Sari la conținut

0724164656 Aida doamna matura


Postări Recomandate

eu, astazi in pauza de masa

foarte joviala si vorbareata, un pic cat weirdo imho, dar cine mai e sanatos mintal in ziua de azi ?

oral umed, a luat o in gura pana la amigdale <3 m a pus sa o strang de par, de fatza, de cap...sa fac ce vreau cu ea, ca gen de aia am platit.

deoarece pula era tare rau de tot, am zis sa i-o si var la pasarica, desi initial venisem numai pentru oral.

s-a dat cu lubirifiant si i-am dat sa zaca...gemea fals, ma incuraja sa dau cat mai dur in ea, sa mi fac damblaua.

de la inceput m-a avertizat sa nu finalizez in gura ei, ci pe corp.

am stabilit ca o sa mi dau drumul pe tate dar n am mai rezistat si cand sa scot prezervativul a venit si sperma.

am batut pula cu sperma pe burtica ei , apoi ne am sters amandoi si am plecat.

10 minute pe ceas :))))) - nu m-a grabit deloc

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Azi am trecut si eu pe la ea . Daca aveti fantezii cu Milf-uri pt pretul asta (50 de ron) va sfatuiesc sa treceti pe la ea . Se vede ca e trecuta prin viata , ca are experienta . Stie cum sa trateze clientul . Nu mi a cerut banii desi eram intrat de ceva timp . In momentul in care i am oferit eu mi a zis sa ii las pe undeva pe acolo . Nu m a grabit ba mai mult mi a zis ca in timpu' blowjob.ului pot sa o iau de cap , de par , sa ma simt bine . Oral, doua pozitii alese de mine si iar oral . Itr-adevar ii este frica sa nu termini in gurita ei . Nu sunt genul care ma intorc la una la care deja am fost dar pt atitudine cred ca o sa o mai vizitez . 

  • Like 3
Link spre comentariu

Buna draga,

 

  Cred ca n-ar fi rau sa pui si tu cateva poze cu sanii si cu pasarica, ca poate unii sunt curiosi si vor sa stie daca se merita sa te viziteze.

 

  Sper sa nu te superi pentru propunerea facuta, dar asa cred ca ar fi cel mai ok pentru toata lumea.

 

 

      Te pup si iti urez o zi frumoasa in continuare!

Link spre comentariu

Buna draga,

 

  Cred ca n-ar fi rau sa pui si tu cateva poze cu sanii si cu pasarica, ca poate unii sunt curiosi si vor sa stie daca se merita sa te viziteze.

 

  Sper sa nu te superi pentru propunerea facuta, dar asa cred ca ar fi cel mai ok pentru toata lumea.

 

 

      Te pup si iti urez o zi frumoasa in continuare!

la fel si pentru tine 0736760098 si fa-i o vizita , nu are cont aici . daca vrei material de masturbare ai siteuri specializate

Link spre comentariu

Am fost eu azi.Sunat și programat instant.Femeia vorbește foarte ok,este old fashion,ceea ce pe mine m-a bucurat,deoarece aparținem aceleiași generatii.Programare ok nota 10.Parcare la Kaufland, peste drum,2 mine de mers agale.Locatia bloc de garsoniere in curs de reabilitare,garsoniera ok,un 8,5. Femeia arată f bine pentru o cineva ce de situeaza între 45 și 50.Calda, prezentă, fumătoare (asta e) un oral misto,cu încercări de Deep,nu te grăbește,are intr-adevar cim fobie.apoi continuat intr-un misionar cu un drac pe umăr, voinicește. Pentru că voi fi subiectiv,c-am spus că suntem congenari,deci clickul este altul,ii acord global la ce face,cum arată și preț un 9.Am achitat 50,am înțeles că are și 100 ora,incepe treabă în jur de 1200.Recomand cu căldură celor 45+

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost la Aida si pentru pretul si serviciile oferite merita vizitata. Se misca bn, oral bun, te lasa sa o tragi de par si sa dai cum vrei in ea..chiar te incurajeaza. Pasarica destul de ok. 50 fin sau 100 ora. Merita incercata si la ora.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...