Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salut confrati!Vreo informatie utila despre Alessia - 0721122927? Pare interesanta......post-13549-133409724289_thumb.jpgpost-13549-133409724287_thumb.jpgpost-13549-133409724285_thumb.jpgpost-13549-133409724284_thumb.jpgpost-13549-133409724282_thumb.jpg


Scuze moderatorilor pentru incadrarea gresita la zona de "Regulament si anunturi administrative". Poate ma ajuta cineva sa-l punem la "Consiliere si informare".Am fost neatent cand am creat thread-ul, mea culpa.
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salut confrati!Ma "manca" rau de tot sa o cunosc pe domnisoara Alessia, asa ca astazi am purces la treaba.Incerc sa fiu scurt. De cum am vazut-o, in mintea mea s-a produs un click.... Are cam 1.70, slim, sani micuti (dar frumosi), arata ca in pozele de mai sus.... Este frumusica.. E la inceput de drum in domeniu, a spus ea. Inclin sa o cred, dupa micile stangacii avute in ora petrecuta impreuna. Are pasarica frumoasa, curata, si mai ales stramta..... O reala placere sa o penetrezi.. Piele curata, fara tatuaje (asta am apreciat ca pozitiv), frumos mirositoare.Ce face: oral fara prezervativ, normal cu, mangaieri, sarutari, french kiss.....accepta finalizare pe corp, din cate am inteles, eu n-am testat. Altfel, oral cu deep excelent (mai ca nu-mi venea sa o cred ca este la inceput), normal in pozitii diferite, cu participare excelenta din partea ei.Ce nu face: finalizare in gura, pe fata, anal.Locatia curata, dar cabina de dus era cam "stramta" pentru mine... nu de alta dar am 1.85 si 100 de kg. N-am incercat sa fac dus, mi-era frica sa nu raman cu cabina in mana..... Pozitionare, pe Corneliu Coposu, aproape de OMV. Oricum se muta de aici in cateva zile, dar doar schimba etajul, am inteles. Acum era la etajul 2 si se muta la etajul 7. Asa mi-a spus.Notele:Locatia - 8-9GFE - 10+Corp - 9Serviciile prestate - 9Tarif - 300 ron / 2 finalizari/ 1 ora aprox. (nu se uita la ceas)Dupa parerea mea, este o Brigitta in devenire (confratii care au vizitat-o pe Brigitta stiu despre ce este vorba).Mai are o colega in locatie, dar este o prezenta discreta.Poate putin cam scumpa raportat la serviciile oferite, dar mie mi-a placut. Atmosfera placuta, discutii, glume, sex facut fara graba.Un moment de relaxare bine venit cand ai chef de ceva "soft".Totusi, este doar parerea mea. Spun asta, pentru ca din postarile confratilor am vazut ca se mai intampla sa fie opinii total contradictorii referitor la o fata.Depinde probabil de persoana, moment .....Succes la fete!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0721552967
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0721552967
  • Oras:Bucuresti

Well nu am vizitat-o inca dar este urmatoarea pe lista. Foarte placuta si amuzanta ca sa zic asa la telefon, zicea ca accepta CIM, CIF (daca igiena este ok), cu singura conditie ca nu inghite si nu face ANAL. 300/h ora (a zis ca lucreaza doar la ora), pentru deplasari la hotel sau la domiciliu, tariful este de 100 euro/ora.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...