Sari la conținut

salon ENIGMA 0755658529


Vizitator palosugros

Postări Recomandate

Vizitator palosugros
Reputație: 0

incantat de calitatea constanta a prestatiilor din saloanele de masaj, am fost mereu curios sa vad ce a mai aparut nou. Acum doua zile, dupa o intalnire care s-a prelungit, la o ora destul de tarzie, am fost dus de un taximetrist la o locatie din Bucium, foarte discreta, unde se pare ca e unul din cele mai vechi saloane din Iasi, ENIGMA. Mi-a dat un numar sa sun in prealabil si mi s-a comunicat faptul ca pot gasi o singura domnisoara, exceptional de frumoasa. Pe scurt mi-au spus si serviciile si am fost inviat la ei pentru a ma convinge. Ajuns acolo ( intr-o vila pe o straduta laturalnica imediat dupa pasarela Bucium) am fost intampinat de o matroana amabila si condus la etaj, unde am fost intampinat de o frumusete absoluta de miniona blonda, intr-un corset lejer si pe tocuri imense. Am decis instantaneu sa raman pentru o ora de masaj thailandez la 200 lei. Am intrat intr-o camera amenajata perfect, lumina rosie, muzica in surdina, lumanari parfumate, totul discret, unde m-am dezbracat rapid si am fost invitat in dus. Revenit, fata ma astepta in tinuta de lucru, cu sanii la inaintare - intrebat daca prefer ulei sau crema, un mare plus ca sunt si uleiuri si creme foarte bune, neutre - fara miros pronuntat> Uimitor e faptul ca fata zambeste mereu si vorbeste, te intreaba ce iti doresti.

 

Actiunea a inceput cu un masaj lent pe picioare, fese, spate si in zona cervicala desi era evident ca nu prea isi avea rostul la ce entuziasm starnise fata in soldatul care statea gata de actiune, A ras cand a spus ca "nu pentru masaj ai venit, nu" si a inceput o lupta cu buzele, cu lima, ventuze aplicate lateral, actiune de nota 100. Prima finalizare a fost rapida, dupa care socializare de calitate, fata desteapta si amuzanta, La al doilea numar a spus ca spera sa fiu mai relaxat, si oricum - maketing de exceptie - a spus sa revin cand o sa fiu intr-o pasa mai buna ca si ea o sa poata sa ma satisfaca mai bine. Numarul a debutat la fel cu masaj, un minus ca nu prea m-a lasat sa o ating .. in rest, atentia asupra mea, maxima.

 

Locatie:                                8,5 - pozitie discreta, atmosfera intima, saltea confortabila / - baia cu apa cam rece
Aspect fizic Andreea:           9,5 - 20 de ani, 40 kg, 1,50, sani frumosi, fund obraznic, foarte sexy
"Thailandez" cu happy end: 10 - excelent, creativ (dar fara DT) CIM
Normal:                                 am insistat si am plusat dar nu si nu ... in unele momente am avut senzatia ca ar fi pe punctul de a spune da, dar revenea la replica "inca nu prea ne stim"
GFE:                                    7,5 provocatoare la modul rautacios uneori - "stiu ca ai vrea dar nu se poate"
Atitudine:                              10 - fata de ceea ce a promis, a facut chiar mai mult. cu multa deschidere
Igiena:                                  10 - placut impresionat, foarte curata, fara mirosuri
 
Halatul oficial: 200 ron (1h) si cadou personal de 100 RON.
Link spre comentariu
  • Oras:iasi
  • Oras:iasi

Buna seara. Nu frecventez foarte des acest gen de locatii dar am zis sa las o recenzie... Am fost mai demult (in urma cu aprox 1-2 luni), intr o zi lucratoare, in jur de ora 17.


Locatia este undeva spre Bucium, cum a descris colegul mai devreme. O vila corespunzatoare pentru acest gen de activitati, discreta.


Am avut norocul sa intalnesc o fata mai scunda, slabuta, blonda (165 aprox 50kg), sani potriviti spre mici, corp f frumos, joviala. Am uitat numele, dar cred ca era Andreea (sau ceva f asemanator) Foarte lipicioasa, foarte iubareata si atractiva, a stiut sa ma atraga instantaneu. Am optat pentru tailandez cu dus asistat, la care a participat intr-un mod foarte placut... mangaieri, imbratisari... Am trecut in dormitor unde a inceput masajul de relaxare... ok, nimic spectaculos, dar eu sunt mai greu de multumit din acest punct de vedere. Discutii placute, senzuale. Am continuat cu un oral foarte bine executat, chiar daca mai punea manuta uneori, nu stanjenea niciodata.... Finalizarea nu a fost CIM (spunea ca nu se poate la prima intalnire...) Am reluat un dus si un masaj, dar a doua finalizare nu s a putut realiza (din cauza mea, eram usor grabit)


Locatie: 8 - discreta dar departe de centru.... locuri de parcare putine in zona, dar suficiente la bulevardul mare


Aspect: 9 - 20 de ani (dupa spusele ei posibil 21-22) foarte sexi, exact pe gustul meu. pentru 10 ar trebui sa o iau de sotie

Masaj: 8 - foarte bun, dar fiind mica, nu are suficienta forta pentru a face cu adevarat masaj de relaxare

Oral: fara DT sau CIM dar foarte placut, atentie la zonele anexe...

GFE: 9. Am insistat sa revin cumva dar nu s a putut

Igiena: 9, fara mirosuri. se simtea totusi usor abraziva zona... (epilata poate cu o zi doua inainte)

 

Cost 250 1 ora, a meritat toti banii

 

Am incercat sa revin ulterior dar am inteles ca domnisoara respectiva a plecat/ s-a lasat de meserie... Am intalnit o alta tanara, bruneta cu par lung, tatuaj pe corp.... care insa nu m a atras suficient... N am mai insistat...

 

Locul e ok, dar fara respectiva domnisoara nu cred ca voi reveni.
  • Like 4
Link spre comentariu

Am fost la acest Salon sunt si fete OK dar depinde pe cine nimeriti.

Eu am fost acu ceva vreme si am fost dezamagit nu atat de salon..cat de figurile unei anumite domnisoare una cu tatuaje. Era in Weekend voiam sa.. intelegeti,sa ma relaxez

Nu sunt un tip pretentios de fel, mie Salonul asta mi l,a recomandat un tip.

Buun zis si facut.

 

Ajung inauntru atmosfera placuta,fetele dragute asa si asa cat am putut sa vad pt ca nu au vrut sa aprinda lumina sa le vedem mai bine.. M-am hotarat la domnisoara tatuata ..

 

Masajul a fost OK dar atitudinea aroganta a domnisoarei ma face sa nu mai revin la Salon!

Nu sunt in tip pretentios nu am fortat-o sa faca ceva ce nu a vrut, din contra.

La sfarsit am intrebat-o daca mai stau, e posibil sa facem sex?

A fost nesimtita so m-a jignit.

 

M-am hotarat sa scriu aceasta recenzie nu din frustrare,.. ci pt ca (acum urmeaza faza cea mail tare!) dupa ce duduia a facut atatea figuri si o da ca ea nu face Sexca Salonul asta e "serios" so late vrajeli din astea,... Zilele urmatoare a fost acolo un amic si a f... Cu so din placere so nesilita de nimeni pe domnisoara Andreea.)))

 

Asa ca dragi Camarazi futaciosi, apelati cu incredere! (sau daca ati fost tratati in felul in care am fost eu tratat mai bn nu )))

  • Minus 1
Link spre comentariu

Asta m-a enervat tot timpul la Saloanele masaj gen .... Ipocrizia ...si sa mai si jignesti un Client ...faci atatea figuri cand te intreaba daca se face sex , apoi vine Altu si de acelasi pret ii faci tot pachetu )))) ... si "labarii" mai vb intre ei domnisoara Andreea ....

Cu atitudinea asta veti pierde clienti. atat am avut de spus Nota 6

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator p1ctorul
Reputație: 0

Am fost la acest Salon sunt si fete OK dar depinde pe cine nimeriti.

Eu am fost acu ceva vreme si am fost dezamagit nu atat de salon..cat de figurile unei anumite domnisoare una cu tatuaje. Era in Weekend voiam sa.. intelegeti,sa ma relaxez

Nu sunt un tip pretentios de fel, mie Salonul asta mi l,a recomandat un tip.

Buun zis si facut.

 

Ajung inauntru atmosfera placuta,fetele dragute asa si asa cat am putut sa vad pt ca nu au vrut sa aprinda lumina sa le vedem mai bine.. M-am hotarat la domnisoara tatuata ..

 

Masajul a fost OK dar atitudinea aroganta a domnisoarei ma face sa nu mai revin la Salon!

Nu sunt in tip pretentios nu am fortat-o sa faca ceva ce nu a vrut, din contra.

La sfarsit am intrebat-o daca mai stau, e posibil sa facem sex?

A fost nesimtita so m-a jignit.

 

M-am hotarat sa scriu aceasta recenzie nu din frustrare,.. ci pt ca (acum urmeaza faza cea mail tare!) dupa ce duduia a facut atatea figuri si o da ca ea nu face Sexca Salonul asta e "serios" so late vrajeli din astea,... Zilele urmatoare a fost acolo un amic si a f... Cu so din placere so nesilita de nimeni pe domnisoara Andreea.)))

 

Asa ca dragi Camarazi futaciosi, apelati cu incredere! (sau daca ati fost tratati in felul in care am fost eu tratat mai bn nu )))

 

 

Asta m-a enervat tot timpul la Saloanele masaj gen .... Ipocrizia ...si sa mai si jignesti un Client ...faci atatea figuri cand te intreaba daca se face sex , apoi vine Altu si de acelasi pret ii faci tot pachetu )))) ... si "labarii" mai vb intre ei domnisoara Andreea ....

Cu atitudinea asta veti pierde clienti. atat am avut de spus Nota 6

Asta numesti tu recenzie :)) Este reclama falsa si mirosi si a pește ! :slap2

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

am fost si eu pe la Salonul respectiv si pot sa spun ca nu mi-a facut nici o impresie fbuna nici proasta...

Subscriu la ce spun colegii de mai sus.....  ca ”unele” domnisoare au anumite figuri si impresii care lasa de dorit

 

la Donsoara Andreea (tipa cu tatuaj) parca asa o chema...face si sesiuni ”private” in tatarasi la o vila...  a fost un tip...   si se poate lasa si cu ”surprize placute” (intelegeti voi) mai mult decat promite fata la salon.a fost un prieten la ea....   binenteles ca nu isi spune numele aici, ... dar ? 

 

pt cine doreste cine pofteste ...numai mare grija. Saloanele astea sunt pline de PESTE ...daca intelegeti...   si figuri.....   pt o distractie ocazionala recomand %

 

Nu recomand persoanelor casatorite sau cu obligatii. prietenul care a avut ”contact” cu una din domnisoare...   este cautat si nu in sensul bun de persoane dubioase...  de etnie....  dupa ce a fost la acest salon....

 

Deci...  incercati pe riscul dvs O Seara buna si Spor la...  ;) 

Link spre comentariu

Vizitator p1ctorul
Reputație: 0

La ce anume face reclama daca isi spunea parerea ca nu înteleg ?

NU conteaza parerea respectivului, conteaza recenzia. Iar aceasta din urma lipseste cu desavarsire !!! Te invit sa citesti, din nou, cele 2 postari, mai ales postarea cu numarul 6 si vei vedea cum " divinizeaza " asa-zisul salon ;)

  • Like 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...