Sari la conținut

Vizitator chuckychuck

Postări Recomandate

Vizitator chuckychuck
Reputație: 0

SUNT o fata reala, sexy si pasionala, sunt raspunsul tuturor fanteziilor tale, te invit la mine pentru un oral pasional, 69, normal in orice pozitie, cunnilingus. Valabil pt domnii manierati. Poze realizate la mine acasa, 26 Oct 11:00 0785.575.550 Pret 150L/oraSalutareIeri aveam chef de o prospatura si cautand pe AT am vazut pozele d-soarei in cauza. Le-am mai vazut si p-aici dar din pacate cautand dupa numarul de tel. nu am reusit sa identific Thread-ul.Si cum va spuneam gasesc anuntul caprioarei pe net. Sun , imi raspunde o voce destul de Ok si imi explica cu rabdare tot meniul. O intreb de 2 sau 3 ori daca pozele sunt reale si imi spunee ca sunt garantat.Ajung la locatie ( foarte greu cu parcarea in zona) undeva la intersectia Mosilor cu Carol. Sun la interfon, urc la etaj, bat la usa, care se deschide si fata dupa usa. Ma pregateam sa fac cale intoarsa cand vad ca apare dupa usa o papusa de fetita. Cam la 1,65-170 cu tocuri, intr-un neglijeu foarte sexy. Slabutza, trasa prin inel cu niste sani micuti si destul de tari si un funduletz care se mula perfect pe palmele mele.Corp 9,5/10 - slim spre slabutzaFatza 9,5/10 - foarte dragutza, machiata corespunzator.Apartament curat, prosop curat, baie curata.Fumez o tigare stam un pik de vorba , pare destul de timida la prima vedere.Fac dusul de rigoare, ea era dusata , deci nu am mai asteptat dupa ea. Oral neprotejat, ok, cu atentie la "oo", incercari de deep, dar nu foarte reusite. Per total nota bunicica, eu fiind foarte pretentios 8,5/10.Normal de nota 10/10. Pozitii diverse fara sa comenteze, se misca foarte bine cand e deasupra, si cu fata si cu spatele, oglinda din lateral intensificand senzatiile.Terminat in prezervativ, am uitat sa intreb de CIM. Am mai stat de vorba dup-aia inca vreo 20 min, fara sa dea un moment senzatia ca s-ar grabi, un mare plus, din puctul asta de vedere. Gfe 8/10 fara FK, incearca sa se faca placuta.Ca si comparatie, imi aduce aminte de Miruna- Mosilor, numai ca Ana ( asa o cheama) este mai dragutza la fata si mai slabutza un pik.Per total nota 9,5/10 de revenit , si de vizitat pentru cei carora le place tipul slabutz si frumoasa la fata.

post-3397-133409723324_thumb.jpg

post-3397-133409723325_thumb.jpg

post-3397-133409723326_thumb.jpg

Link spre comentariu
Vizitator crlstl
Reputație: 0

SUNT o fata reala, sexy si pasionala, sunt raspunsul tuturor fanteziilor tale, te invit la mine pentru un oral pasional, 69, normal in orice pozitie, cunnilingus. Valabil pt domnii manierati. Poze realizate la mine acasa, 26 Oct 11:000785.575.550 Pret 150L/ora

PRETUL maestre... ' date=' pretul... ca e destul de important si as vrea sa-i fac si eu o vizita.Merci.[/quote']
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...