Sari la conținut

......


Postări Recomandate

  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare
  • Oras:ENISALA
  • Oras:ENISALA

adica pozele tale sunt reale? Draga "AleAlexandra" mai bine pune-l pe frumuselul tau pestisor sa iti faca niste poze sexoase si pune-le aici sa ne convingi.

Pana atunci suporti consecintele anuntului cu poze false, poze pe care le-ai pus(sau au fost puse de altcineva - TheShark) ca sa-i prosteasca pe prosti.. daca-mi permiti exprimarea.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:arad
  • Oras:arad

Dragule, scuze,....niciodată nu voi pune poze cu mine. Nu mă interesează să-mi fac o carieră aici, nu vânez nici,, top ascorte", nici altceva..Am afirmat doar că le știe,, colega"pe toate, nimic mai mult....așa că fi calm! ...,, Nu-mi dau seama,...a spus copilul ceva. ..a vorbit urât....ce a făcut? !?!?!" N-avem dc să fim mai penibili de atât..

Link spre comentariu
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare

Draga mea, cum le stiu eu pe toate le stiu si altii, pentru ca asa faci tu sa fie stiut. Daca nu vrei sa-ti pui ''niciodata'' poze cu tine, nu pune nici pozele altei fete, pentru ca asa ''vanezi'' ceea ce nu vrei. Succes !

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:p-ân bordeluri si p-ân crâJme, "revergorez"
  • Oras:p-ân bordeluri si p-ân crâJme, "revergorez"

Alexandra, dacă-mi fac o programare la tine și nu ești tu cea din poze ..îmi decontezi benzina și deranjul? La modul cât de serios. Nu realizezi ce înseamnă reclamă falsă. Ce consecințe are.

  • Like 5
Link spre comentariu
Vizitator apuci
Reputație: 0

.....pai, si cele care folosesc poze false, se mai si mir caci cei ajuns la ele nu se mai comport ca si un "client ideal"!

 

PS: daca ai tupeu sa te ornezi/lauzi cu "penele altai pasare"....supoarta-ti consecintele. Mai bine fara poze decat cu poze furate!!

  • Like 4
Link spre comentariu

  • Oras:ENISALA
  • Oras:ENISALA

Sa stearga cineva pozele astea de-aici ca am erectie spontana de fiecare data cand le vad.... 'mi-as pewla in ea de bagaboanta.... fara numar!   =))

Spontan e atunci cand asa... din senin, te trezesti ca ai o jena in pantaloni cu care poti sparge nuci.

Asta cu erectia stimulata de pozele postate de mine(sa va fie de bine) intra la alta categorie.

Nu-i bai, SE SCOALA... se numeste ca suntem fericiti.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...