Sari la conținut

0753514654 - masaj erotic


Postări Recomandate

  • Oras:EARTH
  • Oras:EARTH

Salut tuturor,Din cand in cand am pofta de cate un masaj erotic asa ca acum cateva seri mi-am adus aminte de domnisoara de pe sovata, aminte nu prea bine pt ca eu o stiam mai frumoasa, mai doata.In fine desfasurarea actiunii acum:Ajuns pe sovata intrat in casa ceva apartament la etajul unu destul de curatel, posibilitate dus inainte si dupa, prosop curat, atitudine pozitiva:D.Incepe cu masaj pe spate destul de fad, apoi un fel de analingus cu barbia :)) nu face oral:P. In rest Handjob destul de bine executat.Are cam 30 de ani, sani mici (eu tineam minte inainte ca-s mari insa m-am inselat), brunetica cam 1.60, ceva burtica ... etc .. nu e genul dupa care sa intorci privirea pe strada...Pret 50 ron un numar, adica 30 minute.Bafta.

  • Like 2
  • Minus 8
Link spre comentariu
Salut tuturor' date='Din cand in cand am pofta de cate un masaj erotic asa ca acum cateva seri mi-am adus aminte de domnisoara de pe sovata, aminte nu prea bine pt ca eu o stiam mai frumoasa, mai doata.In fine desfasurarea actiunii acum:Ajuns pe sovata intrat in casa ceva apartament la etajul unu destul de curatel, posibilitate dus inainte si dupa, prosop curat, atitudine pozitiva:D.Incepe cu masaj pe spate destul de fad, apoi un fel de analingus cu barbia :)) nu face oral:P. In rest Handjob destul de bine executat.Are cam 30 de ani, sani mici (eu tineam minte inainte ca-s mari insa m-am inselat), brunetica cam 1.60, ceva burtica ... etc .. nu e genul dupa care sa intorci privirea pe strada...Pret 50 ron un numar, adica 30 minute.Bafta.[/quote']salut Tudore, e cumva tigancuta si unguroaica?
Link spre comentariu

cu o pofta de oral. am fost si eu la aceasta tigancuta unguroaica :)am stabilit... m-a condus usor la bloc inauntru... da ca la tigani mai... cu creier.in fine pt mine nu astea conteaza.eu ii dau cam 33-36 ani nu am intrebato scandurica cum ziceti si voi:) Mi-a facut 1 oral.Hmm pt mine a fost Senzational, am ejaculat usor fara eforturi a fost placut.la masaj nu am mai puso ca mi-a ajuns oralul de 35 minute. Poti vb cu ea e oke,nu s-a grabit. chiar f okeoral Nota 9-1 punct pt ca a bagat degetul in zona interzisa.(anal) si am aavertizato de 2 ori ca nu! :)Sunt multumit pt ca doar pentru oral m-am dus.e de revenit

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator gummibear
Reputație: 0

Salut Tuturor!,Sunt client vechi al Doamnei.Lucreaza si la Spitalul de recuperare din B. Felix,tigancusa ,unguroaica.

Parti Bune:-curatenie,dus inainte si dupa

-masaj de calitate

-oral de calitate,fara graba si miscari mecanice

-comunicativa

-ai senzatia ca-i place sa te satisfaca(sau e un actor bun:) )

-a redus tariful la 50RON/finalizare manuala (oral pt. clientii vechi cu istoric)

Parti mai putin bune:-aspect fizic

-sani mici

O zi excelenta tuturor!

Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

am ajuns si eu la masseuza.si-a scimbat locatia,in spate la Colors blocul cuu 11 etaje,la etajul 1 apartament ok.pat mare.a inceput cu un masaj cu ceva crema apoi un anilingus placut.apoi m-a rugat sa ma intorc si a inceput cu un oral nep cu anilingus.si-a introdus incet degetul in anus producandu-mi o senzatie placuta intretimp continua oralul,asta pana am ejaculat jumatate pe cearsaf jumatete pe fata ei.m-a sters cu servetel,apoi urmat dus,baia echipata cu geluri barbatesti si prosop.achitat 60 ron si evaporat de la fata locului.

Recomand pt masaj m

mai ales dar si pt oralul care il face.

De revenit revin

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:ÃŽntre picioarele unei femei frumoase...
  • Oras:ÃŽntre picioarele unei femei frumoase...

Seara buna, am fost si eu la susnuminta. Mai, am sunat, programare, adresa e pe Sovata.ajung si zi...toate mă dor...rezolva mă! Fratilor, am plătit 100 pt 1 ora Alo inclusiv. Masaj de relaxare pe buuuuune, apoi....m a violat! :)) i a alunecat degetul la mine in ochi..(știți voi care)..in timp e făcea un oral de 8/10....am explodat...apoi....liniște...relaxare.....dus,mulțumit,plecat la hotel. Sincer, dacă vrei un masaj de relaxare si un blowjob...aia e...ca si aspect6/10 curată, Recomand pt cele 2 lucruri. (+ degetul si limba in...ochi..)

Link spre comentariu

    Uneori cred ca exagerez, probabil adictia e de vina. Desi destul de satisfacut si multumit  dupa  vizita facuta gimnastei, animat de habar nu am de  ce anume, sun pentru un masaj, numar din Jurnal.( 0743.547-351). Indicatiile de rigoare, ajuns in zona, interfon, acces, locatie ( specificata de confrati, et 1).

     Intru in hol, ma intampina maseuza.Întuneric bezna. Aveai nevoie de simturi de cârtiţă se te orientezi. Ma pofteste intr-o camera la fel de obscură, cu un pat cu cearceaf roz pe el, cel putin am distins culoarea, puteai orbecăi usor si acolo. M-am aşezat pe scaun, dna dandu-şi in acest timp puloverul care il avea pe ea, ramanand intr-un sutien negru.  Parca eram intr-o transa, vroiam sa ies, nu stiu, simteam ca nu ma simt deloc in largul meu. Ma incerca un sentiment ciudat. Parca nu gaseam o scuza, un tertip, eram blocat. Incerc sa ma eschivez, o mai intreb de preturi, desi mi le specificase telefonic.

      Am ramas intr-un final, m-am asezat pe pat, curat intra-devar si camera de altfel, insa stand pe pat parca incercam sa fac abstractie de prezenta ei si ma uitam efectiv cu ochii pironiti  pe plasma argintie de pe perete. S-a dezbracat, sani inexistenti, un corp, cel putin mie mi s-a parut ramolita, piele destul de fina, insa pur si simplu nu imi placea cum arata. Are o fata ciudata, in lumina crepusculara din camera fata si corpul erau intr-o tenta galben -verzuie. Aveam impresie ca sunt intr-o secventa de intalnire de gen UFO, rapit de un alien.  A masat, pulpe, spate, gat, nu eram eu nici incordat, nici cu carcei, imi spune la un moment dat ca e bun pentru drenaj limfatic ce face. Jesus ma gandesc , cum spui, numai sa termin odata.Masaj cu degetul in zona anala, incercat o explorare la care am temperat-o, a incercat un anilingus dar cum nu sunt fan deloc i -am spus ca apreciez tentativa, insa nu doresc.Am declinat  si oferta orala, nu doream un happy ending oral.

       Era un fiasco deja, erectilul, man down, la pamant, nici o vibratie, a luat membrul pentru un tratament labar, dar am renuntat. I -am multumit pentru ceea ce facuse, insa vroiam sa ies cat mai repede.

Decartat 70 de lei, este 100 cu oral neprotejat. Bani dati aiurea, fiasco total.

       Dna, fara a incerca o descriere peiorativa la adresa ei nu a fost deloc in concordanta cu gusturile mele, firava, neatragatoare la fata, eu apreciez ca are spre 40 de ani, poate gresesc in aprecieri dar imi pare ca se incadreaza spre acest prefix. Sani inexistenti. Apreciez igiena, curata, mirosea bine, pielea fina pentru varsta ei.

     O experianta ratata, pe care nu o voi reedita,  ma urmareste inca imaginea aceea de UFO. Incerc sa uit. Trebuie sa ma uit la cateva filme cu Nuru massage pentru a-mi revenii.

E o recenzie conform parerii pur subiective formata in urma acestei experiente, gusturile difera, poate altor confrati le-a facut placere sau au fost multumiti, insa din punctul meu de vedere, experientele astea cu massagiste nu sunt de mine.Trebuie sa imi fac autocritica si sa am o discutie cu sinele pe tema asta. 

      Numai bine.

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:Loading...
  • Oras:Loading...

Buna ziua,

 

In ciuda aspectului fizic al doamnei sus mentionate am vizitat-o si eu in urma cu ceva timp. Am sunat nr din topic am facut programare...

Tin sa precizez ca am fost de 2 ori neavand alta alternatica pentru masaj in acele momente: Prima data nu are rost sa detaliez a facut-o colegul causticc mai sus. Alta data am prins-o si pe colega ei care cica lucra in zona decebal raifaissen la acea data(mi-a spus asta in cazul in care vreau sa o vizitez)

Locatie : Sovata ap cu 2 camere ( cam intuneric . baie pusa la dispozitie pt igienizare

Aspect: 2 femei care nu au nimic atragator gen femei de servici care le vezi pe casa scarii.

Am fost intrebat daca nu doresc cu amndoua la super oferta de 100Ron(50 fiind doar cu una).Am acceptat fiind putin mahmur desi eu vroiam doar masaj.. Asa ca actiune:

Masaj spate picioare cu insistente sa ma intorc pe spate cat mai repede... bineinteles ca am lungit-o sa nu stric momentul cu privelistea nu tocmai incantatoare.Intors pe spate una se tot freca cu sanii aproape inexistenti de instrument. Vazand ca nu are succes a incercat si cealalta :)). Le-am spus mai bine sa imi faca un masaj klumea pana la capat si sa lasam partea erotica deaorece nu preau nimik erotic in ele. Cea mai slabuta dintre ele cu un accent groaznic s-a dus la poseta de unde a scos un vibrator. :))) Am spus ma gandesc ca vrei sa il folosesti tu.. ca eu nu am nevoie .. Asa ceva ca in filmele cu prosti cica ca eu sunt singurul care a refuzat... Nu pot sa cred... :)))Trecut amandoua sa terminam treaba cat mai repede una cu mana una cu gura.. am inchis ochii gandindu-ma la Mila Kunis.. si Happy end aprox 45 min masaj cu finalizare gandindu-ma la Mila Kunis :)))

Decartat :100 Ron imbracat si plecat

 

Concluzie: eu nu mai revin. Daca ala ii masaj atunci ori am fost prea beat ori nu stiu ce e ala masaj.. (desi umblu la masaj de cativa ani) si spunea ca lucreaza la ceva clinica de recuperare axat pe masaje terapeutice. :)))

Tin sa precizez ca am fost datorita unor recenzii pozitive si nu voi mai avea incredere in recenziile unor membri.. :))

 

Sanatate

 

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

La multi ani !!! Sunat pentru un masaj , specificat doar masaj erotic cu finalizare in rest Nimik , programat in 10 minute , locație Sovata , etaj 1 pat destul de mare , bun pentru acțiune , masaj destul de Ok , tipa comunicativa ,masaj clasic finalizare exploziva , pe urma dush , taxa 50 lei , timp cam 30 minute, de revenit : doar pt trofeu

Link spre comentariu
  • Oras:ENISALA
  • Oras:ENISALA

Am vrut sa mai incerc masajul la ochiul maro combinat cu o laba uleioasa, asa ca am sunat-o pe ... nu stiu cum o cheama desi s-a prezentat politicos. Locatia e pe Sovata, reper punct termic. Numarul din titlu functioneaza.

Ma pofteste in camera de lucru, cu pat mare, confortabil, dar foarte jos. Igienizarea a fost doar din partea mea, asta pt ca nu presteaza decat masaj. Am ales varianta de juma de ora cu masaj corporal, erotic cu descarcare manuala. Nu am insistat asupra aspectului OP sau ON pentru final, din cauza aspectului.

Intins pe burta, mi-a facut un masaj bun, scurt insa din cauza timpului(ploua), si dupa ce m-am intors pe spate a urmat degetul ei in curul meu, din ce in ce mai insistent si adanc(nu foarte adanc). Mi-a facut o labutza senzuala, cu miscari lente, in timp ce sfredelea cu desh`tu intre bucile mele. Placut.

Am putut masa tzatzele, singura parte frumoasa a corpului ei, si finalul a venit lejer dupa putin timp.

 

Juriul a decis:

 

- locatie 6, intuneric, nu foarte curat, cald doar in camera de tortura

- aspect 6, doar sanii sunt de remarcat

- prestatie 8, scurt, de efect insa. Lipseste muzica ambientala, lipseste Oralul, lipseste body-masage

- NP nu se pune in discutie

- igiena 10, cred ca e curata, nu am simtit miros de transpiratie sau pizda nespalata. A stat cu chilotii pe ea

- pret 50 lei juma de ora sau 100 lei 45 minute - masaj, masaj erotic 30%, descarcare manuala. Ok

- de recomandat, posibil, pentru cine doreste ceva slow

- de revenit, posibil, pentru relaxare

  • Like 9
Link spre comentariu

Cea slaba ca o scandura , Carmen zice ca s ar numi, tiganca unguroaica.

Masaj bunicel, laba de campioana, oral de nota 9 (nu face deepthroat, probabil nu poate), anilingus de 10 si degetul bagat la ochisorul maro , tot de 10.

Din pacate, aspectul fizic e de maxim 5. A schimbat mai multe locatii, de regula in zona Decebal/Dacia/Rogerius, lenjerie de pat curata, servetele umede etc.

Am frecventat o in trecut si am reusit sa fac si normal cu ea, imi intrase in cap obsesia (are anumite restrictii, le depaseste doar cu clientii fideli). Nimic fantastic, doar multumitor.

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

dornic de un masaj si de ceva nou am decis sa o incerc pe doamna . dupa ce am facut un dush m-am intins cu burta pe saltea in tp ce doamna ma astepta doar in chiloti. i-am zis sa insiste in zona spatelui , masaj placut dar din pctul meu de vedere Erika o intrece. Dupa aprox. 25 de minute m-am intors pe spate si a inceput sa-l frece pe JR.  in tp ce-mi facea si un 'masaj la prostata' (vorbele ei). Masandu-i sanii am finalizat cand a marit viteza frecarii. Pe parcursul masajului a fost comunicativa. 

locatie 6 usor de gasit Sovata, etaj 1, aproape de o casa mov , dar nu nush ce

aspect 5 pe la 40-45 ani, fata o dezavantajeaza clar, mica, durdulie, sanii decenti

prestatie 6 , scurt , fata de Erika mi s a parut slabut masajul

igiena n-a facut dus inainte nici dupa dar nici nu s-a frecat de mine , a folosit doar mainile, nu stiu daca schimba asternutul dupa fiecare client

pret 50 lei aprox 30 min

de recomandat - doar cine doreste o descarcare ieftina cu un masaj inainte in lipsa de altceva

de revenit posibil 

  • Like 9
Link spre comentariu
  • Oras:ENISALA
  • Oras:ENISALA

Iar am fost la masaj cu degetu' in cur.

Nimic nou fata de ultima oara, cu exceptia pretului, care s-a marit, e 60 lei - o juma' de ora de masaj cu scuipare.

Nu stiu din ce cauza a crescut pretul, nu am intrebat-o.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator dracu31
Reputație: 0

In cautare de masaje am incercat si la dansa, pe sovata, apartament vechi curatel, m-a invitat sa fac dus inainte, am facut acasa, deci nu am fost, dupa m-am spalat la chiuveta, a zis sa nu irosim servetele. S-a dezbracat la bustul gol, mi-a facut 5 min masaj apasat pe spate apoi fin pe coapse si fund, a primit ceva mesaj pe telefon poate urmatorul client, a zis sa ma intorc, a inceput sa frece doar capul, prea rapid, si la ejaculare a bagat un deget in anus. Mi s-a parut foarte rapid a zis 30 min cred ca au fost 10 in total. Am mers pt analingus, nici vorba de asa ceva.

 

Tipa

corp 7 (sani ok placuti la vedere putina burtica)

masaj 1 2

masaj erotic 4 5

halat 60

De revenit nu stiu daca nu s-ar grabi in halul asta, altfel nu cred.

Link spre comentariu
Vizitator dracu31
Reputație: 0

Negasind-o pe Erika am zis sa mai incerc o data pe tipa asta la masaj, sunat m-a primit repede, a avut mai multa rabdare de data asta, a facut mai mult masaj, m a pus in pozitia capra, m a terminat asa, a fost mai ok masajul erotic, a avut mai mult timp liber si rabdare.

Oral putine tentative  5/6

Corp 7

Masaj 3/4

Masaj erotic 7

Igiena 6 a zis ca schimba cearceaf

Halat 60

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...