Sari la conținut

Bruneta focoasa,noua in oras 0752.358.571


Postări Recomandate

  • Oras:în tine
  • Oras:în tine

Am avut placerea sa o cunosc pe Loredana, acum ceva timp, si m-am gandit ca fata asta chiar merita o recenzie.

Am sunat-o , m-am programat de pe o zi pe alta, si a respectat programarea. Locatia este ok, curat, AC - foarte necesar pe vremea asta torida. Loredana este frumoasa, bruneta, bronzata, inalta, corp armonios si draguta la fata. M-a servit cu suc, ea a fumat , am socializat, se poate comunica orice cu ea. Actiunea a fost o combinatie de sex-dragoste, cu ruperi de ritm si multa pasiune din partea ei. Mai multe detalii nu mai dau.

Loredana: 10 

igiena :10

sex oral si normal totul protejat: 9

GFE 10

... vorba cantecului: O fata ca ea.. merita... toata pretuirea mea.. 250 ron. Multumesc Loredana. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bacau
  • Oras:bacau

Am avut placerea sa o cunosc pe Loredana, acum ceva timp, si m-am gandit ca fata asta chiar merita o recenzie.

Am sunat-o , m-am programat de pe o zi pe alta, si a respectat programarea. Locatia este ok, curat, AC - foarte necesar pe vremea asta torida. Loredana este frumoasa, bruneta, bronzata, inalta, corp armonios si draguta la fata. M-a servit cu suc, ea a fumat , am socializat, se poate comunica orice cu ea. Actiunea a fost o combinatie de sex-dragoste, cu ruperi de ritm si multa pasiune din partea ei. Mai multe detalii nu mai dau.

Loredana: 10 

igiena :10

sex oral si normal totul protejat: 9

GFE 10

... vorba cantecului: O fata ca ea.. merita... toata pretuirea mea.. 250 ron. Multumesc Loredana. 

iti multumesc pt recenzie ..te mai astept :*

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...