Sari la conținut

cristina universitate 0732199183


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

vreun motiv anume, sau invoci forta majora, pentru faptul ca nu ai respectat programarea de azi? dupa ce ai confirmat o?

este foarte placut sa te ""plimbi"" seara prin centru, multumesc

Eu nu inteleg ce programare ?Daca te referi la programarea de la ora 22.25 ti -am dat mesaj la ora 21 si am spus ca nu se mai poate.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Eu nu inteleg ce programare ?Daca te referi la programarea de la ora 22.25 ti -am dat mesaj la ora 21 si am spus ca nu se mai poate.

Sa nu se creeze confuzie p aci...am programat la 22 25 la care mi ai raapuns, da, voi sta(ora 19 10) iar la m3sajul meu (20.54) in care te am intrebat daca pot veni la 22, 7ntrucat puteam sa ajung mai devreme, mi ai raspuns, (intradevar la 21.04) ,imi pare rau nu se poate??? Presupun ca cel mai logic era sa ma gandesc ca nu se poate sa vin la 22......nici decum sa nu mai vin deloc. Daca ar fi fost cum ai scris aicik nu SE mai poate, desteptul de mine ar fi inteles...si asta, fara sa fac scoala.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Sa nu se creeze confuzie p aci...am programat la 22 25 la care mi ai raapuns, da, voi sta(ora 19 10) iar la m3sajul meu (20.54) in care te am intrebat daca pot veni la 22, 7ntrucat puteam sa ajung mai devreme, mi ai raspuns, (intradevar la 21.04) ,imi pare rau nu se poate??? Presupun ca cel mai logic era sa ma gandesc ca nu se poate sa vin la 22......nici decum sa nu mai vin deloc. Daca ar fi fost cum ai scris aicik nu SE mai poate, desteptul de mine ar fi inteles...si asta, fara sa fac scoala.

Imi pare rau ai dreptate nu am scris corect 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

de la primele interactiuni cu forumul cat si membrele acestuia, am urmarit cu oarecare interes topicul Cristinei/Yasminei, am remarcat faptul ca a fost inregistrata in 2014 si totusi avea doar 64 "'pagini"" de comentarii, deci am fost reticent pentru ca nu avea prea multe elogii. Am inteles intr un fel misterul, a fost si este perioade destul de lungi plecata, iar atunci cand este ""la birou"" are clientii fideli, motiv pentru care am reusit s o prind destul de greu atunci cand m am decis sa o vizitez. Cateva tentative ratate, ieri a onorat cu punctualitate programarea facuta cu cateva ore inainte. Nu are nevoie de prezentare sau de reclama, este o fata care surprinzator nemaifiind la varsta adolescentei, arata mai bine decat 90 % dintre aceste.Foarte ingrijita, corp tonifiat, fara semne distinctive varstei, poate doar la fata si dupa experienta pe care o are in arta seductiei, sa apreciezi varsta. Asa cum se cade, mani pedi par impecabile, epilata, piele catifelata, bronzata pana la gradul maxim de saturatie al pielii doar o urma discreta de bikini care da o alura sexy, daca se aseaza langa tine pe plaja, cred ca partenera cere imediat mutarea, asta daca nu are ceva ganduri ascunse...  pe tocuri si cu deux piece arat woaoo Este o felina (seamna cu o alta membra a forumului care intamplator are acelasi nume de scena, C) oral nep. bun, 8, la normal pana am reusit sa intram in ritm a necesitat ceva ajustari de pozitie, surprinzator de stramta. 8.

Locatia 7, pentru serviciile ei si pentru cum arata, cred ca s ar fi impus ceva mai modern, Este oricum cu scuzele de rigoare, un best ur money can buy, la costul pe care l practica.

bye si vacanta placuta

  • Like 5
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...