Sari la conținut

Royal Salon Iasi Va Asteptam 0752989171


Postări Recomandate

  • Telefon: ererewer
  • Oras:bucuresti
  • Telefon: ererewer
  • Oras:bucuresti

 

In ce zona aveti locatia ? Multumesc ?

Strada Mitropolit Varlam nr.1 Bloc 902 Scara C. Intrare separata de scara 

 Nu mai publicati BLOCUL SCARA !  ca pe urma o sa treziti cu POLITIA SI  DIICOT LA USA ... asta le spuneti clientilor la telefon !!!!!!  cereti adminilor sa va editeze postarea...

Link spre comentariu
  • Telefon: -
  • Oras:Iasi
  • Telefon: -
  • Oras:Iasi

Acum ceva timp in urma am trecut pe la acest salon dar nu am stat. Sun, raspunde promt si cum ajung la locatie gasesc 2 tipe un BBW blonda cred ca e si matroana in tatele goale ceva de visss si o brunete din rural in cu mijeta la vede cu oja sarita cred ca si mirosea putin, cu inca cineva prin alte camere. Evident ca NU am stat, asa ca NUUU recomand nici o data nici macar o data!!! Have a nice day !!!

  • Like 9
Link spre comentariu

Buna la toti. Sunt nou pe acest site ,si incercand sa ma relaxez am ajuns la acest salon. Am trecut pe la d-ra din poze blonda in urma cu 2 zile si am ramas cu o impresie f buna. O tipa la 1,70 sâni mari,fund bombat, are un tatuaj pe coastă interesant,cu forme rubensiene ( mie mi.a plăcut,gusturile nu se discuta) Primirea ok , camera plăcerilor la fel, șervețele umede, crema,ulei,au masă de masaj și canapea. Tipa te întreabă unde vrei masajul să stai confortabil. Am preferat masa, oglindă mare pe perete. Masajul a fost o nebunie curata. Dupa ce m-am asezat domnisoara m-a dat cu ulei, a inceput sa se frece de mine, sa se roteasca, si sa si maseze in acelasi timp si toate astea fara sa cada de pe mine de am crezut ca este caracatita!!!

 

Prezenta  10  frumoasa, glumeata , atenta

 

Aspect 9 ,blondă ca în imagini,3 4 kg să mai dea jos ar fi perfect

 

 

Oral - 10   excelent, nu se grabeste , atenta la ouțe și soldățel. Îl ia pe tot în gura,scuipa le el,linge, bate peste gură,limbă.

 

Igiena 9,5 elipata, fără mirosuri suspecte.

Recomnd această domnișoară cu căldură.

Seara făină!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: -
  • Oras:Iasi
  • Telefon: -
  • Oras:Iasi

Buna la toti. Sunt nou pe acest site ,si incercand sa ma relaxez am ajuns la acest salon. Am trecut pe la d-ra din poze blonda in urma cu 2 zile si am ramas cu o impresie f buna. O tipa la 1,70 sâni mari,fund bombat, are un tatuaj pe coastă interesant,cu forme rubensiene ( mie mi.a plăcut,gusturile nu se discuta) Primirea ok , camera plăcerilor la fel, șervețele umede, crema,ulei,au masă de masaj și canapea. Tipa te întreabă unde vrei masajul să stai confortabil. Am preferat masa, oglindă mare pe perete. Masajul a fost o nebunie curata. Dupa ce m-am asezat domnisoara m-a dat cu ulei, a inceput sa se frece de mine, sa se roteasca, si sa si maseze in acelasi timp si toate astea fara sa cada de pe mine de am crezut ca este caracatita!!!

 

Prezenta  10  frumoasa, glumeata , atenta

 

Aspect 9 ,blondă ca în imagini,3 4 kg să mai dea jos ar fi perfect

 

 

Oral - 10   excelent, nu se grabeste , atenta la ouțe și soldățel. Îl ia pe tot în gura,scuipa le el,linge, bate peste gură,limbă.

 

Igiena 9,5 elipata, fără mirosuri suspecte.

Recomnd această domnișoară cu căldură.

Seara făină!

 

 

 

Evident ca hop a aparut si un nou membru atat de multumit incat sa rupeti usa , domnisora draga si rubensiana stiu ca e greu si e putin fomita dar te rog sa iti schimbi colega cu una buna tate si poate cand o fi aia ocupata prinzi si tu sa "sugi" un ban cinstit ... In rest dragi colegi aveti incredere in mine ca momentan gasiti ceva dezolant in locatie...

  • Like 9
Link spre comentariu

Salut,

O sa fiu foarte scurt. NU RECOMND.

Am rămas dar am făcut o mare greșeala.

Masajul cu dus asistat inseamana doar dus si un oral execrabil. După aceea te invita sa pleci.

Locația - 1 urat mirositoare;

Fata - foarte urâta, grasa si needucata;

Prestație: oral sub dus execrabil;

O mare teapa .

De evitat.

  • Like 5
Link spre comentariu
Vizitator palosugros
Reputație: 0

curios de noutatile din saloanele iesene, ma prezint vineri - dupa telefonul prealabil la care domnisoara a incercat sa fie cat mai draguta dar "nu putea sa se pronunte" - in locatia mentonata, o casa transformata in salon de masaj - cu ceva luminite, canalepe si prosoape. Ce mi s-a spus la telefon am gasit si acolo, 5 fete, una pe care o stiam foarte bine din alte doua saloane anterioare, una blonda voluptuoasa ( a se citi plinuta cu indulgenta), una plictisita de nici nu am retinut detaliile ei dar ... behold ... doua piese de rezistenta absoluta, doua pustoaice creole, inalte, slabute, cu forme superbe. Am incercat sa aflu detali despre servicii - am apreciat ca fetele au fost foarte sincere - fara sex (clar!), fara finalizare orala chiar si la masajul thailandez, fara atingeri din partea mea, ora inseamna de fapt 40 de minute si o finalizare - doua in cazuri speciale. Deci nu am ramas, insa mi-a ramas gandul la cele doua creole. Am incercat sa discut cu fiecare din cele doua, am incercat sa le "motivez" ... nimic nu a functionat. Poate altcineva are mai mult succes sau poate cu timpul fetele vor realiza ca e necesar altceva ca sa ai clientii doriti (am experimentat personal trei cazuri in care fete care la inceput nu faceau o serie de chestii la urmatoarele intalniri erau maestre)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...