Sari la conținut

0734922309 (Poze reale???)


Postări Recomandate

Cautand pe AT am vazut anuntul asta "POZE reale, bruneta te invit in patul meu sa facem nebunii, ofer companie intima domnilor generosi si discreti. Vrei un dus impreuna, masaj erotic, 69 sau ai alte fantezii? 2 brunete sexy, kiss" Stie cineva ceva? Nu mi se par reale pozele, dar...sper. Fatuca e chiar pe gustul meu. Insa...TV cabinet si scara mochetata complet...sunt US habits.

post-12606-133409723327_thumb.jpg

post-12606-133409723328_thumb.jpg

post-12606-133409723329_thumb.jpg

post-12606-13340972333_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:p'aci deocamdata
  • Oras:p'aci deocamdata
Cautand pe AT am vazut anuntul asta "POZE reale' date=' bruneta te invit in patul meu sa facem nebunii, ofer companie intima domnilor generosi si discreti. Vrei un dus impreuna, masaj erotic, 69 sau ai alte fantezii? 2 brunete sexy, kiss" Stie cineva ceva? Nu mi se par reale pozele, dar...sper. Fatuca e chiar pe gustul meu. Insa...TV cabinet si scara mochetata complet...sunt US habits.[/quote'] Pai judeca si tu uitandu-te pe pereti la prize si intrerupatoare. Ia vezi sunt de 220 sau de alte tensiuni.
Link spre comentariu

Vizitator euflo96
Reputație: 0

S-a mai vorbit de ea pe forum.din ce imi aduc aminte,zicea ca a fost cineva si ca tipa nu are pozele reale,aduce un pic cu cea din poze,dar clar nu sunt pozele ei.cat despre prestatie,nu a fost o prestatie de zile mari sau de revenit.Repet,asa am citit pe forum acum cateva luni,cand eram si eu interesat de fata asta(zicea ca e columbiana).Daca gasesc linkul o sa il afisez aici.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...