Sari la conținut

Caut un taran futacios. :)


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

m-am gandit ca ar fi mai usor emotional sa treci cu altu dar eu nu pot. efectiv nu pot nu ma simt eu bine.......

 

Probabil ai nevoie de mai mult timp ca sa cunosti persoana, sa te simti comod...

Si daca e pierdere de timp? Adica sa te intalnesti cu unul de N ori si cand ajungi in pat sa fie praf?

Poate gandesc ca o curva, nu-mi e rusine, dar cei cu care am stat au fost buni la pat si le-am fost fidela, nici nu am simtit nevoia de ceva mai mult...

Dar pentru asta trebuie sa-i testezi, nu sa pui sentimente din prima ca apoi sa suferi in dezamagire.

:hug1

Link spre comentariu
  • Oras:worldwide
  • Oras:worldwide

Probabil ai nevoie de mai mult timp ca sa cunosti persoana, sa te simti comod...

Si daca e pierdere de timp? Adica sa te intalnesti cu unul de N ori si cand ajungi in pat sa fie praf?

Poate gandesc ca o curva, nu-mi e rusine, dar cei cu care am stat au fost buni la pat si le-am fost fidela, nici nu am simtit nevoia de ceva mai mult...

Dar pentru asta trebuie sa-i testezi, nu sa pui sentimente din prima ca apoi sa suferi in dezamagire.

:hug1

nu mi s-a intamplat decat cu primu cu care am stat 5 ani da eram amndoi virgini vai vai cat am regretat anii aia. dupa cred ca i-am simtit hormonal ca facem trageri in mare stil  :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

nu mi s-a intamplat decat cu primu cu care am stat 5 ani da eram amndoi virgini vai vai cat am regretat anii aia. dupa cred ca i-am simtit hormonal ca facem trageri in mare stil  :laugh2

 

:laugh2

Pe la inceput cam asa e.  :laugh2

Eu am avut noroc la primul prieten ca ii placeau limbile, apoi le-am cerut de la toti urmatorii...  :laugh2

Daca era unul care spunea ca nu face, ii dadeam papucii!  :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:worldwide
  • Oras:worldwide

:laugh2

Pe la inceput cam asa e.  :laugh2

Eu am avut noroc la primul prieten ca ii placeau limbile, apoi le-am cerut de la toti urmatorii...  :laugh2

Daca era unul care spunea ca nu face, ii dadeam papucii!  :laugh2

ce nebuna mooor de ras mi s-a pus pata sa te combin cu Ciucure ce zicea le are cu limba ori nu l-ai intrebat  :laugh2  :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:worldwide
  • Oras:worldwide

Alo alo sunt aici!

Te rog sa nu vb urat de mine ca mai am si ceva treaba pe aici in birou si mai intru din cand in cand!

dar cum as putea face asa ceva de tine numai vb bune :*

zicea Amada daca daca pretendentul nu e demn cu limba ii da cu flit. ca sa stii

Link spre comentariu
  • Oras:cluj-napoca
  • Oras:cluj-napoca

dar cum as putea face asa ceva de tine numai vb bune :*

zicea Amada daca daca pretendentul nu e demn cu limba ii da cu flit. ca sa stii

stai linistita ca ma descurc draga!

am o limba jucausa de numa!

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:cluj-napoca
  • Oras:cluj-napoca

era sa zic eu acum ceva rautacios. diamond e frumos. in rest general lack of know how :D

aaaaa sa bea mi-am amintit

am inteles,fiecare om are calitatile lui!

 

Da Amada nu mai zice nimic?

Link spre comentariu
  • Oras:worldwide
  • Oras:worldwide

Nu am vazut ca va desfasurati aici...  :kiss3

In 4 la cabana... Big like!  :crazylove

eu am inceput sa ma masturbez cu diamond prin sms ciucur te caut eu te chem diamond raspunde greu ciucure il vrea de nas diamond nu mai zice nimic si sa dus orgasmul meu. asta asa ca l-am enervat ce vipera de om e

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

eu am inceput sa ma masturbez cu diamond prin sms ciucur te caut eu te chem diamond raspunde greu ciucure il vrea de nas diamond nu mai zice nimic si sa dus orgasmul meu. asta asa ca l-am enervat ce vipera de om e

 

Poate te ajuta Ciucurel, nu sunt geloasa, te ajutam si eu, dar stricam prietenia... :)

Link spre comentariu
  • Oras:worldwide
  • Oras:worldwide

Poate te ajuta Ciucurel, nu sunt geloasa, te ajutam si eu, dar stricam prietenia... :)

nu nu nici io nici ciucure nu am accepta si diamond ar face urat loool. zice el ca-s geloasa, dar nici el nu e cu ....fara de pata

  • Like 3
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...