Sari la conținut

Pustoaica Limpezis


Postări Recomandate

  • Oras:ROMÂNIA
  • Oras:ROMÂNIA

Erau 2 la bronzat acolo! Am fost eu cu una dintre ele astazi! Ca si tarife practica 50combinat si 40 oralul. Am vorbit cu ea si ne-am inteles la un oral protejat la 30 lei.

Locul de desfasurare a actiunii este mai la dos pe campul ala!

Oral: 7-8 (destul de deep).

Normal: / ( nu fac normal cu fetele de la strada)

Halat: 30 lei

Gfe : destul de comunicativa. Nu da o nota clara.

 

Sa aveti spor !!!

Link spre comentariu

Mda, pe caldurile astea nici gandirea nu scapa nefiarta...

In drum spre bucuresti am vazut intre satele mentionate undeva pe dreapta dinspre cioranca limpezis, la umbra stateau 2 tinerele in echipament de plaja..fizic bun, dragute la fata, 20 de ani declarati si cam atata le-as fi dat..una bruneta ochelari soare, mai draguta decat ailalta care avea ceva ochelari de secretara..dar aman2 merg trase in shtanga..aleg bruneta, purcedem cca 50 m de locatia lor, achitat 40 pt normal dupa o discutie legata de pozitia actiunii cu greu mergem in spate pe bancheta pt una clasica..montat plasticu rapid fara preludii si fineturi, putin cam brutal,dat slipu jos putin, urmat de un "sper k nu te tine prea mult pe caldura asta"..dat rapid si cer un setvetel aruncat in sila si se cara in aceleasi figuri..acuma pt 40 de lei a mers, pacat k intr-adevar nu are umbra zona aia si se cam vede din strada..cand mai trec o incerc si pe secretara aia si va povestesc..pe asta o recomand pt una rapida, ieftina, e tanara si nu arata rau deloc, iar pe mine m-au amuzat figurile ei..

Link spre comentariu

Mda, dupa primul asa zis esec am zis sa o incerc si pe cealalta tipa..am oprit si am asteptat putin pana au terminat de dat cu ulei de plaja, am luat-o si 50 metri mai incolo am oprit k sa aflu k normalul se face cu 2 prezervative..am acceptat ce era sa fac doar am platit..dupa ce si a mai intins uleiul pe burta, dupa ce a pus capatul rupt de la ambalajul prezervativului in ambalaj, dupa ce le a aruncat tacticos cu niste figuri de mare diva, am poposit cu salamul in pasarica ei umezita cu saliva si iar figuri k o apas prea tare k nu stiu ce..dat repede si terminat in timp ce o alta masina trecea pe langa in drum spre futaiul colegei ei de munca..per ansamblu fetele nu sunt rele k aspect, curatenie..dar au niste figuri pt care eu nu o sa mai revin la ele..oricum zona buzaului este moarta atat k si sectiune pe acest foru m unde recenziile nu sunt apreciate, cat si ca activitate futaistica, k exponate, petarde, etc

Link spre comentariu
  • Oras:Unde vrea p _ _ a mea!
  • Oras:Unde vrea p _ _ a mea!

Mda, dupa primul asa zis esec am zis sa o incerc si pe cealalta tipa..am oprit si am asteptat putin pana au terminat de dat cu ulei de plaja, am luat-o si 50 metri mai incolo am oprit k sa aflu k normalul se face cu 2 prezervative..am acceptat ce era sa fac doar am platit..dupa ce si a mai intins uleiul pe burta, dupa ce a pus capatul rupt de la ambalajul prezervativului in ambalaj, dupa ce le a aruncat tacticos cu niste figuri de mare diva, am poposit cu salamul in pasarica ei umezita cu saliva si iar figuri k o apas prea tare k nu stiu ce..dat repede si terminat in timp ce o alta masina trecea pe langa in drum spre futaiul colegei ei de munca..per ansamblu fetele nu sunt rele k aspect, curatenie..dar au niste figuri pt care eu nu o sa mai revin la ele..oricum zona buzaului este moarta atat k si sectiune pe acest foru m unde recenziile nu sunt apreciate, cat si ca activitate futaistica, k exponate, petarde, etc

"Ba esti prost!" Cu 2 prezervative? Care a fost explicatia ei de dorea sa o faca cu 2 prezervative?....care era problema daca era numai unul?....daca vroia cu 2 prezervative atunci de ce nu 3-4-5? (zic si eu)

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:BUZÄ‚U
  • Oras:BUZÄ‚U

 

salutare lovetofuck. Ai luat si tu un număr de telefon a fethei din limpezis? Ai fi de mare ajutor daca ne-ai ajuta cu numarul de telefon a domnișoarei. In ce zona ai gasit'o si in jurul'carei ore ai gasit'o? Vorbim despre ea si nu avem nici un număr de telefon sa o putem contacta. Poate ne poți ajuta cu numarul de telefon lovetofuck. 0 seară placuta!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

salutare lovetofuck. Ai luat si tu un număr de telefon a fethei din limpezis? Ai fi de mare ajutor daca ne-ai ajuta cu numarul de telefon a domnișoarei. In ce zona ai gasit'o si in jurul'carei ore ai gasit'o? Vorbim despre ea si nu avem nici un număr de telefon sa o putem contacta. Poate ne poți ajuta cu numarul de telefon lovetofuck. 0 seară placuta!

 

speram sa glumesti cu numarul de telefon... dar vad ca insisti

 

omule astea sunt fete de strada, de parcari, de tiristi, si cine mai trece pe acolo si prefera o muie, un futai pe repede inainte, in masina sau langa masina intr-un loc mai cote, dupa cum te intelegi cu fata acolo

nu da nici una nr de telefon, si chiar daca il da nu ai ce sa faci cu el....sa iti faci programare la kilometru 98 pe E85 sau cum???

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:buzau
  • Oras:buzau

in legatura cu fetele de la limpzis am oprit odata la ele. cam prin luna august ca nu prea trec des pe akolo. sunt de etnie am preferat un oral. sa urcat in masina ma bagat pe un camp unde era sa nu mai ies din cauza noroiului. cateva note

oral protejat sau ne eu am preferat pro ii dau un 7 ca sa plictisit repede si a luato la mana.corp: 8 arata binishor. pret 30 lei. cerea 40 dar am negociat.nu prea va recomand.dar fiecare cu gustul lui. imi ccer scuze pentru greseli. e prima recenzie. spor la trageri!!!!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...