Sari la conținut

Adriana(doamna 40) - 0760143725


Vizitator caramia

Postări Recomandate

Salutare futaciosilor! Am vizitat si eu doamna acum cateva zile,am sunat la numarul de telefon de cateva ori pana mi-a raspuns,am intrebat-o daca mai presteaza meseria si mi-a spus ca in acea zi nu poate,deoarece nu are loc. Eu citind atatea recenzi despre ea,mi s-a pus pata pe ea. Am fantezi cu "milf-anuri" si i-am spus daca fac eu rost de locatie seara,ma poate vizita? A acceptat,am luat o camera la o pensiune si am asteptat sa fiu vizitat de catre doamna. A ajuns la usa si am fost surprins cand am vazut o doamna in adevaratul sens al cuvantului in fata mea,am poftit-o inauntru,am fumat o tigara,discutat si dupa am trecut la dus.Am iesit de la dus si a inceput cu ON in timp ce eu ma jucam cu mana la piersicuta ei,oralul slabut facut ajutata de mana uneori,dar cu atentie la oute. In timp ce ma jucam cu manuta la puta ei spre surprinderea mea am simtit cum sunt stopit in mod repetat pe mana.Facea squirt in timp ce imi facea oral. I-am cerut sa trecem la normal,mi-a dat un prezervativ pe care sa il pun(aici un minus din partea mea,trebuia sa il puna ea) s-a pus pe spate si eu peste ea. Locatie:aleasa de mine Atitudine:10(ai ce vb cu ea,este de gasca chiar daca are o varsta,este in pas cu moda si doamna face asta mai mult din placere din ce am inteles de la ea,clienti ei sunt sigur ca stiu asta si mai mute detali despre ea.Cu siguranta le veti afla de la ea si povestea ei) Aspect:7(datorita varstei,sani mici lasati cu niste sfarcuri mari si erecte numai bune de lins/supt,un pic de burtica,bronzata,are lentile de contact mai nou si un fund micut) ON:7(s-a folosit putin de mana,a avut ceva tentinde de deep si nu a fost insistenta pe zonele adiacente) NP:8(nu a pus prezervativul ea,a tinut ochii inchisi,dar in schimb a facut squirt si la normal si oral) Gfe:6(cateva mangaieri,saruturi) Anal:nu face Halat:100ron(lasati la sfarsit fara sa ii ceara ea+camera platita de mine si lasata ei in continuare) De revenit nu cred,a fost o experienta placuta si mi-am indeplinitninca o fantezie cu un milf(inca una ce face squirt) de recomandat o recomand pt amatori de milfuri si squirt nu aveti ce sa pierderi! Spor la futur..Ps:scz daca am greseli gramaticale dar scriu de pe telefon

Link spre comentariu
  • Oras:craiova
  • Oras:craiova

Doamna inca mai activeaza in domeniu. Am fost la ea acum ceva timp dupa ce am discutat conditiile pe whatsapp. M-a chemat in locatia ei unde a zis ca si locuieste, de fapt. Femeie are intr-adevar peste 40 de ani dar se mentine foarte bine, este supla, cu sanii mici si putini lasati insa compenseaza prin atitudine.

Cand am ajuns in casa m-a servit cu un pahar de suc, am stat la povesti timp de aproape 20 de minute apoi am trecut ambii la dus si in pat. Acolo s-a deslantuit, a inceput cu un masaj ft bine executat, apoi cu un oral care, din pacate nu mi-a placut pentru ca nu am simtit ca munceste asa cum a facut in timpul masajului. Marea surprinza a fost squirt-ul...nu mai experimentasem asa ceva...a fost interesant o data desi la un momnet dat am crezut ca urineaza, atat de mult si-a dat drumul. Am pus cauciucul, am trecut la sex si m-am terminat dupa aproximativ 10 minute.Dupa, am mers la dus, am mai stat putin de vorba si am plecat lasandu-i suma de 100 de lei fara ca ea sa o ceara. Lucru pozitiv!!! Door to door peste o ora

Notele: locatie:7 oral 5 masaj 9 normal 7 gfe 8 ne-am si sarutat la propunerea mea

O experienta placuta, relativ ieftina pt timisoara cu o femeie care te face sa crezi ca iti este amanta. Eu o recomand!

P.S. Daca am uitat ceva imi cer scuze,este prima recenzie pe care o fac

 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Doamna inca mai activeaza in domeniu. Am fost la ea acum ceva timp dupa ce am discutat conditiile pe whatsapp. M-a chemat in locatia ei unde a zis ca si locuieste, de fapt. Femeie are intr-adevar peste 40 de ani dar se mentine foarte bine, este supla, cu sanii mici si putini lasati insa compenseaza prin atitudine.

Cand am ajuns in casa m-a servit cu un pahar de suc, am stat la povesti timp de aproape 20 de minute apoi am trecut ambii la dus si in pat. Acolo s-a deslantuit, a inceput cu un masaj ft bine executat, apoi cu un oral care, din pacate nu mi-a placut pentru ca nu am simtit ca munceste asa cum a facut in timpul masajului. Marea surprinza a fost squirt-ul...nu mai experimentasem asa ceva...a fost interesant o data desi la un momnet dat am crezut ca urineaza, atat de mult si-a dat drumul. Am pus cauciucul, am trecut la sex si m-am terminat dupa aproximativ 10 minute.Dupa, am mers la dus, am mai stat putin de vorba si am plecat lasandu-i suma de 100 de lei fara ca ea sa o ceara. Lucru pozitiv!!! Door to door peste o ora

Notele: locatie:7 oral 5 masaj 9 normal 7 gfe 8 ne-am si sarutat la propunerea mea

O experienta placuta, relativ ieftina pt timisoara cu o femeie care te face sa crezi ca iti este amanta. Eu o recomand!

P.S. Daca am uitat ceva imi cer scuze,este prima recenzie pe care o fac

Multumim de recenzie.....dar am tot citit si citesc pe forum lucruri care ma amuza pana la lacrimi...gen ''am plecat lasandu-i suma de.... lei fara ca ea sa o ceara.....''.Hmmmm pai mai frate Roman.....ia incearca sa nu ii lasi suma de....si vezi ce se intampla......Deci sa ne lamurim....''Doamna'' e o curva....punct...si daca e o curva e clar ca e pe bani....faza este ca e o curva gen ''pruna uscata'' si daca uneia de 19 ani ii dai 200.....la o ''pruna uscata'' cat ai vrea sa ii dai...300?Intreb si eu....

Link spre comentariu
  • Oras:craiova
  • Oras:craiova

Multumim de recenzie.....dar am tot citit si citesc pe forum lucruri care ma amuza pana la lacrimi...gen ''am plecat lasandu-i suma de.... lei fara ca ea sa o ceara.....''.Hmmmm pai mai frate Roman.....ia incearca sa nu ii lasi suma de....si vezi ce se intampla......Deci sa ne lamurim....''Doamna'' e o curva....punct...si daca e o curva e clar ca e pe bani....faza este ca e o curva gen ''pruna uscata'' si daca uneia de 19 ani ii dai 200.....la o ''pruna uscata'' cat ai vrea sa ii dai...300?Intreb si eu....

ceea ce am vrut sa subliniez este atitudinea ei fata de cadou...nu a cerut banii la inceput ca majoritatea si acest lucru m-a facut sa ma simt mai bine. Sa nu crezi ca nu stiu la cine am fost.

Link spre comentariu

am sunat azi la doamna inca mai activeaza.... eu am fost de multe ori la ea... pot zice ca am un mini abonament ca e placuta doamna... nu are mirosuri cum zicea colegul ... femeia e undeva la peste 45+ ... oral executat bine super.... normal supet ... anal nu face in schimb face squirt care e super ea zice ptr ea... halat 100 leusteni....

  • Like 1
Link spre comentariu

Eu i-am dat limbi la cioașcă si nu am simtit... i-am dat ca nu mi se pare ok ea sa mi-o sugă fara ca eu sa nu ii simt lindicu ... si nu are miros specific... e ok doamna... face dusch inainte de a se apropia de pumă "m egal cu l" si la finalizarr e super ok .....SUPER OK.... RĂUTĂCIOSILOR...PUP la p la adriana doamna

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...