Sari la conținut

Postări Recomandate

Locatia pe Nerva Traian vis-a-vis de Raiffaisen-BCR.Sunt doua in locatie, bruneta din poze (sincer nu cred ca sunt ale ei, dar aduce) si o blonda miniona si slabuta.Pe bruneta o cheama cumva cu "A", parca Andreea, pe la 19-22 ani, destul de dragutica.Pe blonda nu am retinut cum o cheama. Era neinteresanta pentru mine.Dormitor cu un pat parlit, fara cearceaf, destul de saracacios apartamentul si racoros. Senzatia a fost de fast-fut.Eu nu am ramas pentru ca la tel zis CIM si la fata locului CIM face doar blonda care nu mi-a placut. Parca nici FK nu face bruneta, nu mai tin minte, ca m-a enervat faza cu una vorbim la tel si alta este situatia la fata locului. Am cam obosit de faze d'stea.Cand intrebi prea multe se scandalizeaza ca le interoghezi si le rapesti timpul pretios. Ca al nostru nu e pretios, ca batem calea pana la ele degeaba.

Link spre comentariu

Locatia pe Nerva Traian vis-a-vis de Raiffaisen-BCR.Sunt doua in locatie' date=' bruneta din poze (sincer nu cred ca sunt ale ei, dar aduce) si o blonda miniona si slabuta.Pe bruneta o cheama cumva cu "A", parca Andreea, pe la 19-22 ani, destul de dragutica.Pe blonda nu am retinut cum o cheama. Era neinteresanta pentru mine.Dormitor cu un pat parlit, fara cearceaf, destul de saracacios apartamentul si racoros. Senzatia a fost de fast-fut.Eu nu am ramas pentru ca la tel zis CIM si la fata locului CIM face doar blonda care nu mi-a placut. Parca nici FK nu face bruneta, nu mai tin minte, ca m-a enervat faza cu una vorbim la tel si alta este situatia la fata locului. Am cam obosit de faze d'stea.Cand intrebi prea multe se scandalizeaza ca le interoghezi si le rapesti timpul pretios. Ca al nostru nu e pretios, ca batem calea pana la ele degeaba.[/quote']MUltumesc de info. Voiam confirmarea pozelor, dar ai zis ca nu e mare diferenta (daca e skinny, e OK). Asa fac multe la telefon, parca nu noi am plati... asta e "profesionalismul" local, ce sa-i faci...
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...