Sari la conținut

Laura, fosta colega a Claudiei - 0746709284 / 0755355543 (Aleea Calinului)


causticc

Postări Recomandate

Laura, fosta colega a Claudiei. Am precizat si in recenzia de pe threadul dedicat Claudiei. Colega cu Mia, sau Renata a se vedea threadul senzuala.bestiala. Eu am cunoscut-o de când activa cu Claudia apoi ulterior a prestat impreuna cu Mia, tot pe Ovidiu langa Lacul Rosu, apoi fetele s- au mutat ceva vreme in Iosia pe langa Otelul Nord. Cei care au fost la ele in acea perioada, in vară, stiu locatia. Ulterior fetele s- au mutat in Iosia, pe Aleea Calinului. Aspect: arata bine, are corp, are sani super draguti, carne de care sa prinzi, la fata dragută, 170 cm, 60 Kg per total estetic un 8,5-9. Sex- oral bine executat, nu se ajuta cu mana decat rar, buze super faine se muleaza pe corpul cavernos al organului, o i a in gurita tot, pana la omosor, ii place oralul, o linge, o muscă. Pussy placuta, nu e asa stramtă, se lubrefiaza mai greoi, foloseste lubrefiant.Normal- cu mofturi, insa se infige in ea cand e deasupra si da ea contre. Nu geme, dar daca i-o tragi bine te zgarie incet si placut pe spate si scoate niste sunete care dau impresia ca ii place si ei. Se implică mai mult la oral decat la normal. Cand era cu Claudia, pe str. V. Alexandrii ii placea la showul lezbi sa fie linsa in pizdulice si sa o plesnesti cu palma peste fund. Cand era in trei agreea ca dupa ce o scoteai din pussy Claudiei sa de–a prezul jos (dc faceai ON) sa o sugă minute bune, zici ca savura momentul si apoi cerea sa i-o dai cat poti de tare pe la spate. Nu face anal. Nu accepta CIM. Face 69, chiar ii place sa o lingi. Sex- oral 9, normal 7. Ultima data am fost tot cand statea pe Aleea Calinului la ele si la Mia si la Laura. Ea e saten inchis, apoi a fost bruneta apoi s- a vopsit blond. Preturi 100 lei OP/NP o oră, 150 lei ON/NP. Cand s -au mutat in Iosia facea si la numar, 70 lei, atat ea cat si Renata, Mia- alias –Senzuala_ bestiala,. sau siamezeleFaceau la fel show lezbi la 300 de lei. Datele de contact ale fetelor erau din postarea nr de tel in Jurnal bihorean, portalul Oradea online (0746. 709 284 si 0755 355 543) si cateva adrese de YM ( brunetika¬_focoasa- astă a fost al Claudiei si Laurei cand erau impreuna, senzuala.laura; myamikuta ). Cam inactive si pe mess in ultimul timp, offline in special. Atitudine: e bestiala si bitch in acelasi timp. Te repezeste de multe ori, se uita mereu la timp zici ca e bomba cu ceas, te grabeste sa termini. Dar daca merge instalatia bine nu regreti absolut nimic. I -o tragi pană devii un schelet tocmai pt ca e perversă. Inactiva de ceva vreme. Nu am mai dat de ea, am incercat o sedinta insa, Renata e mai neserioasa mi -a confirmat o programare si cand am ajuns langa locatie era tel inchis ore bune dupa aceea si nu au raspuns. Atasez cateva poze cu Laura de cand era cu Claudia si apoi cu Mia. PS Dne cat am lins delfinul ala ca inota la propriu !!

post-15297-133409726319_thumb.jpg

post-15297-133409726321_thumb.jpg

post-15297-133409726324_thumb.jpg

post-15297-133409726326_thumb.jpg

post-15297-133409726328_thumb.jpg

post-15297-13340972633_thumb.jpg

post-15297-133409726332_thumb.jpg

post-15297-133409726334_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...