Sari la conținut

Postări Recomandate

SEX total, bruneta 27 ani, exotica si pasionala, te asteapta sa petreci clipe de vis, sex total si alte fantezii, servicii ireprosabile, poze reale, 0786.985.476am fost la domnisoaralocatia sew afla pe pantelimon -delfinuluinu este o frumusete de fata, dar atitudinea m-a cuceriteste inalta , aproximativ 1,80, sani destul de mici un pierce in buzaam ajuns la domnisoara, ma astepta in lenjerie intima si foarte zambitoareostilitatile se desfasurat de nota 10face un oral cu deep de nu se poatenu comenteaza daca o impingi de capeste de acord cu toate pozitiileface si sex anal fara sa comenteze ca o doare sau chestii de genulaccepta FKeu unul zik ca face un oral de 9+normal de 9 anal ................minunatper total dau un 9+, deoarece sunt destul de pretentios si chiar nu imi sta in caracter sa dau 10eu zik ca e de revenit cu placere

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Multumim pentru detalii.Eu am sunat-o acum vreo saptamana. Nu mi-a dat indicatii prea exacte si am ezitat sa ma duc. Imi place mult cum arata la corp.De la telefon am inteles ca are si o colega. Ai vazut pe altcineva in afara de ea?

Link spre comentariu

[align=justify]Cateva poze:[/align][align=center][/align][align=center][/align][align=justify]Sange in "instalatie"![/align]
sincer sa fiu , nu am vazut pe nimeni/ numai ca si mie mi-a zis ca are o colega ceva mai in varsta.....cand am plecat de la dameza am auzit pe colega ei vorbind la telefon , in bucatarie, dar nu am vazut-oSibel cere 100 lei pe finalizare.
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...