Jump to content

domina kasandra 0765822045

Recommended Posts

• Replies 979
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Daca esti in cautarea unei femei dominante careia sa-i faca placere sa se joace cu mintea si corpul tau, daca vrei sa devii jucaria de sex, animalul de companie sau poate chiar sclavul ei, daca simti

lick your mistreess hot pusyy

mistress

Posted Images

superba :hug1  :bow  :crazylove  :clapp  :clapp  :gifs_ojos  :gifs_ojos  :gifs_ojos

din 446 de postari , 446 sunt cu emoticoane care bat din palme sau care au dragoste in priviri sau......

hai nicku39 ca poti mai mult. te-a fermecat pizda umflata a kassandrei?

din 446 de postari , 446 sunt cu emoticoane care bat din palme sau care au dragoste in priviri sau......

crezi ca mi pasa c anu mai poti tu dormi din aceasta cauza?:))sau nu sitai cum sa te evidentiezi cumva?

nu maibea asa tare ca sigur nu o sa te mai roada de postarile altora.vezi de ale tale.si o sa poti si dormi fara grija altora 

nu maibea asa tare ca sigur nu o sa te mai roada de postarile altora.vezi de ale tale.si o sa poti si dormi fara grija altora 

eu din betie ma trezesc tu din prostie niciodata hai baga niste aplauze la curul kassandrei si multumeste-i ca iti da ocazia sa faci o laba

eu din betie ma trezesc tu din prostie niciodata hai baga niste aplauze la curul kassandrei si multumeste-i ca iti da ocazia sa faci o laba

nu e cazul sa bag in seama specimene ca tine asa ca trezeste te din betie mai bine si lasa i pe altii in aplauzele si laba lor .se pare ca asta te deranjeaza .iti tirmiy si tie aplauze ca tu esti destept si altii s prosit ca nu poti citit tu recenzii sa dai labe duble nu?vezi de bautura ta si e ok.eu nu te jignesc  ca nu te cunosc dar se pare ca ti ai aratat desteptaciunea indeajuns.felicitari :clapp  :clapp  :clapp esti ciumec

• 3 weeks later...

Aveti grija ca nu da p|zda deloc !! ...va informez ca sa nu cumva sa vreti si la fata locului sa fiti dezamagiti.

Cel mai mult ii place sa se cace (la propriu).

Multumesc pt ajutor dragule te pup :*

• Like 1

Multumesc pt ajutor dragule te pup :*

Faza ca pun accentul pe faptul ca "ca nu mai dai p|zda" , o fac doar de ciuda. Simcer. Din cauza ca nu am apucat sa te prind in zilele bune. Acum nu ma mai intereseaza. Sa nu crezi ca am ceva cu tine. Spor !! 😘

• Like 1

Aveti grija ca nu da p|zda deloc !! ...va informez ca sa nu cumva sa vreti si la fata locului sa fiti dezamagiti.

Cel mai mult ii place sa se cace (la propriu).

Mersi de atentionare. O asteptam demult, dar in cazul asta zic pas.