Sari la conținut

Roman


Postări Recomandate

  • Oras:Roman
  • Oras:Roman

Intre Roman si Bacau:

 

-2 domnite la granita judeteana dintre Neamt si Bacau

-2 domnite pe langa centrala aia electrica cu John Deere

-2 domnite in parcarea de tiruri dintre Filipesti si Dumbrava

 

Atentie la boli totusi...

Mai este inca una intre Secuieni si Harlesti, aprox 35 ani, blonda, corp acceptabil, Curata, Destul de experimentata. Am fost la ea, se merita vizita. In parcarea de tiruri Filipesti si Dumbrava, am incercat-o doar pe cea blonda; frumusica, curata, comunicativa, NU te grabeste. In Roman ar fi una Alesia, dar nu am fost la ea, iar detalii mai exacte nu am gasit inca

Link spre comentariu
  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau

Mai este inca una intre Secuieni si Harlesti, aprox 35 ani, blonda, corp acceptabil, Curata, Destul de experimentata. Am fost la ea, se merita vizita. In parcarea de tiruri Filipesti si Dumbrava, am incercat-o doar pe cea blonda; frumusica, curata, comunicativa, NU te grabeste. In Roman ar fi una Alesia, dar nu am fost la ea, iar detalii mai exacte nu am gasit inca

Am vazut-o in Roman si pe Lidia dar eram cu radarul dupa mine si n-am reusit sa vorbesc nimic

Link spre comentariu
  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau

Am vazut azi una pe varianta, in apropiere de Petrom. Zici ca-i eroul negativ din filmul Alien...

Am vazut-o aseara pe Lidia, pe Smirodava, exact la intersectia cu Veronica Micle (Zona Dna Pop), ducea gunoiul la tomberoanele alea de pe colt. Din pacate iar eram cu radarul dupa mine, nu stiu cum de am mereu norocul asta. Oricum, inseamna ca locuieste la unul dintre blocurile vecine de pe acolo. Am sa mai frecventez zona. si am sa casc ochii. 

Link spre comentariu
  • Oras:Roman
  • Oras:Roman

Daca aveti alte detalii despre Lidia sau alta fata poate scrieti aici.O seara buna va doresc.

Sigur nu ai citit tot ce s-a scris in acest topic... Fiecare a scris TOATE detaliile cunoscute despre Lidia, dar si despre fetele de pe "varianta", sau din alte zone...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...