Sari la conținut

Blonda-0755348480


Postări Recomandate

  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Vezi ca barbat'su lucreaza in mall,la cinema city...si filmeaza in HD,toate intalnirile.Dupa ce-ti faci damblaua,esti santajat cu difuzarea filmarii pe micile ecrane...chiar vrei sa te vada juma' de Iasi cum te dihanesti intre picioarele anei doush' sase?   :pompomgirl: gandeste-te....dezmostenit de tata,dat afara de la munca,barfit de babe,huiduit,fugarit pe strada,batut cu oua,etc.. vai de pula mea.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:iasi
  • Oras:iasi

Vezi ca barbat'su lucreaza in mall,la cinema city...si filmeaza in HD,toate intalnirile.Dupa ce-ti faci damblaua,esti santajat cu difuzarea filmarii pe micile ecrane...chiar vrei sa te vada juma' de Iasi cum te dihanesti intre picioarele anei doush' sase?    :pompomgirl: gandeste-te....dezmostenit de tata,dat afara de la munca,barfit de babe,huiduit,fugarit pe strada,batut cu oua,etc.. vai de pula mea.


                                                                                                                                                                                                                     DE      LA    CE   TE   AI    LUAT    , nu mai minti lumea c nu e asa fraera sa nu stie cum arata o camera de filmat ,,,, camera mea e simpla cu un telivizor va puteti uita cind veniti ,, NU AM CAMERE DE FILMAT IN LOCATIE ,,,,,,,,,,,VA ASTEPT SA NE Simtim  BINE valabil pentru cei cu capul pe umar  ;       

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:pe o frunză @Coccinella.sexpunctata
  • Oras:pe o frunză @Coccinella.sexpunctata

 

 ,,,,,,,,,,,VA ASTEPT ....  valabil pentru cei cu capul pe umar  ;       

 

In general capul (pt cine-l are) sta intre umeri ... in unele cazuri particulare ... se mai pozitioneaza si intre...  picioare.

Daca iti "reduci" campul de selectie la aia cu capul pe UN umar ... fie ei de dreapata sau stanga ... o sa iti fie greu  :blushing2 

Hai bafta si ... nu mai pune la inima ... stii ca ... nu numai la telivizor baietii e rai.   

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...