Sari la conținut

Diana - 0732080243


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare ! La ultima vizita la titulara thread-ului, din pacate m-am ''captusit'' cu o mica gonoree de la sexul oral neprotejat ! Aviz adeptilor sexului oral neprotejat ! Nu este mare lucru, sa tratat dar este de-a dreptul deranjant ! 

 

 

P.S : Un control odata pe luna nu ti-ar strica d-ra, mai ales in meseria pe care o practici !

Link spre comentariu
  • Oras:bd-ul Dimitrie Cantemir!Bucuresti
  • Oras:bd-ul Dimitrie Cantemir!Bucuresti

Salutare ! La ultima vizita la titulara thread-ului, din pacate m-am ''captusit'' cu o mica gonoree de la sexul oral neprotejat ! Aviz adeptilor sexului oral neprotejat ! Nu este mare lucru, sa tratat dar este de-a dreptul deranjant ! 

 

 

P.S : Un control odata pe luna nu ti-ar strica d-ra, mai ales in meseria pe care o practici !

Îmi pare rău pentru tine dar tind sa cred ca nu sunt implicata! Știu și eu prea bine ce teste și analize am de făcut, la fel ca oricare alta persoană nu vreau sa risc sa ma îmbolnăvesc! Din câte știu eu, sunt complet sănătoasă!
  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale

Îmi pare rău pentru tine dar tind sa cred ca nu sunt implicata! Știu și eu prea bine ce teste și analize am de făcut, la fel ca oricare alta persoană nu vreau sa risc sa ma îmbolnăvesc! Din câte știu eu, sunt complet sănătoasă!

Hai si cu dovada daca tot ai avut plăcerea să îi respunzi.
Link spre comentariu
  • Oras:Europa
  • Oras:Europa

La fel si tie, bro.

 

Nu cred ca noi, curvarii, trebuie sa ne facem griji in privinta doamnelor care ne fut, pentru ca marea majoritate dintre ele isi fac control periodic, ele insele fiind mai interesate ca noi sa fie sanatoase.

 

Parerea mea.

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...