Sari la conținut

Caut un taran futacios. :)


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Da, taran, in sensul la curte, cu gradina, muncitor la sapa, etc. Invat sa fac compot si conserve, trebuie sa-mi asigure tigari si mult sex, inclusiv limbi. Sunt o femeie la 36 ani, e posibil sa-mi dai 30, cam grasuta momentan. :) [email protected]. Florine, daca nici acum nu ma marit, ai pus-o! :D

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

N-ai idee cat ma scoti din sarite. :)

Pe tel daca deschid un topic unde ai tu o postare imbecila binenteles, trebuie sa ma uit la ea pana se incarca pagina...

 

Glumim, dar la modul serios mi-ar placea la tara, macar la curte, m-am saturat de oras. :)

Dar la curte la marginea orasului nu vrei? :)
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:aicisha
  • Oras:aicisha

Pune mana pe el Dulciko.

Și da i sa i ajungă!!!

Haaaaaaaa

Amada mi-ar fi o partenera buna, avem nevoie doar de-o fetitza mica cu privire bovina indeajuns de puternica sa ne sustina talpile pe fata ei si pe tot corpul. Cred ca tocmai am gasit-o ;)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:cluj-napoca
  • Oras:cluj-napoca

:D Am uitat sa specific, trebuie sa aiba copii gata facuti, ca eu nu mai fac. :D

Ciucurel, daca ai si cabana, imi fac bagajul. :)

De toate, cu fetita nu stiu, dar barbati am vazut destui, te bagi? :)

Da da este si cabana,ti-am zis ca este si lac chiar langa si te poti da si cu barca daca vrei.

Ai facut bagaju?

:)

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator FLQ
Reputație: 0

Da, taran, in sensul la curte, cu gradina, muncitor la sapa, etc. Invat sa fac compot si conserve, trebuie sa-mi asigure tigari si mult sex, inclusiv limbi. Sunt o femeie la 36 ani, e posibil sa-mi dai 30, cam grasuta momentan. :) [email protected]. Florine, daca nici acum nu ma marit, ai pus-o! :D

Vand ciocolata cu rom. Fara rom!

 

PS: fac orice sa te văz măritata si la casa ta. Stăpână!

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator FLQ
Reputație: 0

Da, taran, in sensul la curte, cu gradina, muncitor la sapa, etc. Invat sa fac compot si conserve, trebuie sa-mi asigure tigari si mult sex, inclusiv limbi. Sunt o femeie la 36 ani, e posibil sa-mi dai 30, cam grasuta momentan. :) [email protected]. Florine, daca nici acum nu ma marit, ai pus-o! :D

Amado, găsiși, fă, țăran cu curte? Iți zic io! Ai găsit o pulă! Țăranii au vândut tot, și-au luat mașini inscrise pă Bulgaria și de restul și-au tras apartament "la orași".

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Amado, găsiși, fă, țăran cu curte? Iți zic io! Ai găsit o pulă! Țăranii au vândut tot, și-au luat mașini inscrise pă Bulgaria și de restul și-au tras apartament "la orași".

 

:laugh2

Cam asa ceva.  :laugh2

Taranul pe care il caut cred ca n-are internet.  :laugh2  :no2

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...