Sari la conținut

0737206395/0724999109 Diana=Monica - Stefan cel Mare


Postări Recomandate

Salutare,"Atragatoare senzuala, 1.75m, stilata, eleganta, imi place sexul si nu fac din asta un secret. ofer sex oral nep cu fin orala, normal, anal, diverse fantezii d-lor discreti si generosi. am jucarii! 100 ron/finalizare. 0737.206.395" - [email protected] d-ra cu numerele din titlu (Diana/Monica), anunt luat de pe un alt site, cautarea pe forum nu a returnat nici un rezultat desi e "veche" in meserie.-Locatia: Zona Stefan cel Mare, in spate la Bellagio, gang pe langa un magazin mic.ro, apartament mare 3 camere, curat, gel, prosop curat. In locatie activeaza cel putin 3, in afara de subiect mai este o d-ra micuta de statura 1,65 mai rotunjoara (rubensiana bine pentru gustul meu), foarte simpatica la fata (are insa niste ochi superbi), deschisa si vorbareata (atitudine super ok din partea ei desi am venit la colega, mi-a propus un show lesbi...m-as risca) si inca o d-na mai in varsta pe care am vazut-o doar pentru un moment.-D-ra: Pozele sunt reale, bruneta slim (un pic prea slim), 45Kg, 1,74 , sani micuti, acceptabila la fata. -Actiune:100RON/fin; 150RON/h ; Se implica este comunicativa, naturala si fara fite. Oral neprotejat, nu face DT dar destul de bun; schimbat mai multe pozitii fara nici o problema din partea ei cu implicare peste medie. Per total foarte OK, raport calitate/pret destul de bun. Minusuri ar fi ca patul este "rupt", ca si plusuri lenjerie de pat noua pusa la venirea mea si aruncata la spalat la plecare, nu s-a grabit, nu a stat cu ochii pe ceas, nu a avut telefonul cu ea. Decartat 150RON aprox 1h. GFE = 9 FK = da OWO = da CIM = - Oral = 8-9 Normal = 9 Corp = 8 Locatie = 8 Concluzie: este de revenit daca nu vrei fotomodel si vrei o companie placuta.Poze cu domnita:post-8160-133409724301_thumb.jpgpost-8160-133409724304_thumb.jpgpost-8160-133409724308_thumb.jpgpost-8160-133409724311_thumb.jpgpost-8160-133409724312_thumb.jpgpost-8160-133409724314_thumb.jpgpost-8160-133409724316_thumb.jpgpost-8160-133409724317_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ciuciunghezia (use google maps)!
  • Oras:Ciuciunghezia (use google maps)!

okydoky + 1 de la mine la reputatie pentru aportul adus comunitatii.Personal o urmaresc pe dameza de ceva vreme, insa soarta a facut sa nu ajung pana acum la ea. Ba era ocupata, ba nu putea dupa ora 20:00, ba a intervenit cate ceva si n-am mai avut cum sa ajung ( insa am sunat-o sa anunt ca pica intalnirea ), deci oricat am incercat pur si simplu nu s-a putut.Acum ca ai fost la ea te rog sa detaliezi mai mult experienta. Insista un pic pe aspectul si igiena ei pentru ca nu ai dat prea multe detalii.Sunt un pic carcotas si iti spun ca eu stiu alt set de poze al damezei, unde pare un pic mai masiva, dar nu deranjant. Sigur ai pus pozele bune ?Mie la telefon mi-a spus 150 ron/ora cu anal inclus, tu vad ca n-ai beneficiat de anal, e oare doar o strategie sa te atraga acolo si apoi pretul se modifica sau tu nu ai dorit si anal ?Merci!

Link spre comentariu

cu mare placere:-Aspect: d-ra este slaba/slim garantat, subtirica si finuta. Igena a fost impecabila, "camel toe", ea facut dus inainte si cremuita (un pic prea cremuita, de-mi aluneca mainile pe ea), miros placut.-Experienta: Face si anal in banii astia, pe mine nu prea ma atrage. Patul cu margini de PFL (atat a mai ramas din el) mi-a inhibat un pic imaginatia dar a fost ok, exersat misionar, doggy, capra(preferata ei) si altele (ea deasupra, nu intra la favorite). Ca recomandare generala... sa nu fiti egoisti , restul vine de la sine. Desi am facut programare cu 30-40 min inainte, m-a facut sa astept cam 20min ca "a intervenit ceva"... (am ajuns la ea totusi din a 3a incercare, mi-a raspuns prin SMS de fiecare data cand nu a mai putut sa onoreze programarea, cei drept cand deja eram in zona....Aici cred ca ar mai fi trebuit punctat ca minus, de fiecare data intalnirea nu a mai avut loc din cauza ei... programarile scartaie) Pozele care le-am pus in primul post sunt 100% reale, rochita din ultimele 5 poze fiind echipamentul in care m-a intampinat. Alte poze cu ea, garantat din locatie, chiar din camera:post-8160-133409724318_thumb.jpgpost-8160-13340972432_thumb.jpgpost-8160-133409724321_thumb.jpgpost-8160-133409724323_thumb.jpgpost-8160-133409724324_thumb.jpg Posibil sa spui de Catalina 0737139197 - ea este cea micuta, rubensiana pe care am descris-o in primul post - 100R/h, 50R/fin, fara CIM, fara anal.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Concluzie: este de revenit daca nu vrei fotomodel si vrei o companie placuta.Poze cu domnita:
salutaredupa poze eu nu as spune doar ca amabila si draguta, mie chiar imi plac pozele, sper sa ajung pe la ele, problema mea este ca nu prea am timp, pozele m-au convins si povestirea ta si mai mult.
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...