...

Am citit și eu recenzia falcosului nu-mi aduc aminte de el sunt luni de atunci dar una e sa fii nigga ce ce în slang-ul celor de culoare înseamnă cioara dragul meu u ai zis ca nu sunt sub nici o forma și alta e sa te coci prea tare pe plaja recunosc ca îmi place sa stau exagerat poate atunci m-a și vizitat,în fine operare vad ca a fost mulțumit dak ar fi revenit

• 11 months later...