Sari la conținut

Bruneta focoasa,noua in oras 0752.358.571


Postări Recomandate

Am sunat-o pe Loredana si raspunde un barbat ...Inteleg ca nu mai este activa de mult timp ...De ce cacatul masii  mai are topicul activ ?

Pe barbat il cheama Drogba...e sotul "topistei " asteia...dar ala stiam ca e "pomohaci" sau poate e de ambele feluri.

Se incapatineaza pisicuts asta s-o tina pe asta la top.

 

Toate bune

Link spre comentariu
  • Oras:bacau
  • Oras:bacau

Pe barbat il cheama Drogba...e sotul "topistei " asteia...dar ala stiam ca e "pomohaci" sau poate e de ambele feluri.

Se incapatineaza pisicuts asta s-o tina pe asta la top.Drogba asta este acelasi cu Eshade : amandoi scriu in versuri : vezi dialogul : Eshade- Bashina si Drogba- GabiPopa . Si cred ca mai are inca un cont gras cu galben ( incepe cu J ) si alte trei ale Paltonul Ungurului Sexos - astea pentru mahala

 

Toate bune

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bacau
  • Oras:bacau

Am auzit din vreo doua surse ca mai activează dar restrâns, pe circuit închis. Dacă vreun coleg tine legătură cu ea și vrea să-mi dea numărul ei, bineînțeles numai cu acordul ei (ma cunoaște bine), rog sa mi-l transmită prin pm. Mulțumesc anticipat

  • Like 1
Link spre comentariu

Salut tuturor. Vad ca nu sant singurul care încă o așteaptă pe Loredana. Am căutat-o de multe ori pe nr ei. Ultima data mi-a răspuns un bărbat care cu o voce disperata mi-a zis sa o las in pace pe Lore ,ca de ce o tot caut. I-am vb frumos si m-am retras Eu o tot astept. A lasat amintiri frumoase in urma. Pupici Lore Poate sa răspundă si ,,macho",de la telefon. Eu nu sant gelos.

Link spre comentariu

  • Oras:Pe langa B
  • Oras:Pe langa B

Salut tuturor. Vad ca nu sant singurul care încă o așteaptă pe Loredana. Am căutat-o de multe ori pe nr ei. Ultima data mi-a răspuns un bărbat care cu o voce disperata mi-a zis sa o las in pace pe Lore ,ca de ce o tot caut. I-am vb frumos si m-am retras Eu o tot astept. A lasat amintiri frumoase in urma. Pupici Lore Poate sa răspundă si ,,macho",de la telefon. Eu nu sant gelos.

Urat....eu unul nu as mai trece

Gestul....gretos tare🤮🤮🤮

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...