Sari la conținut

Postări Recomandate

Vizitator dr parnassus
Reputație: 0

Azi, ca-ti ciufulesc printesele!  :girly

Multumim!

Azi nu merg bancutele. 

Ce-ar fi s-o facem impreuna? 

Te rog sa-mi lasi Printesele neciufulite, la nevoie ma sacrific 

:)

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Azi nu merg bancutele. 

Ce-ar fi s-o facem impreuna? 

Te rog sa-mi lasi Printesele neciufulite, la nevoie ma sacrific 

:)

 

Deja vu. Am visat asta demult.  :slap2

Trimite pm-ul, poti folosi si western union.

Stii ca am glumit de printese, ce vina au? :)

Fa o fapta buna...

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator dr parnassus
Reputație: 0

Deja vu. Am visat asta demult.  :slap2

Trimite pm-ul, poti folosi si western union.

Stii ca am glumit de printese, ce vina au? :)

Fa o fapta buna...

Doamna, 

Ori rezolv saptamana urmatoare un transfer, sau varianta B, o vizitez in cursul acestei luni. 

Am toata compasiunea pentru Cassy 

Al dvs ... 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Doamna, 

Ori rezolv saptamana urmatoare un transfer, sau varianta B, o vizitez in cursul acestei luni. 

Am toata compasiunea pentru Cassy 

Al dvs ... 

 

Da, bre, tu mai lipseai.  :laugh2

Trimite banii, cred ca nu trebuie sa plateasca asa de scump pentru ei...  :laugh2

Cu stima.  :hihat

Link spre comentariu
Vizitator dr parnassus
Reputație: 0

Da, bre, tu mai lipseai.  :laugh2

Trimite banii, cred ca nu trebuie sa plateasca asa de scump pentru ei...  :laugh2

Cu stima.  :hihat

Doamna,

Exista varianta C, sa mergem impreuna in aceasta frumoasa luna 

:)

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Doamna,

Exista varianta C, sa mergem impreuna in aceasta frumoasa luna 

:)

 

Nu mergem, nenea, nicaieri. O mai si stresam?  :no2

Tu vrei ceva impreuna si nu stii cum sa-mi spui, nu, multumesc.  :laugh2  :hug1

Link spre comentariu
Vizitator dr parnassus
Reputație: 0

Nu mergem, nenea, nicaieri. O mai si stresam?  :no2

Tu vrei ceva impreuna si nu stii cum sa-mi spui, nu, multumesc.  :laugh2  :hug1

Doamna, 

Dar nu v-am propus inca varianta D, sa ne impreunam impreuna 

:)

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Doamna, 

Dar nu v-am propus inca varianta D, sa ne impreunam impreuna 

:)

:laugh2  :laugh2  :laugh2

Foarte dragut din partea ta, stiam ca asta urmeaza.  :laugh2

Trimite banii, nu se impreuneaza nimeni aici, eu sunt posesiva si nu mai vezi printese!  :rax2  :laugh2

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: 16361
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)

Daca tot n-am scris,  acum  scriu un pic. 

 

AM SCAPAT de injectiile cu anticoagulant  :rockettes-1 dupa ceva mai mult de un an tromboza de vena profunda a fost declarata in sfarsit vindecata  :hooray (o capatasem in urma cateterului  venos folosit la colectarea de celule stem la Mures)

In schimb am incasat o tasare de vertebra cand maxiul cu care mergeam la tratament a intrat cu viteza intr-o groapa pe drum, durere groaznica, am urlat, m-am si speriat. Asa accident stupid vezi in filmuletele  cu prostii pe yt , aterizasem pe scaunul de langa mine  :slap2   A durut, dar pana la urma nu e asa grav, cu purtarea de corset , mielorelaxante, antiinflamatoare se rezolva, bine ca nu a fost mai nasol. 

 

In rest tot astept, informatiile  sunt oferite pacientilor cu taraita, astept vesti  de la Mures cand ajung al transplant, pana atunci boala e tinuta in frau cu protocolul pe care facusem la inceput ca nu se mai gaseste in tara medicamentul parte a tratamentului care-l urmam . 

 

Astea fiind zise, eu va urez multa sanatate, si va sfatuiesc sa va puneti centura de siguranta in maxiuri 

  • Like 5
Link spre comentariu
Vizitator dr parnassus
Reputație: 0

Daca tot n-am scris,  acum  scriu un pic. 

 

AM SCAPAT de injectiile cu anticoagulant  :rockettes-1 dupa ceva mai mult de un an tromboza de vena profunda a fost declarata in sfarsit vindecata  :hooray (o capatasem in urma cateterului  venos folosit la colectarea de celule stem la Mures)

In schimb am incasat o tasare de vertebra cand maxiul cu care mergeam la tratament a intrat cu viteza intr-o groapa pe drum, durere groaznica, am urlat, m-am si speriat. Asa accident stupid vezi in filmuletele  cu prostii pe yt , aterizasem pe scaunul de langa mine  :slap2   A durut, dar pana la urma nu e asa grav, cu purtarea de corset , mielorelaxante, antiinflamatoare se rezolva, bine ca nu a fost mai nasol. 

 

In rest tot astept, informatiile  sunt oferite pacientilor cu taraita, astept vesti  de la Mures cand ajung al transplant, pana atunci boala e tinuta in frau cu protocolul pe care facusem la inceput ca nu se mai gaseste in tara medicamentul parte a tratamentului care-l urmam . 

 

Astea fiind zise, eu va urez multa sanatate, si va sfatuiesc sa va puneti centura de siguranta in maxiuri 

Multa sanatate draga Cassy! 

:flowers2

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

lasa cassy, ca noi ne facem programu'. tot inainte, cum zicea bunicu'

Hai si tu banu'!  :rax2

Mutam eu muntii pentru fericre, dar am vazut cat de nebun esti... :)

 

(Am luato- razna!  :laugh2  Eficient sa fie!)

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Hai si tu banu'!  :rax2

Mutam eu muntii pentru fericre, dar am vazut cat de nebun esti... :)

 

(Am luato- razna!  :laugh2  Eficient sa fie!)

 

pai nu? cine s-aseamana, s-aduna!  

trebuie sa ma vezi in persoana, eu oricum vorbesc din suflet. stiu ca altii vorbesc mai pe ocolite, dar nu asta conteaza. e greu sa gasesti pe cineva care sa-ti fie alaturi mai ales atunci cand ai cea mai mare nevoie. atunci toti fug. asa e cu omul... cat esti bun si poti, merge, altfel, pa. 

eu stiu ce vreau, si nu e aici vorba de sex. imi doresc sa am pe cineva cu care sa formez o echipa, sa fim acolo unul pentru celalalt, nu bataie de joc si alte fatete.

eu nu ma rog de nimeni. ti-am spus cum gandesc, vrei sa vezi si ce simt ?

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator
Reputație: 0

tu trebuie sa iei in considerare ca eu scriu aici public, fara nici un ascunzis...

ma doare pe mine la 2 metri de pual de ce cred unu si altul, eu oricum ca mine fac

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...