Sari la conținut

Anca - 0721049288


nfhh

Postări Recomandate

  • Oras:cluj napoca
  • Oras:cluj napoca
1 oră în urmă, el_futador a spus:

Mai bine de acum 15-20 ani. la ce folos unele actuale?

La ce folos postezi aici daca nu te-ai întâlnit cu ea de peste 10 ani??? Să te afli in treabă? Lssa-i pe cei care au vizitat-o acum in 2023 să-și de-a cu părerea! Nu are nici o relevanță ce a fost acum 10 ani! Eu am vizitat-o și recent și arată chiar foarte bine!

  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
5 minutes ago, ioneldima40 said:

La ce folos postezi aici daca nu te-ai întâlnit cu ea de peste 10 ani??? Să te afli in treabă? Lssa-i pe cei care au vizitat-o acum in 2023 să-și de-a cu părerea! Nu are nici o relevanță ce a fost acum 10 ani! Eu am vizitat-o și recent și arată chiar foarte bine!

Am înțeles Ionele,mai scuteste-ne....

Tu ți-ai făcut cont aici doar sa o ridici pe Anca in slăvi?

Link spre comentariu
  • Oras:kolovsvar
  • Oras:kolovsvar
La 19.12.2023 la 18:59, nelutumare a spus:

Fiind în trecere prin Cluj și cititnd pe aici că face deplasari, am chemat-o pe dameza la hotel. A venit la ora stabilită telefonic, este o femeie înaltă, foarte drăguță, cu țațe numa bune, nici mici, nici mari, în schimb labiile sunt mari, așa cum îmi plac mie.  A început cu un oral bunicel in timp ce eu mă jucam pe la păsărica ei, apoi am schimbat câteva poziții, ea deasupra, apoi am luat o pe la spate și am finalizat în prezervativ. Am mai stat la povești câteva minute și am început runda a doua tot în doggy style. Mi-a plăcut că e naturală și nu are nici silicoane nimic fals, nici măcar machiaj nu avea și arăta bine și așa naturală. Am luat o ora cu doua finalizări, mi a comunicat că e 300 lei ora. Dar eu fiind un gentleman, i-am platit 400 și pentru că a fost punctuala și a avut răbdare cu mine. 

😂😂😂....cata vrajeala are in ia ancuta noastra. oare doar eu m am prins ca e ia si dupa nick name ul asta? am bombardat o recent.... oare sa las recenzie?🙄🙄

  • Minus 1
Link spre comentariu
Reputație: 4236
  • Oras:Miami FL
  • Oras:Miami FL
Acum 1 minut, marcelpopesc a spus:

😂😂😂....cata vrajeala are in ia ancuta noastra. oare doar eu m am prins ca e ia si dupa nick name ul asta? am bombardat o recent.... oare sa las recenzie?🙄🙄

ia zi man oralul tot ca o acadea il face si te pune sa o tragi de frunzele de varza?

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:kolovsvar
  • Oras:kolovsvar
Acum 7 minute, kkmitz a spus:

ia zi man oralul tot ca o acadea il face si te pune sa o tragi de frunzele de varza?

ma serif, drept sa ti spui am fost mort de beat, 🤣 😂nu prea m o interesat ce poate faca ca o stiam, am  vrut doar sa ma descarc negasind nimic la ora aia si atat, actiunea o fost in masina....acu da ti si tu seama cum o fost....

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Cluj
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Cluj
Acum 36 minute, marcelpopesc a spus:

ma serif, drept sa ti spui am fost mort de beat, 🤣 😂nu prea m o interesat ce poate faca ca o stiam, am  vrut doar sa ma descarc negasind nimic la ora aia si atat, actiunea o fost in masina....acu da ti si tu seama cum o fost....

2 ciudățenii în intervenția de mai sus.

Ciudățenia #1: Anca nu accepta întâlniri cu persoane care miros vag de tot a alcool ... darămite cu persoane în stare de ebrietate ... avansata (citez: "mort de beat")!

Ciudățenia #2 (poate avea și un ușor iz penal): zici ca acțiunea s-a întâmplat în mașină. Presupun ca în mașina ta ... tu fiind mort de beat. Ah da, mai sunt persoane care la mașină de serviciu au și șofer la dispoziție ... asa încât te întreb ce a făcut șoferul în timp ce tu te giugiuleai cu Ancuța.

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:kolovsvar
  • Oras:kolovsvar
Acum 5 minute, Mocureloaded a spus:

2 ciudățenii în intervenția de mai sus.

Ciudățenia #1: Anca nu accepta întâlniri cu persoane care miros vag de tot a alcool ... darămite cu persoane în stare de ebrietate ... avansata (citez: "mort de beat")!

Ciudățenia #2 (poate avea și un ușor iz penal): zici ca acțiunea s-a întâmplat în mașină. Presupun ca în mașina ta ... tu fiind mort de beat. Ah da, mai sunt persoane care la mașină de serviciu au și șofer la dispoziție ... asa încât te întreb ce a făcut șoferul în timp ce tu te giugiuleai cu Ancuța.

nu zau mister @Mocureload...clar ca nu o cunosti cei poate capu...pai lu ancuta daca ii arat un pliculet cu ,,coca'', sti cum vine? pusca, nici nu sta pe ganduri😂 am fost beat, nici nu ma stiu cat am beut, io de obicei nu miros :) lamurit?🙂

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Cluj
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Cluj
Acum 42 minute, marcelpopesc a spus:

...

pai lu ancuta daca ii arat un pliculet cu ,,coca'', sti cum vine? pusca, nici nu sta pe ganduri

...

Stimabile,

Hentz cu mana!!!🤣🤣🤣

Link spre comentariu
  • Oras:kolovsvar
  • Oras:kolovsvar
1 oră în urmă, Mocureloaded a spus:

Stimabile,

Hentz cu mana!!!🤣🤣🤣

ai mers duhnind alcool si te a refuzat? ai dreptate, nu se vede cu oameni bauti da cu clienti vechi, merge. aici pot confirma si altii😉

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Cluj
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Cluj
Acum 2 ore, marcelpopesc a spus:

...

pai lu ancuta daca ii arat un pliculet cu ,,coca'', sti cum vine? pusca, nici nu sta pe ganduri

...

Și cu afirmația asta cum rămâne?

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Cluj
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Cluj
Acum 2 minute, marcelpopesc a spus:

pt mai multe detalii, rog sa sunati la compania bla bla 🙂

Jenant stimabile ... jenant.

Stimabile, iti dau un indrumar ... adica niste reguli obligatorii!

Regula #1 e sa nu faci afirmații compromițătoare referitor la o persoana (plicul cu "coca" face parte din aceasta categorie), afirmații care pot avea "atingere" cu viata personala a acelei persoane.

Regula  #2 e ca în momentul în care ai făcut astfel de afirmații sa poți dovedi ca sunt reale.

Regula # 3 e ca după ce ai dovedit ca afirmațiile sunt reale, sa dovedești ca ceea ce ai spus e în folosul societății și nu ai dorit doar a denigra persoana asupra căreia te-ai îndreptat făcând afirmațiile respective.

...

Mai sunt vreo trei reguli care nu ma mai obosesc a le pune aici ... în condițiile în care primele trei au fost încălcate grav.

P.S.: din punctul meu de vedere, @marcelpopesc ești un jeg de om ... scuza-mi sintagma <om>.

 

 

Link spre comentariu
  • Oras:kolovsvar
  • Oras:kolovsvar
Acum 4 minute, Mocureloaded a spus:

Jenant stimabile ... jenant.

Stimabile, iti dau un indrumar ... adica niste reguli obligatorii!

Regula #1 e sa nu faci afirmații compromițătoare referitor la o persoana (plicul cu "coca" face parte din aceasta categorie), afirmații care pot avea "atingere" cu viata personala a acelei persoane.

Regula  #2 e ca în momentul în care ai făcut astfel de afirmații sa poți dovedi ca sunt reale.

Regula # 3 e ca după ce ai dovedit ca afirmațiile sunt reale, sa dovedești ca ceea ce ai spus e în folosul societății și nu ai dorit doar a denigra persoana asupra căreia te-ai îndreptat făcând afirmațiile respective.

...

Mai sunt vreo trei reguli care nu ma mai obosesc a le pune aici ... în condițiile în care primele trei au fost încălcate grav.

P.S.: din punctul meu de vedere, @marcelpopesc ești un jeg de om ... scuza-mi sintagma <om>.

 

 

ba prietene, nu stiu care din noi doi ii cel mai jeg in conditiile in care viata ta ii doar cacatul asta de forum....io unu stiu ce fac si ce vorbesc, nu stau toata nonstop pe forum, azi ai avut noroc.... sunt mai liber si am vreme 🤣 hai serus, an nou fericit. 

  • Minus 1
Link spre comentariu

  • Oras:Pizdeia
  • Oras:Pizdeia

Ce zici motane? daca mo(r)cu e verde, el are voie sa polueze? iar da sfaturi necerite de nimeni si se baga in seama necerandu-i nimeni asta. ce face el cum se numeste? totusi 'discutia' asta a lui si a celuilalt e pe un topic. nu se pot certa cu cacaturile lor pe la dg? 

P.S. la mo(r)cu toti ii spun ca e penibil si ca sta aici 'uitat' de viata insasi. :)))))))))). el nu si nu. insista. dar , motane, zi sa insite la dg. aici e despre RECENZII!

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...