Sari la conținut

0724164656 Aida doamna matura


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Pot să spun că ieri am încercat să ajung la ea și mi-a dat țeapă. Inițial am stabilit o oră de vizită și apoi, am mai sunat-o de vreo 3 ori fără să mai răspundă, iar a patra oară când am apelat, asta fiind în interval de maxim 15 minute, așteptând prin zona Kaufland Dristor, că să fiu primit, și-a închis telefonul.

Link spre comentariu
Vizitator scrisit
Reputație: 0

Tepara.
Am sunat cu o ora inainte. Am ajuns pe strada, mi-a zis blocul si cand am sunat-o ca sa o intreb de interforn am auzit doar "abonatul nu poate fi contactat" - presupun ca mi-a blocat numarul. Oare de ce da tepele astea si blocheaza clientii?

Link spre comentariu
  • Oras:dublin
  • Oras:dublin

Am incercat sa o vizitez azi, la nr de tel 0736760098 , locatia pe o straduta de pe Racari la stanga, dupa Kaufland, al doile-a bloc, scara 2 , etaj 7, 50 finalizarea, nu am ramas din cauza aspectului, prea zbarcita si batrana pt gusturile mele, nu prezinta atractie .

Link spre comentariu
  • Oras:Nordului
  • Oras:Nordului
On 5/8/2021 at 8:58 AM, lilisor95 said:

 

4 minutes ago, parbiturice9 said:

Am incercat sa o vizitez azi, la nr de tel 0736760098 , locatia pe o straduta de pe Racari la stanga, dupa Kaufland, al doile-a bloc, scara 2 , etaj 7, 50 finalizarea, nu am ramas din cauza aspectului, prea zbarcita si batrana pt gusturile mele, nu prezinta atractie .

Cum 50, ca in anunt apare cu 63

In sfarsit una care stie valoarea fiecarui leuț 🤣

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ciudate comentariile. Unii zic ca face oral cu deep foarte bine altii vin si dau 6-7. Cum plm...adica ori unii o au de 15 cm de le face deep ori ceilalti mint aiurea...pentru mine sa reuseasca una sa imi face DT e de nota 9-10 la cum sunt eu de 20. Dar multe nu fac sau habar nu au sa faca. 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 16.09.2018 la 18:24, anonimul 1000 a spus:

Salutari camarazi futaciosi....am trecut azi pe la doamna .locatie Dristor ,,pe racari celebrul bloc ...sunat..programat imediat ca eram in zona.....ajung imi deschide, o doamna cam pe la 50 parea...voce grava de fumatoare inraita..arata binisor la corp..mh pentru cine apreciaza maturele...( eu nu) in schimb mai are o colega, cam la 30- 35inalta BBW..draguta la fata ..aleg sa raman cu ea.Pozele din anunt sunt ale ei ,era in aceeasi rochie dar o avantajeaza mult de tot

 

Plusuri:

- garsoniera open space  curata 

-baie curata,prosop curat

- doua geluri de dus,un sapun lichid.

- nu mi a cerut banii inainte

- nu te grabeste, n a pomenit nimic de ceas sau ca ai 15 minute sa termin 

Minusuri:

-betisoare parfumate( era atat de mult fum,de parca intrai pe scena la Aerosmith ) 

-sunt doua ,una din ele sta in bucatarie( cuminte,dar te cam taie cand raspunde la telefon ) 

- nu a facut dus inainte..s a dezbracat direct 

Asa....acum actiunea..face OP sau N la cerere..cu deep.saliva ,atentie la oo se freaza cu tzatele de oo,de ciocan ..incearca sa se faca placuta,zambeste ..se straduie...ca aspect ..tzatele sunt mari dar lasate,pizda e grasuna si cu un "model"pe care eu personal nu l apreciez...in schimb stramta .se semi umezeste....sta cum vrei tu , nu comenteaza.

Note .

Oral 8 spre 9 ca face deep cu saliva 

Normal protejat-8 ( stramta dar s a simtit un usor miros) 

GFE - 8 ( incearca sa se faca placuta ) 

Ca si halat : 50 de lei 

Finalizare corporala,face si CIM ..n am intrebat de anal 

De recomandat , nu stiu ce sa zic..pentru cine are o afinitate pentru bbw.

Ciocane tari sa aveti ! 

Da si tu anuntu link la care te referi ca pare altcineva decat in topic. Ori face cim ori nu

Link spre comentariu
On 12/1/2021 at 3:33 PM, scorpion20 said:

Da si tu anuntu link la care te referi ca pare altcineva decat in topic. Ori face cim ori nu

Am pus link la anunt sa stii, e prima linie inainte de recenzie. Mie mi a zis ca sa nu ii termin in gura, ce deduci prin chestia asta ? 
 uite aici link ul unde am fost https://www.anuntul.ro/anunt-doamna-matura-e0x1eB#w1rBWj

Link spre comentariu
On 12/1/2021 at 3:33 PM, scorpion20 said:

Da si tu anuntu link la care te referi ca pare altcineva decat in topic. Ori face cim ori nu

https://www.anuntul.ro/anunt-doamna-matura-r0oLXb#z1wb3d asta e aia matura la care mi ai dat ping,. sunt doua diferite, in doua locatii diferite,  asta din link este pe racari , primul bloc. 
Celalata este in spate la kaufland, pe strada din spate . Sunt doua diferite . 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 16.09.2018 la 18:24, anonimul 1000 a spus:

Salutari camarazi futaciosi....am trecut azi pe la doamna .locatie Dristor ,,pe racari celebrul bloc ...sunat..programat imediat ca eram in zona.....ajung imi deschide, o doamna cam pe la 50 parea...voce grava de fumatoare inraita..arata binisor la corp..mh pentru cine apreciaza maturele...( eu nu) in schimb mai are o colega, cam la 30- 35inalta BBW..draguta la fata ..aleg sa raman cu ea.Pozele din anunt sunt ale ei ,era in aceeasi rochie dar o avantajeaza mult de tot

 

Plusuri:

-

Oral 8 spre 9 ca face deep cu saliva 

Normal protejat-8 ( stramta dar s a simtit un usor miros) 

GFE - 8 ( incearca sa se faca placuta ) 

Ca si halat : 50 de lei 

Finalizare corporala,face si CIM ..n am intrebat de anal 

 

Uite ai scris aicea ca face CIM si restu zic ca nu face....inteleg ca e vorba de:  https://www.anuntul.ro/anunt-doamna-matura-e0x1eB#w1rBWj   aicea? 

Link spre comentariu

4 hours ago, scorpion20 said:

Uite ai scris aicea ca face CIM si restu zic ca nu face....inteleg ca e vorba de:  https://www.anuntul.ro/anunt-doamna-matura-e0x1eB#w1rBWj   aicea? 

Da, asta din link ul de l ai pus  nu face CIM. Ce am scris eu acolo, era colega unei mature,  colega asteia https://www.anuntul.ro/anunt-masaj-hey-x0krZ8#z1B92d 
Dar nu stiu daca mai lucreaza impreuna , n am mai fost pe la ea. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...