Sari la conținut

0755774722 Yasmina Denysa


jinks

Postări Recomandate

post-4256-133409723321_thumb.jpgpost-4256-133409723322_thumb.jpgsuntem 2 fete elegante, discrete,igiena maxima , nu detinem locuinta, foarte frumoase, yasmina: 21 ani roscata,caprui,163, 55 kg si denisa: 23 ani bruneta,albastri,168,56 kg.Serviciile oferite de noi sunt dedicate in mod special pers. mature peste 30 ani.nu rasp la nr pvt.Pret: 200 RONDate de Contact:Nume: [email protected] ce am incercat sa iau legatura cu mai multe fete de aici care sau nu raspundeau sau aveau telefonul inchis m-am indreptat spre goagle. Am gasit mai multe anunturi pe anuntuldeiasi dar majoritatea erau cu numere de telefon de pe lista de asa nu.Intr-un final descopar ca numarul de mai sus nu apare in lista asa ca sun. Raspunde o domnisoara care-mi explica cum ca o ora cu una din ele e 200 ron si o ora cu amandoua e 300 ron, normal si oral totul protejat. Aleg a doua varianta si ramane sa vorbim pe mess, sa-mi trimita si niste poze. Vorbesc pe mess, cand sunt gata imi dau de stire, ma duc si le iau si le aduc la hotel.Fetele sunt acum brunete amandoua, ok, nici prea prea nici foarte foarte. Initial m-am gandit ca-s cu ceva gene romanes dar nu e asa, sunt romance 100% dar sunt un pic mai de cartier, nu-s fete cu 3 doctorate.Au plecat de la mine din camera dupa doua ore jumate (sa nu credeti ca ne-am tras-o doua ore jumate) dar cu dusurile dintre si tigari cam atat a durat.M-am bucurat de doua numere, fetele colaboreaza bine, se saruta intre ele, dar nu-si dau limbi. De asemenea nu saruta.Oral si normal protejat, am trecut de la una la alta, ne-am schimbat, a fost frumos. Daca apesi butoanele potrivite se si excita, si eu le-am si gasit, la una din ele mai bine la cealalta mai putin. Pe total o experienta placuta, de repetat si separat.yasmina, corp ok, sani mai moi (are un copil) fata placuta (nu-i extrem de frumoasa dar e dragutza), dinti ok, carnea mai moale pe ea, ochi caprui, buze subtiri. Oral cu daruire, constiincios, adanc in gurita (acum nu stiu care ce facea exact ca era aglomerat locul si nu luam notite, eram ocupat sa ma simt bine). Yasmina are niste depigmentari ale pielii in zona umerilor (ca si cum i s-ar fi dus pielea), am cautat pe net si oricare din variante ar fi nu e contagioasa. Denisa, corp ok, carnea mai tare decat pe yasmina, mai inalta, sani mai mari si mai fermi. dragutza si ea, buze subtiri si ea.Daca ar fi sa le compar cred ca denisa e un pic mai stramta. De excitat se excita amandoua, dar eu butoanele denisei le-am gasit mai bine. Yasmina mi-a zis la un moment dat ca ea se concentreaza mai bine in conditii de 1 la 1, asa in 3 sunt prea multe distactii.Doua finalizari, prima orala (in gura Yasminei) a doua normala (in pasarica Denisei). Bineinteles ca am incercat cam toate combinatiile de 3 luate cate doua. Mi-a placut ca te poti muta dintr-una in alta fara sa trebuiasca sa schimbi caciulita.Le puteti vedea pe fete din pozele atasate, cu precizarea ca nu-s extrem de recente pozele si daca vi le vor trimite pe mess sa tineti cont ca-s machiate bine in poze.GFE: 7 (lipsa sarutului scade scorul de GFE) desi in afara de asta erau destul de lipicoase (de asta nu-i mai mic).Oral: 8Normal 8Totul protejat. Le-am dat note "la gramada" ca la un moment dat nu am mai stiut cine ce face.de incercat si separat, eventual negociat la 150 / ora cu una. Fetele nu sunt incepatoare, au mai lucrat pe ici pe colo si prin stranataturi.
  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator Cautatorul
Reputație: 0

Se pare ca am dat aici de o veche cunostinta... pe Yasmina am cunoscut-o cand presta cu alta fata si in alta localitate...Si atunci avea probleme cu pigmentatia pielii care am impresia ca e o reactie alergica, nimic grav. Daca-mi mai amintesc bine, ii placea lady on top iar showul era facut pe bune si nu mimat. Cred ca le voi face o vizita cand ajung in Iasi sa vad ce schimbari s-au mai produs, lipsa locatiei este insa un impediment.

Link spre comentariu

Si lipsa de comunicare e un impediment, degeaba dau add pe mess, daca nu comunica nimic, din lipsa de timp, cica.Fatucilor, nu toata lumea vrea sa piarda vremea sa va vada live, poate face o triere inainte, de aia niste poze pe mess lamuresc mai bine omul daca are chef sa arunce niste bani cu un oarecare folos pentru ala micu' sau face o deplasare doar sa vada cat de destepte sunteti.:)Le-am abordat de 3 ori pe mess pe domnisoarele astea si de 3 ori au avut ataaataaaaaaaaa treaba, mi-a zis ca-s ocupate in secunda aia (probabil gateau sau spalau rufe, de vreme ce nu se fut la domiciliul propriu).Mie unul mi-a ajuns de 3 ori.

Link spre comentariu
Tind sa cred totusi ca "domnisoarele" in cauza sunt de fapt niste pastorite' date='numai dupa felul in care se exprima. E doar parerea mea....[/quote']... imi pare rau sa te anunt dar nu suntem "pastorite" atatea critici doar sa vb de rau ..................
2 fete elegante, discrete,igiena maxima , NU detinem locuinta, foarte frumoase, YASMINA : 21 ani, roscata, caprui, 163, 55 kg si DENYSA : 23 ani , bruneta, albastri, 168, 56 kg.Serviciile oferite de noi sunt dedicate in mod special pers. mature peste 30 ani.nu rasp la nr pvt. 1 ora - 1 fata = 200 ron 1 ora - 2 fete = 300 ron ORAL SI NORMAL TOTUL PROTEJAT
Link spre comentariu
Vizitator Obsedatu'
Reputație: 0

[align=justify]@confratiDomnilor, va rog sa ne concentram asupra serviciilor oferite de cele doua domnisoare si sa nu umplem thread-ul de post-uri inutile gen: "le-am contactat pe YM si nu mi-au raspuns...", "eu cred ca...", "ce exprimare au..." etc.Imi permit sa va atrag atentia, indiferent de culoarea pe care o aveti, ca:- daca nu gasiti ce va intereseaza in thread, normal este sa le dati un telefon pentru a afla mai multe informatii;- chiar daca este in defavoarea lor (bad marketing), fetele nu sunt obligate sa socializeze cu voi pe YM si nici sa va trimita poze;- daca va decideti sa le vizitati, scopul este sa faceti sex, nu analize literare.In concluzie, cu tot respectul, propun sa ne abtinem de la post-uri sterile si care nu aduc niciun beneficiu comunitatii.Multumesc![/align]

Link spre comentariu
[align=justify]@confratiDomnilor' date=' va rog sa ne concentram asupra serviciilor oferite de cele doua domnisoare si sa nu umplem thread-ul de post-uri inutile gen: "le-am contactat pe YM si nu mi-au raspuns...", "eu cred ca...", "ce exprimare au..." etc.Imi permit sa va atrag atentia, indiferent de culoarea pe care o aveti, ca:- daca nu gasiti ce va intereseaza in thread, normal este sa le dati un telefon pentru a afla mai multe informatii;- chiar daca este in defavoarea lor (bad marketing), fetele nu sunt obligate sa socializeze cu voi pe YM si nici sa va trimita poze;- daca va decideti sa le vizitati, scopul este sa faceti sex, nu analize literare.In concluzie, cu tot respectul, propun sa ne abtinem de la post-uri sterile si care nu aduc niciun beneficiu comunitatii.Multumesc![/align']
Multumim "obsedatu" ptr ceea ce ai zis ... Intradevar nu prea raspundem pe YM dar exista telefon la care raspundem si chiar daca nu vb pe mess asta nu inseamna ca stam la "tigaie sau spalam rufe " cum a mai mentionat cineva . Avem si noi treburile noastre **spam editat**e ... suntem doua fete cat se poate de ok
Link spre comentariu
[align=justify]@confratiDomnilor' date=' va rog sa ne concentram asupra serviciilor oferite de cele doua domnisoare si sa nu umplem thread-ul de post-uri inutile gen: "le-am contactat pe YM si nu mi-au raspuns...", "eu cred ca...", "ce exprimare au..." etc.Imi permit sa va atrag atentia, indiferent de culoarea pe care o aveti, ca:- daca nu gasiti ce va intereseaza in thread, normal este sa le dati un telefon pentru a afla mai multe informatii;- chiar daca este in defavoarea lor (bad marketing), fetele nu sunt obligate sa socializeze cu voi pe YM si nici sa va trimita poze;- daca va decideti sa le vizitati, scopul este sa faceti sex, nu analize literare.In concluzie, cu tot respectul, propun sa ne abtinem de la post-uri sterile si care nu aduc niciun beneficiu comunitatii.Multumesc![/align']
Cu tot respectul, daca pe YM nu ai chef de dat detalii, atunci nu-l promovezi pe toate site-urile de anunturi.Pe YM nu socializez si nu fac schimburi de impresii, voiam niste informatii pe care nu le pot obtine la telefon.Nu stau pe forumul asta ca sa critic niste tipe care nu-si dau interesul, ci pentru ca si alti membri sa-si faca o parere despre anumite fatuci si eventual sa gaseasca alta metoda de abordare.La telefon nu pot decat sa stabilesc o inalnire si sa le evaluez in STRADA, langa masina, ca nu au LOCATIE. Eventual imbracate cu geaca si cizme. :)Pot foarte bine sa fac sex si fara sa mai frecventez acest forum si fara sa fiu luat in balon. Hai, numai bine!
Multumim "obsedatu" ptr ceea ce ai zis ... Intradevar nu prea raspundem pe YM dar exista telefon la care raspundem si chiar daca nu vb pe mess asta nu inseamna ca stam la "tigaie sau spalam rufe " cum a mai mentionat cineva . Avem si noi treburile noastre **spam editat**e ... suntem doua fete cat se poate de ok
1.Daca nu va durea gura, puteati spune ca nu dati informatii pe mess, decat pretul si atat.2.Poate sunteti ok, deocamdata n-ati dovedti asta la prea multa lume de pe aici.
Link spre comentariu
  • Oras:La capatul ei
  • Oras:La capatul ei

Cat de curand voi pune un review si fiti convinsi ca va fi obiectiv, in week-end le-am propus la fete sa ma ajute in bucatarie sa rasucim niste clatite. O sa vedem cat sunt de gospodine, deodata am inteles ca fetelor nu le place sa umble cu clatita decat cu punga ceea ce e un mare handicap din start, probabil nu le place sa se incleie cu dulceata.

Link spre comentariu
Cat de curand voi pune un review si fiti convinsi ca va fi obiectiv' date=' in week-end le-am propus la fete sa ma ajute in bucatarie sa rasucim niste clatite. O sa vedem cat sunt de gospodine, deodata am inteles ca fetelor nu le place sa umble cu clatita decat cu punga ceea ce e un mare handicap din start, probabil nu le place sa se incleie cu dulceata. [/quote']Avand in vedere ca esti un mare glumet ... tin sa te anunt ca si pe forum am spus ca fara "punga" nu umblam si daca nu iti convine eu nu stiu de ce te mai afisezi cu astefel de comentarii ...ms ptr obiectivitate :))
Link spre comentariu
Vizitator Cautatorul
Reputație: 0

Eu as zice sa lasati galceava ca trec la sanctiuni. Pentru Yasmina: stuidiaza putin forumul, regulamentul de postare si uita-te pe alte threaduri sa vezi cum ar fi bine sa procedezi. Pentru membrii comunitatii: o "jumatate" din fete le cunosc de mai bine de un an, dar am pierdut legatura acum ceva timp (in urma relocarii, posibil si pauza in activitate). Prin urmare, acesta este stilul fetelor, sa nu foloseasca locatie ci camere inchiriate cu ora... nu au probleme cu igiena, nu fac parte din **spam editat**itati, iar pe mess niciodata nu am avut probleme cu ele.. nu uitati ca si ele au viata personala, nu intru in amanunte dar cel putin una dintre ele trebuie sa se ingrijeasca si de altcineva. Aseara am vorbit cu jumatatea cunoscuta pe mess unde i-am dat cateva sfaturi, coroborate si cu recomandarile de azi ma astept sa redevina un thread normal.Cine nu tine cont de acest avertisment, o face pe riscul personal.

Link spre comentariu

@Yasmia si Denisa - un review vrei nu vrei contine detalii. Si daca nu-l faci obiectiv vin "confratii" futaciosi si-mi zic ca nu i-am avertizat, asa ca incerc sa fiu cat mai obiectiv. Eu m-am simtit foarte bine cu voi si e o experienta pe care as repeta-o si in grup si individual.@ altii care zic ca e greu sa le gaseasca pe dameze pe mess sau la telefon, eu de obicei cand sunt in iasi ajung la hotel destul de tarziu, dupa 6 seara. Inainte nu pot suna nici o dameza sa-mi fac programare din motive obiective. De fiecare data pana acum am luat damezele de pe forum in ordinea preferintelor. Ei bine, prima data am gasit-o cu greu pe Corina, cu care am avut o experienta placuta. A doua oara toate damezele recomandate pe forum aveau telefoanele inchise asa ca m-am apucat de cautat anunturi pe net si le-am gasit pe domnisoarele astea doua care au raspuns prompt la apel. Deci, avand in vedere ca tot ce era recomandat nu era de gasit consider ca disponibiliatatea lor e destul de mare. Problema cu gasitul damelor la telefon vad ca e una generalizata in Iasi si majoritatea sunt de zi air eu nu sunt genul sa-mi fac rezervari cu saptamani inainte. Acum, daca vrei sa-ti faci o prietena, sau mai multe, pe mess si sa faci schimb de poze sa ai material de laba nu cred ca esti pe forumul potrivit.

Link spre comentariu

@jinks =))=))=))=))=))=))Aia cu material de laba e buna. Nu prietene, dar pot folosi mai util timpul in care as ajunge in alt capat de oras daca vad pozele unora care nu-mi plac.Si am mai zis-o odata: nu lasi YM daca n-ai chef sa il utilizezi.Fetele, FACETI VA ROG UN ANUNT de genul: NU DORIM SA FIM CONTACTATE PE MESS!Atata vorbarie........explicatii......... sa moara iepurii mei daca iti mai vine chef sa le cauti vreodata pe astea.

Link spre comentariu
Vizitator Cautatorul
Reputație: 0

Am remarcat si nu numai eu, tendinta celor din Iasi de a transforma orice thread in chat. Daca se continua, voi inchide si bloca accesul la TOATE threadurile din Iasi. Nu cred ca e prea placut sa citesti pagini intregi pana gasesti o recenzie sau niste completari utile.

Link spre comentariu
  • Oras:La capatul ei
  • Oras:La capatul ei

Va eram dator cu o recenzie si pentru ca intr-o seara, simtind pesemne ca se apropie sarbatorile de iarna si datinile stramosesti exact ca in uratura traditionala s-a sculat badica marlan(ul) sa aleaga loc curat de frecat si scarmanat. Asa ca intr-o seara pe la orele 20 sun pe reprezentata fetelor, domsoara Yasmina si intreb daca primeste cu plugusorul si pocnitul din buce :sadoFata primea, dar cred ca nu avea colacii plamaditi inca, asa ca m-a rugat s-o sun pe la 22; la ora indicata pregatit sa le prezint la fete (m)uratura mea, sun cu indarjire badica fiind nerabdator sa intre in brazde la treaba dar .......pauza, nu raspundea nimeni. Mai sun dupa 5 minute ..... imi da ocupat, mai sun dupa 10 minute ... telefonul era inchis, dau mesaj pe messenger ea fiind online ..... ignorat total :habarnamEra o vorba, cica curva e una care se f... cu mai multi dar nu si cu tine sau care se comporta intr-un anumit fel.

Link spre comentariu
Vizitator Cautatorul
Reputație: 0
Era o vorba' date=' cica curva e una care se f... cu mai multi dar nu si cu tine sau care se comporta intr-un anumit fel. [/quote']lung sigros, eu stiu ca e curva cea care se f.. cu toti iar curva dracului, cea care se f... cu toti, numai cu tine, nu...
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Le-am vizitat pe fete cu cateva saptamani in urma, aflasem de ele dintr-un anunt de pe net. Sun, mi se raspunde si imi fac o "programare" pt ora 20. Ne intalnim, tarifele: 200 ron cu una/ 300 cu amandoua, am ales a doua varianta. Fetele se descurca bine, se inteleg, se vede ca au experienta, si m-am simtit destul de bine. Are dreptate ce a spus jinks in postul sau, ca sunt fete mai de cartier. No offence, dar am ramas putin dezamagit in urma sedintei, pentru ca ma asteptam sa arate mai bine in realitate (yasmina arata ft ok).Concluzii: daca ar fi sa ma duc a 2a oara la ele, nu as face-o (gusturile nu se discuta), insa nici nu-mi pare rau ca m-am dus. Oral: 7Normal: 8

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...