Sari la conținut

caut sclav pentru umilire


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

scuzele mele ca nu am citit tot nu am rabdare... la soft poti include poney play, pet training si unul din favoritele mele sa iti trasnformi submisivul in mobilier. uneori un scan, alteori cofee table pe care sa iti odihnesti picioarele, human ashtray daca esti fumatoare il poti folosi drept scrumiera  samd

 

În încărcător de Iphone poți să-l transformi? P-al meu l-am bulit.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Vrabio,păi ce faci? Lași sclavii in ceață?

Imi cer scuze

probleme care nu m-au prea lasat sa ma ocup cum trebuie de una de alta asa ca a meritat un timp de stat cumintica pe bara.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Sclav pt umilire... sunt al tau!!

 

 

Vreau so eu sa fiu tratat ca in gunoi..or mess SE poate??

 

 

Aș dori și eu cunningulus și uro.Se poate

 

 

superba! de abia astept sa venerez picioarele Stapanei!

o mica povestire
 

acum cateva zile petrecuta

 

 

il asteptam de ceva vreme

imi promisese ca va veni atunci cand ii voi cere eu

si pana atunci nu l-am chemat niciodata, ma gandeam ca e mai bine sa astepte, sa-si doreasca, sa implore sa-mi doresc sa-mi fie la picioare.

in dimineata aceea m-am trezit bine dispusa iar el mi-a trimis o fotografie in care spunea "ti-am cumparat stapana, cum am promis, va veni in 10 zile". Dar nu vedeam ce, ca era un link, netul mergea prost, m-am si enervat ca nu reuseam, curioasa din fire l-am intrebat "ce e, zi repede ca ard de nerabdare!". 

Ma bucuram mai ceva ca un copil mic la vederea unei noi jucarii sub pomul de Craciun. Era exact jucaria pe care o asteptam de mult timp. Nu va zic ce, va arat poza cand primesc coletul. 

In fine!

 

Am considerat ca gestul lui merita o recompensa si i-am cerut sa vina, asa cum ii promisesem.

I-am dat adresa exacta si i-am zis ca daca se rataceste va fi pedepsit. 

A ajuns la timp, acolo unde trebuia si l-am poftit in casa. 

Inca de la intrare i-am apreciat atitudinea, exact genul care imi place, suficient de umil cat sa ma multumeasca, suficient de barbat cat sa ma surprinda. I-am intins mana, ne-am cunoscut si l-am indrumat catre camera mea. 

Am discutat alte cateva minute, ca pentru prima vizita, asa fac intotdeauna cu un hoinar nou, ne descoperim si stabilim care sunt limitele, ca sa nu intampinam dificultati pe parcursul sedintei, care sa ne determine in vreun fel sa punem pauza sau sa incheiem. 

I-am ascultat ideile, i-am inteles limitele si am dat start.

 Nu era contracronometru deci stiam ca pot sa fac ce vreau si sa merg cat de departe imi doresc, caci el era experimentat si destul de deschis catre orice ar fi insemnat placerea mea. 

Inca am limitele mele, inca nu accept brutalitatea excesiva sau jocurile care lasa traume vizibile, asa ca ne-am rezumat la chestii soft si incitante.

 L-am trimis la dus pentru ca totul sa fie cum se cuvine, timp in care mi-am pregatit cateva jucarioare. De la dus i-am zis sa vina pregatit de orice ca sunt binedipsusa si am imaginatia la cote maxime. 

Asa a si fost.

Cand a venit i-am zis ca de acum va fi sclavul meu si va purta mereu un nume, nume care il va reprezenta in totalitate. 

Ca va fi catelul meu cel iubitor si supus, care imi va indeplini parte din dorinte si se va supune, adorandu-ma pe mine si toate cele ce-mi apartin. 

I-am pus zgarda de gat si lesa si l-am condus in patru labe spre oglinda din hol, parcurgandu-mi drumul ca un mers pe podium, pe tocurile mele inalte sub forma de cui atasate pantofilor mei preferati. 

In oglinda i-am aratat ce fata de potaie are si ca ramane vesnic potaia mea, interzicandu-i ca vreodata sa aiba alta stapana pe care sa o slujeasca in postura de dog. 

L-am adus inapoi in camera, in aceeasi postura canina si am continuat jocul. Porunca dupa porunca mi-a fost indeplinita si am considerat ca merita ca recompensa sa-mi poata atinge cu limba umeda, ca de potaie pofticioasa, pasarica prin chiloteii pe care ii purtasem in seara dinaintea intalnirii. 

Chiloeii purtau mirosul meu natural si recompensa primita a fost pe masura. 

Doar ca el nu a stiut sa savureze din plin acest dar asa ca si-a primit o binemeritata pedeapsa de facesitting si trampling, pentru ca pe viitor sa inteleaga mai bine ca trebuie sa aprecieze recompensa primita.

 A inteles ca era momentul sa-mi adore picioarele si sa aiba grija de fiecare particica din stapana lui, atat cat primise acordul. 

M-am jucat cu picioarele pe penisul lui aflat in erectie, chestie care ma incita maxim. Isi dorea sa ma atinga dar stia ca este deja prea mult sa-mi ceara asta. 

I-am legat apoi pensiul cu un snur de jur imprejur pe toata lungimea lui aflata in erectie si in asa fel incat sa-i cuprind testiculele si sa nu poata ejacula. 

L-am intins in pat si sprijinindu-ma de perete am calcat cu talpile pe fiecare particica din el,ca pe un pres, impregnandu-l cu urmele picioarelor mele fine si parfumate. Stiam ca adora senzatia, l-am lasat sa-mi sarute talpile, degetele, etc. 

Il vad si acum cum ma implora sa-l lasa sa termine, cat de mare era dorinta lui.

 In prima faza as fi vrut sa-l lasa asa, ba chiar as fi vrut sa-l las legat cu siretul meu de penis, sa stea pedepsit pana la urmatoarea vizita, interzicandu-i orice forma de masturbare sau de ejaculare.

 Apoi m-am razgandit. 

Fiecare data a lui cand spunea "te implor stapana" ma excita din ce in ce mai tare.

 M-a implorat chiar sa ma aduca pe culmile extazului, sa imi deguste mierea piersicutei. 

Si l-am lasat ca imi placea dorinta si ardoarea cu care simtea ca vrea sa ajunga acolo. 

Dupa cateva minute de placere a venit si orgasmul, chestie care l-a excitat teribil. Inca ma implora sa il las sa termine. 

Dar eu mai aveam pentru el o recompensa de care imi spusese de la inceput. 

Asa ca am mers in baie impreuna, s-a asezat in cada iar eu deasupra lui tinandu-l cu o mana de par si cu cealalta sprijinindu-ma de perete, un picior in fata lui si unul deasupra lui, picatura cu picatura, strop cu strop, pana cand el a degustat aroma si deliciul unui dus auriu mult asteptat. 

Atunci a finalizat si el si l-am simtit multumit si implinit. 

Am facut dus si l-am condus apoi , incheind astfel sedinta. 

Desi era prima data cand ne vedem, timpul a fost o exceptie si sedinta a durat mai bine de doua ore. Doua ore de seductie, erotism si mister, dorinta si adulare. 

Una dintre experientele memorabile pe care mi-ar placea sa le repet. Poate tot cu el, poate cu altcineva, cine stie. 

Mersi pentru tribut. Stiam ca vei stii sa apreciezi!

 

Sa-mi ramai fidel!

 

 

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator sarlatanu
Reputație: 0

Jura-te ca nu ai visat.

 

PS. Vezi ca in cazul de fatza, " Stiam ca vei stii sa apreciezi" se scrie cu un singur "i", adica " Stiam ca vei sti sa aprecezi".

PSs: Unde nu stii cati de i sa pui, intreaba pe sorina ca vad ca nu se autosesizeaza in toate cazurile:)))

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Imi cer scuze

probleme care nu m-au prea lasat sa ma ocup cum trebuie de una de alta asa ca a meritat un timp de stat cumintica pe bara.

Daca ajungeti in brasov puteti face un scenariu de rapire si sechestrare? Va implor:)
Link spre comentariu
  • Oras:I`m here, I`m there, I`m everywhere. So beware.
  • Oras:I`m here, I`m there, I`m everywhere. So beware.

Sal imi poti da nr de tel pentru ca nu gasesc semnatura

 

 

Cum dorești tu

 

În semnătura ai un nr de telefon, un link pt info,un email găsești pe acolo.

Ma suni

 

 

Pentru programari sunati: 0758.609.361 (lucrez cand am chef si cu cine am chef!)

Pentru informatii cititi : Recenzii aici : http://nimfomane.com/forum/topic/9595-totul-despre-randunica/

Info si contact:

http://totuldesprerandunica.blogspot.ro si/sau http://epilaremasculina.blogspot.com

bdsm :http://stapanarandunica.blogspot.ro

 

 

Acum o vezi?? :slap2 :slap2 :slap2

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Da draga stapana, am incercat sa te sun dar nu am reusit sa te prind. Poate ne vedem saptamana aceasta?

 

Pentru programari sunati: 0758.609.361 (lucrez cand am chef si cu cine am chef!)

Pentru informatii cititi : Recenzii aici : http://nimfomane.com/forum/topic/9595-totul-despre-randunica/

Info si contact:

http://totuldesprerandunica.blogspot.ro si/sau http://epilaremasculina.blogspot.com

bdsm :http://stapanarandunica.blogspot.ro

 

 

Acum o vezi?? :slap2 :slap2 :slap2

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

buna seara , as dori sa intreb daca se poate doar sa stai peste mine si sa iti dau limbi in fundulet ( prefer sa imi vorbesti si urat ) accepti si ce pret ?

se poate

E tot o sedinta de dominare soft.pretul este acelasi.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...