Sari la conținut

Anca - 0721049288


nfhh

Postări Recomandate

  • Telefon: 0264587218
  • Oras:Langa voi
  • Telefon: 0264587218
  • Oras:Langa voi
Acum 1 oră, haihuilume a spus:

nu o mai viziteaza nimeni? vizitat in seara asta doamna....40 lei in masina... spor sa aveti

Este arhi-cunoscuta Anca, dar totuși mi-e foarte greu sa cred așa ceva.

Link spre comentariu
Vizitator haihuilume
Reputație: 0
Acum 12 minute, dorinel18' a spus:

Este arhi-cunoscuta Anca, dar totuși mi-e foarte greu sa cred așa ceva.

are rost sa ti prezint dovada?inainte si eu plateam ca fraieu 250 dar de ceva vreme o fut la 40-50 lei in masina langa centrala...

Link spre comentariu
  • Telefon: 0264587218
  • Oras:Langa voi
  • Telefon: 0264587218
  • Oras:Langa voi
Acum 15 minute, haihuilume a spus:

are rost sa ti prezint dovada?inainte si eu plateam ca fraieu 250 dar de ceva vreme o fut la 40-50 lei in masina langa centrala...

Știu foarte bine că cere un anumit tarif, dar se fute și pentru mai puțin.

Ce nu mi-este clar e cu cei 40 lei. I-ai dat 50 lei și ti-a dat rest 10 lei? Sau ai avut 40 mărunt? 😆

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj_Napoca
  • Oras:Cluj_Napoca

Saracul haihuilume poate a visat că s-a întâlnit cu mine azi, eu nu m am intalnit cu nimeni toată seara pentru că am avut probleme cu mașina și nu mă deplasez noaptea fara mașină niciunde.  Deci ocupa-ti timpul cu altceva haihui, nu inventa povesti să-mi faci mie rău că nu îți merge. Am mai postat preturile mele: costa 150 o finalizare și 250 o ora, sex oral și normal!                       

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj_Napoca
  • Oras:Cluj_Napoca

Din păcate am refuzat câțiva clienți care mi ar fi oferit 250 lei pe oră, din cauza mașinii. Eu nu mă deplasez dacă nu cunosc persoanele și nu am mașina la dispoziție. Nu mă duc cu taxi aiurea, când există posibilitatea să nu rămân, dacă mi se pare că clientul e băut sau periculos! Deci haihuilume, ai greșit azi cu minciunile tale! 

Link spre comentariu
Vizitator haihuilume
Reputație: 0
Acum 5 ore, daiana25 a spus:

Saracul haihuilume poate a visat că s-a întâlnit cu mine azi, eu nu m am intalnit cu nimeni toată seara pentru că am avut probleme cu mașina și nu mă deplasez noaptea fara mașină niciunde.  Deci ocupa-ti timpul cu altceva haihui, nu inventa povesti să-mi faci mie rău că nu îți merge. Am mai postat preturile mele: costa 150 o finalizare și 250 o ora, sex oral și normal!                       

as pune 2 poze aici ca dovada una cu mesaju negocieri și una cu acțiunea la centrala:))) da' bulangiu de pisicut nu mai permite ....

Link spre comentariu
  • Telefon: 0264587218
  • Oras:Langa voi
  • Telefon: 0264587218
  • Oras:Langa voi
Acum 11 ore, haihuilume a spus:

as pune 2 poze aici ca dovada una cu mesaju negocieri și una cu acțiunea la centrala:))) da' bulangiu de pisicut nu mai permite ....

Vrajeli. Pune dovezile

Link spre comentariu
  • Oras:cluj
  • Oras:cluj
Acum 23 ore, haihuilume a spus:

as pune 2 poze aici ca dovada una cu mesaju negocieri și una cu acțiunea la centrala:))) da' bulangiu de pisicut nu mai permite ....

Nu am mai apelat la ea de ceva vreme buna.. Și a mai îmbunătățit prestația la oral( destul de slab) ? Cum arata acuma? Avea tot felu de comentarii la orice din ce țin minte... Trebuie sa ști cum sa o iei si cam face ce ii spui.. La preț nu stiu ce sa spun.. nu am negociat niciodată fata de cât cere ea

Link spre comentariu
Vizitator haihuilume
Reputație: 0
Acum 23 ore, dorinel18' a spus:

Vrajeli. Pune dovezile

ce dovezi iti mai trebe si tie? doar tu o futeai pe vremuri pe bani marunti si la iarba verde...iti reproduc mesajul ei. ,,Serus. Mai faci in masina. ea: Ne am mai intalnit. eu: da, in masina. ea: Da, mai fac. Cand vrei sa ne vedem? eu: La noapte. 40. ea:50 etc''Mai multe detalii nu mai dau. si da, am poze si filmari in masina...

Link spre comentariu
Vizitator haihuilume
Reputație: 0
Acum 11 ore, naserum a spus:

Nu am mai apelat la ea de ceva vreme buna.. Și a mai îmbunătățit prestația la oral( destul de slab) ? Cum arata acuma? Avea tot felu de comentarii la orice din ce țin minte... Trebuie sa ști cum sa o iei si cam face ce ii spui.. La preț nu stiu ce sa spun.. nu am negociat niciodată fata de cât cere ea

oralul ei foarte, parca si amu ii simt simt dintii, bagami as, de obicei terminam normal pe bancheta din spate... ii la fel, pt varsta ei, arata destul de bine doar ca ii forte naiva si da din casa drespre toti inclusiv despre iuby ei raducu pe care l am vazut de cateva ori prin oras cu masina ei personala..

Link spre comentariu
Vizitator haihuilume
Reputație: 0
La 17.10.2021 la 18:54, boieru a spus:

Nu vad rostul ce ceea ce ai scris... Orice ști poți tine Pt tine... pe cine ajuta informația ta? 

Nu îți place de ea sau mai știu eu ce... Treci mai departe... Comportament pueril. 

repede sari in apararea ei, nimuricule. (ai negociato si tu cu 25 lei?) eehh....las ca bag filmuletul pe un site si pun si un link pe aici numa ca tre sa ma cenzurez :)))

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Bai eu am fost cu ea, de vreo 3 ori la o pensiune langa stadionu CFR, cunoscatorii stiu, nicioadata nu am negociat, dar, pretul pentru o ora e 200 de lei, cu pensiune e 250 de lei, cum era sa o fut acasa, cum era sa ma cac langa casa mea?, insa eu pe fata asta cand am vazut-o prima data am zis ca e pe legale rau, dar dupa ce am discutat mai mult mai tare a fost sentimentul ca fumeaza ceva mai bun ca mine( eu dunhill:))) dar sa nu deraiem de la subiect, depinde si de cum te porti cu fata, comportati-va frumos ca asta e gratis, iar daca o faceti frumos atunci veti fi tratati ca atare, apropo ii place sa fie trasa de labii(iar cunoscatorii stiu) FK din plin daca te stie, insa pentru cei care vor sa o viziteze pentru prima data, e cam greu daca nu stii tu da te comporti frumos in societate, mai pe scurt "fiti in plm oameni, ca toti sunt oameni, chiar si cei care cumpara vaca din targ, pentru ca o cumpara pentru ei, nu pentru altcineva) !

  • Like 2
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...