Sari la conținut

Anca - 0721049288


nfhh

Postări Recomandate

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Eu m-am intalnit cu mii de clienti, nu cu 10! zice Anca...

 

Hello...ultima propoziție e bestială!Ești veche in branșă și până acum ar fi trebuit să înveți sau să te adaptezi noilor tendințe de pe piață! Cu mii de clienți zici, păi atunci îmi pun intrebarea: de ce nu au revenit măcar a zecea parte din ei din nou la tine? Un simplu calcul matematic:să presupunem că ai avea 100 de,,doritori intr-ale plăcerilor nevinovate,, ori din aceștia vin 3/zi= 33,33 de zile lucrătoare, suficient cât să câștigi aproximativ 15.000 lei pe lună, asta in cel mai nefericit caz. Dar se pare că datorită comportamentului tău, încă ai nevoie de ,,proști,, care încă nu te cunosc.Îți înteleg motivele pt.care nu vrei să pui poze, dar atunci respectă-ți clienții.Ia-l ca pe un sfat prietenesc de la o fostă colegă! Dacă ai nevoie de marketing, te ajut!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj napoca
  • Oras:Cluj napoca

Eu m-am intalnit cu mii de clienti, nu cu 10! zice Anca...

 

Hello...ultima propoziție e bestială!Ești veche in branșă și până acum ar fi trebuit să înveți sau să te adaptezi noilor tendințe de pe piață! Cu mii de clienți zici, păi atunci îmi pun intrebarea: de ce nu au revenit măcar a zecea parte din ei din nou la tine? Un simplu calcul matematic:să presupunem că ai avea 100 de,,doritori intr-ale plăcerilor nevinovate,, ori din aceștia vin 3/zi= 33,33 de zile lucrătoare, suficient cât să câștigi aproximativ 15.000 lei pe lună, asta in cel mai nefericit caz. Dar se pare că datorită comportamentului tău, încă ai nevoie de ,,proști,, care încă nu te cunosc.Îți înteleg motivele pt.care nu vrei să pui poze, dar atunci respectă-ți clienții.Ia-l ca pe un sfat prietenesc de la o fostă colegă! Dacă ai nevoie de marketing, te ajut!

Are si niste pitici pe creier! E mai greu de abordat, din pacate...

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Eu m-am intalnit cu mii de clienti, nu cu 10! zice Anca...

 

Hello...ultima propoziție e bestială!Ești veche in branșă și până acum ar fi trebuit să înveți sau să te adaptezi noilor tendințe de pe piață! Cu mii de clienți zici, păi atunci îmi pun intrebarea: de ce nu au revenit măcar a zecea parte din ei din nou la tine? Un simplu calcul matematic:să presupunem că ai avea 100 de,,doritori intr-ale plăcerilor nevinovate,, ori din aceștia vin 3/zi= 33,33 de zile lucrătoare, suficient cât să câștigi aproximativ 15.000 lei pe lună, asta in cel mai nefericit caz. Dar se pare că datorită comportamentului tău, încă ai nevoie de ,,proști,, care încă nu te cunosc.Îți înteleg motivele pt.care nu vrei să pui poze, dar atunci respectă-ți clienții.Ia-l ca pe un sfat prietenesc de la o fostă colegă! Dacă ai nevoie de marketing, te ajut!

La ea nu mai ajută nimic...

Link spre comentariu
Vizitator incepator627
Reputație: 0

Un mic aspect care se pare ca se pierde din vedere si anume, as vrea sa ma lamuriti toti cei care o blamati pe fata: o vreti jos pentru ca fata nu a mai vrut sa mearga cu voi pe bani putini? Cam asa se deduce frustrarea voastra (mai degraba, din postari), fata n a mai vrut sa meagra cu voi pe bani putini si v ati gandit sa o faceti pe forum. Lipsa de maturitate din partea unor domni care in momente de criza de bani a-ti beneficiat de serviciile fetei si v-ati descarcat. Foarte urat din partea unor oameni care se pretind a fi domni. :|

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

Un mic aspect care se pare ca se pierde din vedere si anume, as vrea sa ma lamuriti toti cei care o blamati pe fata: o vreti jos pentru ca fata nu a mai vrut sa mearga cu voi pe bani putini? Cam asa se deduce frustrarea voastra (mai degraba, din postari), fata n a mai vrut sa meagra cu voi pe bani putini si v ati gandit sa o faceti pe forum. Lipsa de maturitate din partea unor domni care in momente de criza de bani a-ti beneficiat de serviciile fetei si v-ati descarcat. Foarte urat din partea unor oameni care se pretind a fi domni. :|

Foarte credibil acest "domn" înscris aici de câteva zile. Și cu o singura postare la activ, cea de mai sus.

Foarte credibil.

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

Și cum le știe el pe toate ca un om bătrân :)))

Pai vreme de 4 zile, după ce s-a înscris, a stat și a citit, profund și pe îndelete, tot acest topic. Normal că le știe pe toate, că doar e un "om citit".

Link spre comentariu
Vizitator incepator627
Reputație: 0

Pai vreme de 4 zile, după ce s-a înscris, a stat și a citit, profund și pe îndelete, tot acest topic. Normal că le știe pe toate, că doar e un "om citit".

moşi senili, sa ma scuzati ca va numesc asa... mai are rost sa dezvoltam subiectul?  ca sa stiti si voi, de multa vreme ma invart pe acest forum.

Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Disponibila
  • Oras:Baia Mare
  • Disponibila

moşi senili, sa ma scuzati ca va numesc asa... mai are rost sa dezvoltam subiectul?  ca sa stiti si voi, de multa vreme ma invart pe acest forum.

Mai opreste-te si tu fra' ....daca te tot invarti ametesti si nu mai vezi exact cum stau lucrurile p-aici

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator incepator627
Reputație: 0

Mai opreste-te si tu fra' ....daca te tot invarti ametesti si nu mai vezi exact cum stau lucrurile p-aici

Ăăă... vai de mine. Doar atît vă zîc... sunteţi de o penibilitate rară. J

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

moşi senili, sa ma scuzati ca va numesc asa... mai are rost sa dezvoltam subiectul? ca sa stiti si voi, de multa vreme ma invart pe acest forum.

Invarte-te in continuare.

 

P.S.: vezi sa nu amețești ... de la învârtit, mă "incepatorule".

Link spre comentariu
Vizitator incepator627
Reputație: 0

Invarte-te in continuare.

 

P.S.: vezi sa nu amețești ... de la învârtit, mă "incepatorule".

mai mocule, vad ca nu te poti abtine la cat esti de senil. stai dracului in banca ta, vezi ca te cauta moartea pe acasa.

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

mai mocule, vad ca nu te poti abtine la cat esti de senil. stai dracului in banca ta, vezi ca te cauta moartea pe acasa.

Da, da, orice imbecil are la liber aici sa guițe, așa incat "începătorule" guiță in continuare.

Porcușorii au cuvântul.

Link spre comentariu
Vizitator ga971774
Reputație: 0

moşi senili, sa ma scuzati ca va numesc asa... mai are rost sa dezvoltam subiectul? ca sa stiti si voi, de multa vreme ma invart pe acest forum.

Nu știu pe cine pula mea faci tu moș și senil, dar eu pot oricând să îți demonstrez cât de tânăr și neliniștit sunt :))) Dacă te învârteai de mult pe aici știai că nu ai de a face cu moși.

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator incepator627
Reputație: 0

tip top minitop.. hai ca mere si asa. Sa aiba discutii, pe cine futi cu la 50-100 lei in ziua de azi?

are momente cand se fute cu 50-100 lei? io am sunat o de vreo 2 ori si am negociat , n a vrut nicicum sa lase din bani. din ce vad aci i o fire dificila...

Link spre comentariu
Vizitator ssavoy
Reputație: 0

Am înțeles regulile care spun cum se intră în top.

Nu sunt reguli care să spună cum rămâi în top? Măcar să fie reaplicate periodic (o dată la 3 luni, să zicem) regulile de intrare.

Sau ajungi în top, mori în top? Indiferent cât de controversată e poziția ta acolo... Indiferent cât de mult lipsești din Cluj chiar dacă ești într-un top de Cluj...

Retoric, bineînțeles

  • Like 3
Link spre comentariu

  • Oras:Baia Mare
  • Disponibila
  • Oras:Baia Mare
  • Disponibila

Am înțeles regulile care spun cum se intră în top.

Nu sunt reguli care să spună cum rămâi în top? Măcar să fie reaplicate periodic (o dată la 3 luni, să zicem) regulile de intrare.

Sau ajungi în top, mori în top? Indiferent cât de controversată e poziția ta acolo... Indiferent cât de mult lipsești din Cluj chiar dacă ești într-un top de Cluj...

Retoric, bineînțeles

poate ea fute Pisicu' cum  trăbă sau alte combinatii :))))

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...