Sari la conținut

0724164656 Aida doamna matura


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Neserioasa. Sunat la 12.45 pt programare la 13. Zice că e ok, locație Kaufland Mihai Bravu. Ajung la 12.55, sun de 2 ori și nu răspunde. Mă sună după 5 min cu private și întrebă dacă sunt la KFC lângă Kaufland. Nu, eram pe partea cu Răcari, zic ca vin acum . Sun după 5 min, nu răspunde, mai sun o data și zice că a venit altu, daca vreau sa aștept că mă sună ea mai tz cu privat, nu ms. Deci pt mn e NESERIOASĂ 100%

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Salutare,

Am fost si eu in urma cu aproximativ o luna la doamna care dupa pararea are 50+, atitudine ok.

Am ramas pt ca era tarziu si nu mai aveam timp sa decartez in alta parte.

1) Oral 6

2) Normal 6

De revenit? NU

Ce nu ti-a placut ? La fata cum e ?

Era sa ajung si eu, dar nu a răspuns atunci cand am sunat..

Link spre comentariu
  • Oras:calator prin lume
  • Oras:calator prin lume

Doamna are peste 40, eu as spune chiar spre 50. 


Niste note:


Locatie: 9 (o garsoniera Ok, sta singura)


Doamna: 7-8 (curatenie impecabila)


Oral: 7 (e stresata sa nu-i termini in gura, deci CIM: NU)


Normal: 7-8


Anal: nu stiu, nu ma intereseaza.


 


Concluzia: o recomand doritorilor de MILF. De revenit ? La banul asta (50 lei fin.) e mai mult decat Ok.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Am incercat 3 zile la rand si a avut telefonul închis.

Mai este vreun nr de mobil ?

 

Uite ca si pe mine ma batea gandul tot la asta, la fel cand ai facut recenzia mandrei de pe blvd. Unirii, si eu o ocheam.

 

Multe coincidente, eu zic "brothers from anotha' motha' " *spooky*

 

Noroc cu recenziile, aici nu trebuie sa ne "sacrificam" nici unul.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:In your mouth with my dick
  • Oras:In your mouth with my dick

Uite ca si pe mine ma batea gandul tot la asta, la fel cand ai facut recenzia mandrei de pe blvd. Unirii, si eu o ocheam.

 

Multe coincidente, eu zic "brothers from anotha' motha' " *spooky*

 

Noroc cu recenziile, aici nu trebuie sa ne "sacrificam" nici unul.

 

 

Vezi ca bag o recenzie in 5 minute, am fost la o alta tipa.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

Salutare....nu sunt prea activ dar trebuie spus patania meaðŸ˜. Am sunat , facut programare , am ajuns exact la ora stabilita , pregatit de un sex oral. Cobor din masina , sun , telefon inchis. Astept 30 min. nimic nou. Cu tot respectul.... de ce ma pune pe drumuri ? Offf.... daca am avea si caracter..... Concluzie trageti voi!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salutare....nu sunt prea activ dar trebuie spus patania mea. Am sunat , facut programare , am ajuns exact la ora stabilita , pregatit de un sex oral. Cobor din masina , sun , telefon inchis. Astept 30 min. nimic nou. Cu tot respectul.... de ce ma pune pe drumuri ? Offf.... daca am avea si caracter..... Concluzie trageti voi!

 

Salutare, exact la fel, ajung la locatie, o sun telefonul inchis.... -.- 

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Nimeni recent ? 

MAI NOU ....ROBERTA ACEEASI PATRICIA SAU ADDA........PE RACARI LA PARTER PRIMITOARE NIMIC DE SPUS DAR.......TRECUTA DE 50 LEJER ......MATURA MATURA VULPE BATRINA ....NR NOU 0724146656.....AVIZ AMATORILOR DE MATURE.SINCER NU MA INCINTAT INDEOSEBI ....FAPT PENTRU CARE AM EVITAT DOAMNA OK CELOR CE LE PLACE............................?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare....nu sunt prea activ dar trebuie spus patania mea. Am sunat , facut programare , am ajuns exact la ora stabilita , pregatit de un sex oral. Cobor din masina , sun , telefon inchis. Astept 30 min. nimic nou. Cu tot respectul.... de ce ma pune pe drumuri ? Offf.... daca am avea si caracter..... Concluzie trageti voi!

primul venit primul servit asa lucreaza doamna

  • Like 3
  • Minus 14
Link spre comentariu

 

Doamna are peste 40, eu as spune chiar spre 50. 

Niste note:

Locatie: 9 (o garsoniera Ok, sta singura)

Doamna: 7-8 (curatenie impecabila)

Oral: 7 (e stresata sa nu-i termini in gura, deci CIM: NU)

Normal: 7-8

Anal: nu stiu, nu ma intereseaza.

 

Concluzia: o recomand doritorilor de MILF. De revenit ? La banul asta (50 lei fin.) e mai mult decat Ok.

 

https://nimfomane.com/forum/topic/48246-0724164656-aida-doamna-matura/?p=2093975 . tot tu esti ? :) :) :) 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost dar nu am ramas, pe langa faptul ca fizic e trecuta bine, doamna are gura mare si o atitudinee exagerat de vulgara, desantata... nici nu stiu cum sa-i spun, dar are ceva respingator. Meseria asta a afectat-o si nu in bine, pretul de 50 lei nu e degeaba pus si nu e mic. Am facut cale intoarsa imediat, nu stiam cum sa ies naibii mai repede de acolo, nu recomand

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Buna esti vreau si eu o programare astazi

AI GRIJA TOT LA PARTER PE RACARI LOCUIESTE....MATERIALISTA SE DA LOVITA CIT DESPRE SERVICII LAS PE CEI TRECUTI DE 60 ANI ......MAI NOU A LOCUIT CU FISU ....UN PUSTI **spam editat** ...................

Link spre comentariu

Salutari camarazi futaciosi....am trecut azi pe la doamna .locatie Dristor ,,pe racari celebrul bloc ...sunat..programat imediat ca eram in zona.....ajung imi deschide, o doamna cam pe la 50 parea...voce grava de fumatoare inraita..arata binisor la corp..mh pentru cine apreciaza maturele...( eu nu) in schimb mai are o colega, cam la 30- 35inalta BBW..draguta la fata ..aleg sa raman cu ea.Pozele din anunt sunt ale ei ,era in aceeasi rochie dar o avantajeaza mult de tot

 

Plusuri:

- garsoniera open space  curata 

-baie curata,prosop curat

- doua geluri de dus,un sapun lichid.

- nu mi a cerut banii inainte

- nu te grabeste, n a pomenit nimic de ceas sau ca ai 15 minute sa termin 

Minusuri:

-betisoare parfumate( era atat de mult fum,de parca intrai pe scena la Aerosmith ) 

-sunt doua ,una din ele sta in bucatarie( cuminte,dar te cam taie cand raspunde la telefon ) 

- nu a facut dus inainte..s a dezbracat direct 

Asa....acum actiunea..face OP sau N la cerere..cu deep.saliva ,atentie la oo se freaza cu tzatele de oo,de ciocan ..incearca sa se faca placuta,zambeste ..se straduie...ca aspect ..tzatele sunt mari dar lasate,pizda e grasuna si cu un "model"pe care eu personal nu l apreciez...in schimb stramta .se semi umezeste....sta cum vrei tu , nu comenteaza.

Note .

Oral 8 spre 9 ca face deep cu saliva 

Normal protejat-8 ( stramta dar s a simtit un usor miros) 

GFE - 8 ( incearca sa se faca placuta ) 

Ca si halat : 50 de lei 

Finalizare corporala,face si CIM ..n am intrebat de anal 

De recomandat , nu stiu ce sa zic..pentru cine are o afinitate pentru bbw.

Ciocane tari sa aveti ! 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...