Sari la conținut

0721738092 / 0721738147 / 0724997240 / 0756657610 / 0756546044


Postări Recomandate

  • Administrator
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane

KASANDRA SEXTOTAL -- VIN LA TINE ACASA SAU LA HOTEL--OFER SERVICII XXX--SEX TOTAL ORAL NORMAL ANAL--FANTEZII SEXUALE--SEX TOTAL NEPROTEJAT--CU EJACULARE-ORALA-NORMALA-ANALA-MASAJ EROTIK-MASAJ RELAXARE--2-3 FINALIZARII KIS 23 Oct 21:32 0724997240Email: [email protected] furate de la gigi spice

post-1-133409723274_thumb.jpg

post-1-133409723275_thumb.jpg

post-1-133409723276_thumb.jpg

post-1-133409723277_thumb.jpg

post-1-133409723277_thumb.jpg

post-1-133409723278_thumb.jpg

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu
  • Oras:Anywhere
  • Oras:Anywhere

Salutare ! Am sa povestesc o noapte regretabila din viata mea. Am postat atatea numere caci am gasit anunturile asemanatoare cu toate acele numere.Suna cam asa:LA hotel sau la tine, blonda sexy ofer clipe de neuitat, sex oral, sex normal, sex anal, sex total neprotejat cu finalizare, masaj de relaxare, dragoste, garantat 2-3 finalizari, 0721.738.092 Pret 250 LeiSe intampla ca aseara sa nu am ce face,asa ca imi vine o idee sa chem o domnisoara.Bun, intru pe internet, gasesc pe una buna rau, o sun, ne intelegem si o astept. Ajunge ea, intuneric pe scara asa ca o invit in casa, inchid usa cand ce sa vezi?35+ ani, fara dinti in gura, tigancusa. Ii zic : Nu esti tu cea din poze. Ea incepe: Pai stii ca e alt machiaj, genele sunt altfel, realitatea difera. Pai.. vad ca difera foarte mult. Ii zic ca nu ii platesc nimic si ca poate sa plece.Stiam ca a venit cu un pestisor, si vreo 2-3 namile in caz ca se intampla ceva asa ca eram intr-o situatie naspa. Nu a vrut sa plece, cerea banii, i-am zis ca ii dau fix... sanatate, nici macar atat. Si-a sunat pestele si atunci mi-am dat seama ca situatia e naspa, nu aveam cum sa o dau afara ca poate apareau cativa la usa si cine stie ce pateam, asa ca am incuiat usa si am luat cheia. Intre timp a inceput sa zbiere, sa ameninte ca se arunca pe geam, a luat cutitul sa ma ameninte si pe mine etc. Nu m-au impresionat prostiile astea, mai mult m-a durut ca mi-a aruncat tigaia pe geam. Oricum, au auzit toti vecinii ca o omor, am pus-o la pamant dar tipa mai tare asa ca am lasat-o. Intre timp a venit politia (30 de minute ), le-a explicat ea ca am luat-o cu forta sa o violez, ca am batut-o si etc. Eu le-am zis direct ca e curva si am vrut sa o *** contracost, dar nu i-am dat nici un ban. Au luat-o jos, au facut proces verbal pentru ea, mie mi-au zis sa nu mai fac combinatii proaste si noapte buna. Teapa mare, intradevar, dar acum ma suna pestele si ma ameninta ca ma rupe dar plm stiu ca nu se va intampla nimic.Morala: Cand nu ai ce face, nu chema o curva !Poftiti si un video: http://www.damp.ro/video/video0005-3gp/38327

Link spre comentariu

NU pot sa cred ce experienta naspa !!!!!!!!!!!! am avzut si filmuletul , incredibil iti dau un sfat daca doresti la 250 de roni mai pui 50 de lei si chemi una de pe fetite.net sau pe ane marie de pe AT , SUNTmulte al banii asti pe care le poti chema la tine care sunt ok , asta arata dubios la 250 vorbea si mai dubios .....

Link spre comentariu
  • Administrator
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane

XXX, blonda, sex total, Andreea, blonda sexy cer si ofer discretie totala domnilor generosi cu bunele maniere, ofer servicii sex total, oral, normal, anal, poz. 69, dragoste, iti ofer ora cu 2-3 finalizari, kiss, 15 Dec 00:04 0721.738.092

post-1-13340973029_thumb.jpg

post-1-133409730291_thumb.jpg

post-1-133409730292_thumb.jpg

post-1-133409730293_thumb.jpg

post-1-133409730294_thumb.jpg

post-1-133409730295_thumb.jpg

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu
XXX' date=' blonda, sex total, Andreea, blonda sexy cer si ofer discretie totala domnilor generosi cu bunele maniere, ofer servicii sex total, oral, normal, anal, poz. 69, dragoste, iti ofer ora cu 2-3 finalizari, kiss, 15 Dec 00:04 0721.738.092 [/quote']A reusit cineva sa descarce filmuletul?
Link spre comentariu
  • Administrator
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane

Te rugam sa astepti 19 secunde pana cand va incepe download-ul automat.Dupa asteptare am primit mesajul:Error 404 - Not FoundThe requested resource was not found.Make sure you entered the correct URL in your browser.lighttpd/2.0.0Probabil a fost sters de administratori:(

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu
Te rugam sa astepti 19 secunde pana cand va incepe download-ul automat.Dupa asteptare am primit mesajul:Error 404 - Not FoundThe requested resource was not found.Make sure you entered the correct URL in your browser.lighttpd/2.0.0Probabil a fost sters de administratori:(
Pacat...chiar vroiam sa il vad. Mi se pare incredibil ce a patit alex... si ce curaj a avut(poate chiar prea mult).Daca mai are cineva filmuletul ii rog sa il urce pe alt site ca sa il pot vedea si eu.In cazurile astea cum e mai bine(daca e sa iei teapa) sa vina ea la tine sau tu la ea? E mai usor sa scapi daca te duci tu(macar asa nu stie unde stai si nu te pot astepta noaptea sa te bata)?Poate ar trebui scris un topic de catre profesionisti/patiti cu astfel de intamplari si cum trebuie procedat.
Link spre comentariu

cel mai bun lucru pe care l poti face,atunci cand o chemi acasa, este sa o astepti nu in casa,sau in fata scarii, ci la o oarecare distanta,eventual intr o masina,sau taxi, astfel incat tu sa o vezi mai intai pe ea....daca nu corespunde pozelor, poti pur si simplu sa pleci sau sa te faci ca nu ai nici o treaba cu ea....daca vezi ca vine cu pestii dupa ea, de asemenea, faci stanga imprejur....

Link spre comentariu

da rog si eu sa posteze cineva filmuletul ca as fi tare curioasa sa il vad :)
Pai, nu era mare lucra, era o tiganca blonda (cu sprancene negre) neigrijita si imbracata ca o tarfa, care injura de mama focului si ameninta in timp ce se plimba prin casa omului. That's about it.
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...