Sari la conținut

Anca - 0721049288


nfhh

Postări Recomandate

Domnisoara frumoasa si sexy, ofer clipe de relaxare domnilor foarte generosi care sunt in vizita prin Cluj. Ofer si doresc discretie maxima. Telefon: 0721049288 Desi nu ma potriveam la descrierea cu "domnilor foarte generosi" eram totusi in vizita prin Cluj, si am purces sa o apelez pe domnita. Nu are locatie, deci numai daca aveti voi cazare. Foarte prudenta si circumspecta la telefon, pana la urma se dezgheatza, si ajungem cu negocierea la 250 o+n 2 finalizari. La finalizare lucreaza la 150 o+n dar eu eram incarcat si am luat meniul cu 2 fin.Am stabilit sa trec sa o iau, cu taxiul, ca sa vad marfa in avans. Descrierea de la telefon a fost conforma cu realitatea:blonda, parul lung, inalta (approx 170), relativ skinny, tzatze micutze. ok la dintzi, imbacata asa mai de la bazar, nu chiar de la mall. Mie imi plac astea inalte si slabe, asa ca am zis ca da, si hai in taxi si la treaba.La hotel facem un dus amandoi, mangaieri, alea alea, insista cu spalatul, ca sa fie sigura de igiena. nu am incercat FK, deci nu stiu.Incinsi de la dus am intrat direct la aparate in camera. Oralul e satisfacator, mai pune si mana - dar stie sa renunte la ea daca ii spui cu frumosul ca cu mana stii si tu am trecut la 69 si se excita destul de bine, are niste labii mari cu care sa te tot joci. nu face cim, sau cel putin asa mi-a spus mie.Normalul a fost mai interesant, cu mai multe pozitii, singurul protest a fost la umeri craci, k a zis k o doare si sa schimbam. Pozitia ei preferata e capra, si acolo se excita cel mai bine, si nu ascunde asta. Anal nu face, sau nu a vrut cu mine. GFE ok-ish, a avut nevoie de prea multe indicatii, nu are f multa initiativa, dar pana la urma, daca sti cum sa o iei, poate sa iasa bine de tot!daca nu aveti ceva cunoscut si testat la care sa dati, merge incercata.

  • Like 2
Link spre comentariu

Nu de mult am sunat-o intro seara si iam oferit 50 de lei pt o finalizare, a acceptat fara nici o secunda de gandire. Ea ne avand locatie, am luat-o la mine ....Fata : cam 170, slaba , sanii mici, blonda cu par lung , glas ca un`batran fumator`, picioarele cam paroase...cred ca a trecut ceva vreme de cand s-a epilat, in rest curata, pusilica epilata fara mirosuri suspecte. Prestatia: a inceput cu un oral slab, spre foarte slab ajutata de maini si de dinti, fara atentie la oo,dupa 3-4 min. am trecut la normal unde am executat 2 poz: misionar, si doggy style. Nimic spectaculos , niste gemete false de ma infunda rasul, vazand ca nu ma termin am trecut inapoi la oral, unde am si finalizat.Note:GFE: nota 7 , oral 6 , normal 7. Ca si concluzie , la pretul asta e de revenit.

Link spre comentariu
  • Oras:Ardeal
  • Oras:Ardeal

Am fost si eu cu tipa asta prin 2010. Descrierea lui nfhh este corecta. Locatia nu are, deci am fost la hotel. Tipa slaba dar corp ok sani mici dar forme frumoase... la fata dragutica. Prestatia... ok. Dupa dusurile de rigoare un oral executat destul de bine. Sarutari pe corp si pe oo au existat dar atentia ei era asupra organului in erectie. Fara deepthroat. Oralul executat neprotejat. Finalizare in gurita/ golit gurita la baie. Nr doi inceput cu un oral continuat cu girl on top unde se misca binisor apoi la cererea ei doggy unde se misca chiar bine. finalizat in caciliuta.Retinuta la inceput dar a acceptat si sarut. Achitat 200 lei. Cand a fost cu mine era epilata. look de nota 8 oral de 8 normal 8 la o discutie pe mess cu ea acuma zicea ca face deepthroat. i-am zis ca am fost cu ea si nu a facut. A zis ca acuma face. poate comfirma cineva? in concluzie... eu o sa revin.

Link spre comentariu
  • Oras:Ardeal
  • Oras:Ardeal
De zis se pot zice multe. Stilul ei de oral este nemodificat de ani de zile. Totuna ce-i ceri tot aia primesti. In rest tipa e ok.
Ms . imi faceam iluzii... de fapt poate mai merg la ea o data. Cu comfirmare telefonica asupra deepthroatului. Si daca promite ... o sa faca.... O sa am eu grija...:angel:
Link spre comentariu

am fost acum cu domnisoara, si fac o recenzie cat inca imi e proaspata in memorie aventura :)Loc: in masina (nu am ce descrie...)Domnisoara: Destul de inalta, par blond, lung (mai jos de umeri) si usor cret. Arata bine la fata, si are o voce usor ragusita. Sanii sunt relativ mici, dar frumosi. Foarte curata, epilata. Pe picioare incepea sa creasca parul, dar nu deranjant. Ca o particularitate, are labiile foarte carnoase. Tipa este inteligenta peste medie, ai ce povesti cu ea, dar usor timida.Prestatia: ne-am dus pe bancheta din spate, s-a dezbracat si am inceput sa ne sarutam. Cand o sarutam pe gat si sani gemea intr-un mode ce parea real. Sfarcurile intarite, corpul frumos arcuit. Am trecut la cunilingus, gemete reale (asa pareau), indicatii despre cum sa ma joc eu ea. Labiile, datorita diomensiunilor, sunt o delicatesa :) Reveniti intr-o pozitie mai comoda mi-a facut un oral neprotejat bunicel. Intre timp imi dadea indicatii cum sa ma joc cu ea. Penetrarea a fost in pozitia misionarului, atat cat permitea bancheta din spate... Fiind limitati de spatiu si pozitie, nu pot sa apreciez miscari, implicare, etc... Ce pot spune e ca nu am avut ce sa reprosez.Pret: 150 leiConcluzie: avand in vedere circumstantele "campului de lupta" i-as da nota 9. Cu siguranta voi reveni intr-o ambianta mai prietenoasa pentru o experienta completa.

Link spre comentariu
Vizitator caramia
Reputație: 0
ai dat 150 lei pe un serviu care il obtineai direct si fara prea mari discutii (ii spui : "iti ofer 50 de lei") la fix 50 de lei ;
Pentru un futai pe bancheta din spate suma platita (150 !!!) e aberanta ! Poate e offtopic, insa nu ma pot abtine: observ ca s-au inmultit confutadorii care dau banu' repede si fara sa gandeasca. Astfel, se demonstreaza observatia muierilor ca masculii au creierul intre picioare !!! :) Fratilor, inainte de a plati fara a negocia nimic, ganditi-va care-i salariul vostru orar, poate asta va tempereaza un pic... Prestatoarele, pentru 100-150 Ron/ ora ar trebui sa transpire ! Din greu ! Nici una din piata cunoscuta NU este curva de lux ! Acum 3-4 ani erau muult mai putine in Cluj, acum sunt o stiva....majoritatea cu tarife standard (150) si, cu putine exceptii, cu servicii de kkt. S-au prins ca fraierii s-au inmultit si ca se castiga usor pe seama lor... :):(
Link spre comentariu
  • Oras:Inca pe pamant...
  • Oras:Inca pe pamant...
ai dat 150 lei pe un serviu care il obtineai direct si fara prea mari discutii (ii spui : "iti ofer 50 de lei") la fix 50 de lei ;
Tarifele ei sunt prea mari (zic eu) fata de ce ofera. Probabil o costa mult orele de aerobic' date=' fitness, muschi, etc...cu care se lauda... dar ca sa ceri 250 lei minim pt o partida de sex ar trebui sa ai macar o locatie eleganta, nu pe bancheta masinii sau la hoteluri (pensiuni) pe banii clientului...Va atasez niste poze cu domnita, poate imi schimbati voi parerea...Subiect deschis, ma bate gandu s-o incerc si eu[/color'] http://nimfomane.com/ipb/public/style_emoticons/default/wink.png ps. sper sa nu aduc nici un prejudiciu nimanui ca atasez aceste poze. daca e altfel, iertare...
Link spre comentariu
Vizitator caramia
Reputație: 0

Era o vorba: "de frumoasa nu-i urata, de desteapta-i proasta" ! E subtire si tanara. Dar n-are nimic atragator/ rapitor....Punct. Nu zic ca n-as....o data... :)P.S. prima poza imi place....fiindca nu pricep de ce pitzi incearca sa-l imite pe Spider Man :P:)

Link spre comentariu

am vorbit cu dansa pe mess acu ceva timp....mi-a trantit un pret :o 250 O + N . I-am spus direct ca mai mult de 100 + cazarea la pensiune nu platesc si a spus foarte rapid ' OK ' . Ceea ce m-a facut sa cred ca si daca ofeream mai putin tot accepta + mi-a dat webcam sa o vad zicand ca poze nu trimite pe mess.Nu stiu daca o sa o incerc ...faza cu ' fara locatie ' ma cam indeparteaza. Dar ca o sugestie : Oferiti putin si e mare probabilitatea sa accepte

Link spre comentariu

pozele astea sunt din tinerete, ea nu-i chiar asa tanara are 31-32, si femeia e nimfomana de-asta daca o prinzi in momente bune o face si pe 50 de lei. Normal ca ea cere 200-250 la inceput ca doar nu-i prost cine cere...daca o depistati pe vreo retea sociala si vreti sa faceti economie la niste leuti puteti sa o luati cu ceva vrajeala. Eu am agatat-o acum vreo 2-3 ani pe tagged.com si mi-a dat un id de mess personal. Stiam cu ce se ocupa ca mai vorbisem cu ea pe id-ul daiana_22_cj si mi-a dat web dar n-am fost cu ea ca nu aveam unde sa o duc (pensiunile cu 50 RON/ora nu ma prea atrag), dupa care am iesit la o cafea 2 zile mai tarziu mi-a dat mesaj sa ne vedem si m-a dus la ea in camera (sta cu parintii :D ). Experienta insa n-a fost prea grozava, prestatia ei e cel mult mediocra si in plus eu nu am reusit sa o termin decat dupa vreo 30-40 minute de dat limbi. mi-a spus dinainte ca ea doar asa are orgasm... :rolleyes: Acuma stiu ca voi sunteti toti masculi feroce pe-aci da' am zis ca-i bine sa va previn :DDaca as mai avea de ales intre vrajeala + iesit la cafea cu una care stiu ca se ocupa de asa ceva + dat limbi pana imi amorteste mandibula vs 100 RON as alege sa o platesc, dar poate altii prefera prima varianta. Pun si o poza mai recenta cu duduia desi nu stiu daca-i bine sa-i punem poze care nu-s de pe site-uri de profil...

  • Like 1
Link spre comentariu

am vizitat-o si eu pe duduia si pot confirma cele spuse de leonard.i-am dat limbi tipei juma de ora spunandu-mi ca doar asa se termina.cand m-am oprit:surpriza:a inceput sa strige k de ce m-am oprit!si cand i-am reamintit ca EU am platit-o s-a mai calmat!oralul e sub orice critica!pur si simplu mi-a murit!a facut-o fara prez!apoi am pus-o capra!acolo cat de cat mi s-a sculat datorita privelistii si am ales sa ma termin in pozitia asta! Oral:nota 3-si asta cu indulgentanormal:nota 7am platit 70 lei +taxi pt o finalizare la mine acasa ,ea neavand locatieConcluzie:nu mai revin!!!

Link spre comentariu

Sunt absolut de acord cu leonard si va spun si motivele.am schimbat numerele de telefon si in zilele urmatoare ne-am intalnit.Asta se intampla in urma cu aproximativ 1 an si jumatate. Nu stiam ca se ocupa cu asta.Am mers la mine. Prestatia orala a fost mediocra, normal tot asa, are niste labii mari, personal mie nu mi-au placut.Tot asa a spus ca nu se poate termina decat daca-i fac oral, dar dupa aproximativ 15 minute m-am plictisit ca nu se termina.Cand i-am zis ca nu mai am chef a inceput sa se isterizeze.Nu am reusit personal sa ma termin si am dus-o acasa, ulterior nu am mai sunat-o.Cam asta am de spus despre d-ra Anca....mult succes tuturor

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Am avut si eu o intrevedere cu domnisoara asta, in toamna prin sept. oct cred, am luat nr ei de pe un alt forum, vb cu ea la tel, prezentat oferta 250 ron ora cu 2 fin oral/nepr+normal/pro, mia spus ca nu are locatie dar stie o pensiune la 30 ron, am stabilit o intalnire,urma sa o iau la ora stabilita de pe o strada din gheorgheni(nu mai retin numele, paralela cu Titulescu),ma prezint la ora deja stabilita astept domnisoara vro 30 min, mers la pensiunea de pe Magaziei,achitat 30 ron+250 la domnisora incepem cu dusurile de rigoare oral nepr cam de nota 6-7 fara deep si cim,mormal in mai multe pozitii , gemete false, umectrare nula,terminat doggy pe fundul damezei de altfel cea mai faina,, piesa,, a dansei.Pauza de tigara povestit , are boyfriend, isi rotunjeste veniturile practicand aceasta meserie.Ca alt semn dinstictiv, fata de labiile carnoase,ar mai fi multitudinea de alunite ce le are pe tot corpul.Trecem la nr 2 tot asa cu oral nepr ,diverse pozitii, terminat in preze.O experienta f. scumpa pt prestatia ei,nu pot spune ca este nimfomana asa cum spune un alt coleg, la suma achitata ar fi fost alte optiuni mai bune,dar asa capeti experienta :)Tipa merita vizitata macar o data, dar nu la 300 ron

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator Cautatorul
Reputație: 0

dorinel18 si leonard_cj, de unde sunt pozele? Am primit o solicitare sa le sterg, posibil de la fata din poze si as dori sa stabilesc provenienta. Daca sunt de la un site la care accesul este public, vor ramane, daca este restrictionat, le voi sterge.

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...