Sari la conținut

camy senzual - 0757202300


Vizitator marcel2222

Postări Recomandate

  • Oras:in cantareata cheala
  • Oras:in cantareata cheala

Eu am avut o experienta placuta la Camy, sper sa nu fi fost singurul din ultima vreme.

 

Am sunat la numarul din titlu, 0757202300 la care mi-a raspuns o voce foarte ciudata, monotona. Camy era libera si m-a primit pe loc.

 

Am luat un taxi pana in Grigorescu, nu pot sa spun mai mult de zona in care se afla apartamentul ca nu sunt din Cluj, m-a lasat chiar in fata blocului. Locatia e intradevar destul de proasta, un apartament vechi si urat.

 

Camy e tanara, sub 30 de ani, cu sange de roma in ea. Mica de inaltime, dar cred are corp frumos si atragator, sani tari mi-a placut sa ma joc cu ei. La inceput parea mohorata, nici un zambet, ma asteptam sa plec repede de la ea dupa o finalizare.

 

Am cerut sa facem dus impreuna(baie curata, prosop curat) si a incep sa se "dezghete" un pic, atitudinea ei s-a schimbat complet dupa "harjoneala" din baie, ne-am jucat un pic si apoi am mers catre dormitor(urat dar curatel, asternuturi noi). Fata era nerabdatoare, era clar ca-i era excitata si ii place de mine asa o tzara, desi la inceput mi-a zis ca nu saruta pana la urma m-am trezit cu un FK neasteptat(nu l-am dorit, era fumatoare dar noa, go with the flow). Oral bunicel, normal foarte bun cu implicare din partea ei, gemete naturale, orgasm.

 

Am stat 2 numere, putin peste o ora, 150RON

 

Oral: 7/bun

Normal: 8/bun, sta cum vrei si se implica

GFE: 9/excelent, we had chemistry, vorba americanului

Overall: 8

 

Eu voi reveni cu prima ocazie cand trec prin Cluj, chiar sunt curios daca voi avea o experienta la fel de placuta.

  • Like 6
Link spre comentariu

  • Oras:Inca pe pamant...
  • Oras:Inca pe pamant...

Domnitza si-a reinnoit anuntul din piata si a pus poze noi. Se pare ca presteaza cu cel putin inca o colega daca nu cumva chiar doua. Mai exista 2 poze in anunt care se pare ca sunt ale colegei Bia. Si s-ar putea sa fie vorba si de tipa asta: http://nimfomane.com/forum/topic/13494-carina-0753387885/

 

Anuntul din piata http://www.piata-az.ro/anunturi/oras-cluj-napoca/4104905

cu poze:

 

post-16525-0-85452000-1370802776_thumb.jpg

post-16525-0-65317600-1370802784_thumb.jpg

post-16525-0-98366700-1370802794_thumb.jpg

post-16525-0-18970800-1370802802_thumb.jpg

 

Din discutia telefonica mi s-au comunicat urmatoarele:

 

Tarife: 150 lei OP+NP / 30 minute

200 lei OP+NP / 1 ora.

 

Locatie: Zorilor, langa Spitalul de Recuperare.

Program: una-ntruna   ;) (non-stop).

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...