Sari la conținut

Postări Recomandate


ALEXANDRA, cauti ceva nou si placut care sa te faca sa te simti bine? Invita-ma la tine si nu vei regreta, cu mine ai sa incerci sex oral si sex normal pana o sa ajungi pe culmile extazului! astept sa ma suni; 28 Oct 19:16 0760.092.388/ 0760.092.388Sun raspunde o voce de fetita- se simtea ca e tinerica, imi spune tariful 200 lei la mine sau hotel (nu are locatie). Oral neprotejat si normal (exclus CIM).Cum eram prin oras la vanatoare ii propun sa ne intalnim sa o vad si daca e ok mergem la mine. In timp ca ma indreptam spre locul stabilit mai vorbeam la tel cu altcineva , ea imi da apeluri, iar cand inchei convorbirea o sun si ma ia la rost de ce o sun asa greu- mi-am dat seama ca e o mahalagioacia, dar am zis sa merg sa o si vad. Ne intalnim in rond la alba iulia, coboara din taxi si urca la mine in masina. Parea a fi fata din poze insa avea o fata dezastruoasa, niste degete btucanoase si nitel cam nespalata, plus un sictir de zile mari pe ea de zici ca m-am dus la ea sa-i iau bani nu sa-i dau, drept urmare am dat-o jos din masina si am trimis-o acasa. DECI - Nu recomand !!

post-18493-133409723746_thumb.jpg

post-18493-133409723747_thumb.jpg

post-18493-133409723748_thumb.jpg

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...