Sari la conținut

cautam cuplu pt swing sau doamna/domnisoara pt menage a trois


Postări Recomandate

El 27ani, ea 40- suntem un cuplu serios in cautare de doamna/domnisoara pentru menage a trois sau cuplu pentru swing(de preferat hetero) garantam discretia.

Exista persoane open minded in jud. Arges pt astfel de chestii?daca sunteti interesati postati aici!

 

Va multumesc!

 

PS. exclus barbatii singuri, nici nu stam la discutii.

 

post-34149-0-99381500-1435494823_thumb.jpg

Link spre comentariu

Eu unu sint interesat cum putem lua legatura?

 

interesate probabil sunt multe persoane dar repet, cautam doar prezente feminine sau cupluri. 

Daca tu consideri ca te incadrezi in acest tipar putem discuta, daca nu iti multumesc frumos cauta in alta parte!

Link spre comentariu

da suntem din Arges, bag de seama ca am facut mare greseala sa postez asa ceva pe site-ul asta!

n-am facut decat sa starnesc putin baietii excitati...

de acum incolo nu o sa mai raspund nimanui...cine e interesat si se incadreaza cerintelor poate lasa aici o metoda de a fi contactat si o sa discutam mai multe detalii in privat.seara buna!

Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

 

El 27ani, ea 40- suntem un cuplu serios in cautare de doamna/domnisoara pentru menage a trois sau cuplu pentru swing(de preferat hetero) garantam discretia.
Exista persoane open minded in jud. Arges pt astfel de chestii?daca sunteti interesati postati aici!
 
Va multumesc!
 
PS. exclus barbatii singuri, nici nu stam la discutii.

Buna

Daca mai este valabil , suntem cuplu de swingeri id messenger clau.daniel71

Link spre comentariu
  • Oras:pitesti
  • Oras:pitesti

doar dac

 

Buna andrew99 daca mai este valabil anuntul ma poti contacta la nr 0732545755 te pupic

       Doar daca o faci din placere te va contacta! faci tu asta gratis?

 

       Imi i-au si eu una d-aia de pe centura, la 50 de lei, te sun pe tine(ca de, tu faci 200) ,iar pe ea o pun sa se uite! :) poate vine si nico cu tine sa fiti si voi cuplu!  :)   :group

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...