Sari la conținut

hotel cu piscina bucuresti


Postări Recomandate

  • Telefon: Intrucat nu mai exista... :)
  • Oras:Spania. Barcelona. Sau pe langa...
  • Telefon: Intrucat nu mai exista... :)
  • Oras:Spania. Barcelona. Sau pe langa...

Daca vrei pentru fu..fu.. mi s-a spus (nu am fost personal) ca, desi zona e relativ nasoala (Ghencea) hotelul ar fi belea:

http://www.booking.com/hotel/ro/premier-palace-amp-spa.html

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

e fix o pula vere,te vor deranja toti corporatistii care au birourile langa,adica cladirea invecinata.Sa nu mai punem la socoteala traficul care se aude chiar si din spatele hotelului,pe malul lacului Floreasca

Cumetre, te-ai trezit cu fata la perna? :))))
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Cumetre, te-ai trezit cu fata la perna? :))))

Nu frati-miu,dar parca plm,cand vad raspunsurile astea ma ia capu.Nu mai zic de inceputul topicului,adica cum plm mah sa pui asemnea intrebari? cand pute Bucurestiul de hoteluri cu piscina,si culmea,super cunoscute.....Bine,acum conteaza si cat vrei sa dai,dar sa fim seriosi,noi care stam in Bucuresti si mergem pe la piscine la hoteluri,cum e?AAA,si inca o treaba,imi plac raspunsurile celor care au dat cautare in Goagal,sau au vazut doar una dintre multe piscine ale hotelurilor existente.

P.S e misto in concediu?

  • Like 3
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:romania
  • Oras:romania

Nu frati-miu,dar parca plm,cand vad raspunsurile astea ma ia capu.Nu mai zic de inceputul topicului,adica cum plm mah sa pui asemnea intrebari? cand pute Bucurestiul de hoteluri cu piscina,si culmea,super cunoscute.....Bine,acum conteaza si cat vrei sa dai,dar sa fim seriosi,noi care stam in Bucuresti si mergem pe la piscine la hoteluri,cum e?AAA,si inca o treaba,imi plac raspunsurile celor care au dat cautare in Goagal,sau au vazut doar una dintre multe piscine ale hotelurilor existente.

P.S e misto in concediu?

nu sunt din bucuresti de ai intreb sau mai bine sterg topicul

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

nu sunt din bucuresti de ai intreb sau mai bine sterg topicul

vere,in era internetului tu pui asemenea intrebari?

 

un hotel cu piscina 2 3 stele pana la 200 ron camera zona cat mai centrala

Si io as vrea in Caraibe cu 200 de euro.

Repede te mai aprinzi.Pai ori vrei sa fii sultan,ori nu mai esti? Adica si central,si piscina si maxim 200 ron.....aaaa,si poate fata sa vina la tine si pe 50 ron,zic si eu,ca ce plm ai piscina,nu?

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu

  • Oras:romania
  • Oras:romania

vere,in era internetului tu pui asemenea intrebari?

 

Si io as vrea in Caraibe cu 200 de euro.

Repede te mai aprinzi.Pai ori vrei sa fii sultan,ori nu mai esti? Adica si central,si piscina si maxim 200 ron.....aaaa,si poate fata sa vina la tine si pe 50 ron,zic si eu,ca ce plm ai piscina,nu?

multumesc esti dragut

  • Minus 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...